poster

Okay (festivalový název)

 • Dánsko

  Okay

Komedie / Drama

Dánsko, 2002, 93 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Lindiště
  ****

  Tak pod pojmem "přehnaný happyend" (AdaMM) jsem si představovala, že i dědeček nakonec vstane z mrtvých, žel (spíš díky) bohu se tak nestalo. Těžké téma, tentokrát o umírání blízké osoby zde opět bylo podáno lehce s nadhledem, ovšem, a to musím zdůraznit, aniž by jakkoliv snižoval jeho význam. Bez přehnaných sentimentů, přitom tak, abyste se dokázali do příběhu vcítit.(14.2.2008)

 • emma53
  ***

  Osobně jsem těch komediálních prvků moc nepostřehla, spíš na mě Okay působil jako velmi smutné vztahové drama. Tak trochu rozcuchaný film s mnoha načatými tématy, který bych jen trochu učesala, dala tomu nějakou formu a pak bych uvažovala i o vyšším hodnocení. A ani se uživateli AddaMM nedívím, že by Anethe nechtěl za manželku.(31.3.2013)

 • Enšpígl
  **

  Ze začátku má každá postava svůj vlastní minipříběh, který se postupně i když ne zcela vsáknou do jednoho hlavního. Chceš po mě žánry jaký film nabízí ? No moc se smát nebudeš a pokud tak je to vysoce černej humor, zejména v půlce filmu. Nějaký romantiky či vztahový dramata v tom taky moc nenajdeš. Ten film má v sobě asi tolik života, co penis po tom co jeho majitel spatří na silnici rozpláclou žábu.(2.10.2014)

 • AdaMM
  ****

  příjemný film, který pobaví, trochu si vám zahraje na city a skončí lehce přehnaným happyendem. nicméně je to vtipné, herci jsou uvěřitelní (fuj, takovou ženu bych mít nechtěl!), fajn kamera a dobrá hudba. oč jde? hlavní hrdince, Netě, umírá otec a ona se z pocitu povinnosti rozhodne, že se musí přestěhovat k ní. jenže tatínek je svérázný a společné bydlení není tak úplně idylické... ani snaha usmířit jej s jeho synem - homosexuálem se zprvu nesetkává s valným úspěchem. no a "poslední tři týdny života" jsou pryč a tatínek se cítí líp - co se bude ještě dít.. ? :-)(17.4.2005)

 • T2

  Rozpočet DKK 13miliónovTržby Celosvetovo $900,000(9.6.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace