poster

Okay (festivalový název)

 • Dánsko

  Okay

Komedie / Drama

Dánsko, 2002, 93 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • hygienik
  *****

  Veľmi vyvážený a realistický film, ktorý netlačí na pílu po dejovej ani citovej stránke. Absolutórium.(2.5.2010)

 • AdaMM
  ****

  příjemný film, který pobaví, trochu si vám zahraje na city a skončí lehce přehnaným happyendem. nicméně je to vtipné, herci jsou uvěřitelní (fuj, takovou ženu bych mít nechtěl!), fajn kamera a dobrá hudba. oč jde? hlavní hrdince, Netě, umírá otec a ona se z pocitu povinnosti rozhodne, že se musí přestěhovat k ní. jenže tatínek je svérázný a společné bydlení není tak úplně idylické... ani snaha usmířit jej s jeho synem - homosexuálem se zprvu nesetkává s valným úspěchem. no a "poslední tři týdny života" jsou pryč a tatínek se cítí líp - co se bude ještě dít.. ? :-)(17.4.2005)

 • Lindiště
  ****

  Tak pod pojmem "přehnaný happyend" (AdaMM) jsem si představovala, že i dědeček nakonec vstane z mrtvých, žel (spíš díky) bohu se tak nestalo. Těžké téma, tentokrát o umírání blízké osoby zde opět bylo podáno lehce s nadhledem, ovšem, a to musím zdůraznit, aniž by jakkoliv snižoval jeho význam. Bez přehnaných sentimentů, přitom tak, abyste se dokázali do příběhu vcítit.(14.2.2008)

 • swed
  ****

  Tenhle Dánský film je jako pes, který štěká, ale nekouše. Kombinuje mnoho vážných témat - nevěru, dospívání, homosexualitu, smrt... Ve skutečnosti ale nic neřeší, každý problém jen lehce nakousne a na konci jakoby se nic nestalo. Méně by zde bylo více. Tuhle obsahovou plytkost naštěstí vynahrazuje sympatickým hereckým obsazením a lehkým humorem.7/10(21.4.2008)

 • toma.baza
  ****

  Skvělá Paprika!(3.10.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace