Okay (festivalový název)

• Dánsko

Okay

Komedie / Drama

Dánsko, 2002, 93 min

Veľmi vyvážený a realistický film, ktorý netlačí na pílu po dejovej ani citovej stránke. Absolutórium.(2.5.2010)

Rodinne drama s prvky cerneho humoru. Dej filmu je velmi uveritelny. Namet sice neprinasi nic noveho, co by divak uz nekdy nevidel, ale dokaze zaujmout. A to nejen diky vyborne kamere a dobre napsanym dialogum, predevsim ale diky vybornym hercum, kterym udava smer opet vynikajici Paprika Steen. Okay neni uplne bezchybny film, mne je ovsem usity na miru a tak davam plne hodnoceni.(19.9.2015)

Skvělá Paprika!(3.10.2014)

Rozpočet DKK 13miliónovTržby Celosvetovo $900,000(9.6.2010)

Osobně jsem těch komediálních prvků moc nepostřehla, spíš na mě Okay působil jako velmi smutné vztahové drama. Tak trochu rozcuchaný film s mnoha načatými tématy, který bych jen trochu učesala, dala tomu nějakou formu a pak bych uvažovala i o vyšším hodnocení. A ani se uživateli AddaMM nedívím, že by Anethe nechtěl za manželku.(31.3.2013)