poster

Neuvěřitelná cesta

 • USA

  Homeward Bound: The Incredible Journey

 • Slovensko

  Neuveriteľná cesta

Dobrodružný / Komedie / Drama / Rodinný

USA, 1993, 84 min

Režie:

Duwayne Dunham

Předloha:

Sheila Burnford (kniha)

Kamera:

Reed Smoot

Scénografie:

Roger Cain

Kostýmy:

Karen Patch
(další profese)

Komentáře uživatelů k filmu (151)

 • AlexisGraham
  ***

  Opět jeden z filmů mého dětství. Jak tu napsal Superpero... Opravdu jsem ho žrala :D Nejraději z těch tří jsem měla Shadowa. Ten mi opravdu utkvěl v paměti. Když jsem ale film viděla znovu o několik let později... musím uznat že už se mi tolik nelíbil. Přes to je ale film takový milý a jednou za pár let se na něj klidně zase podívám.(21.3.2014)

 • malyLibor
  *****

  Njn, já vím, že to není žádný super umělecký film... ale viděl jsem ho znovu po dlouhé době a zas mne dostal, zas mi tekly slzy a byl jsem dojatej a šťastnej, že to Shadow znovu dokázal... no, prostě, tohle pochopí jen pejskař :-D(2.5.2016)

 • Aleššek
  ****

  Krásný rodinný film o cestě dvou psů a jedné kočičky. Občas napínavé, srandovní a také dojemné. Když jsem to viděl poprvé, málem jsem u konečné scénky uronil slzičku.Film mého mládí potěší nejen starší diváky, ale hlavně ty mladší.(21.6.2007)

 • jjjerry
  ****

  Při hodnocení se nejde vyhnout sentimentu. Vzpomenu si jak sem film viděl prvně jako malej kluk. Českej dabing je tady skvělej. Fakt dojemný, zvířátka, hezká příroda a nakonec happy end=)(3.9.2009)

 • Ludva
  ***

  [2009-12-06] *(6.12.2009)

 • martan1
  *****

  Když jsem byl malý, byl to můj asi nejoblíbenější film. Byl vtipný i dramatický, měl vše, co jsem potřeboval.(27.10.2010)

 • RajmikCZ
  *****

  Dětství, dětství a zase dětství. Komedie, která mě provázela za moje dětství, když se dnes zeptám rodičů kolikrát jsem tento film viděl, nedokážou mi ani odpovědět.(11.6.2012)

 • Keledaia
  ****

  Tohle je pro malé děti, ty vědí, že film dopadne dobře. Ne jak my, kteří po životních/filmových zkušenostech víme, že pejska může zakomplexovaný vrah v masce svléknout zaživa z kůže a kočičku můžou ukrást zdrogovaní puberťáci a pokud nerozluští určenou hádanku do dvou minut, upálí ji i s jejím majitelem. Děti se o zvířátko v nesnázích nebojí, protože život je přece super a nikdo v něm neumírá, natož rozkošná mluvící zvířátka! Mě to stačilo jednou. Za to mi ta dvoulitrovka slz a nervy v háji nestojí. Už jsem velká holka, takže si podobné stresové situace jentak nemůžu dovolit.(13.7.2012)

 • SamMarlowe
  *****

  Jako malej jsem ten film žral, dneska jsem ten nahodou viděl a přiznám se, díval jsem se na film s velkou dávkou nostalgie. A nezklamal. Je to dojemné a milé a to říkam jako řádný cynik jsem měl slzy na krajíčku. I dabing je velice hezký. Jen lidi jsou tam ňácí divní, ale není jich tam tak moc. No za mně 5 hvězd.(22.1.2017)

 • Kivis
  ****

  Přesně ten film, který musíte vidět, když je vám kolem deseti, jinak vám později bude připadat trochu trpaný. A já mám to štěstí, že jsem ho viděl v ten správný čas. To se z něj pak lehce stane taková menší srdcovka a o dvacel let později nad tím vším patosem a kýčem člověk bez potíží přimhouří oko.(28.1.2017)

 • Kaylar
  ****

  U tohohle filmu jsem brečela, když jsem byla mladá. Brečím u něho i dnes, když mladá nejsem a jsem otrlá a cynická. Prostě tenhle příběh dvou psů a čičiny je takový, že mě bude dojímat úplně vždycky a taky se na něj vždycky ráda podívám. Krásné přírodní scenérie a šťastný konec jsou milým bonusem. Oceňuji, že film není nijak podbízivý a také má vcelku povedený český dabing.(30.1.2017)

1 3 5 6 7 8 následující >>
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace