Jako pavouk

Im Netz der Spinne

Ako pavúk

Thriller / Krimi / Mysteriózní / Akční

USA / Německo / Kanada, 2001, 99 min

Docela se to povedlo, i když zpracování trošku pokulhávalo ..(24.5.2008)

• Silverluv

Příšerná patlanina, kterou zachraňuje pouze Morgan Freeman.(11.7.2005)

• Shit

Pěkná nuda, nevim proč se do takový slátaniny Morgen Freeman vůbec pouštěl, nesmyslnej a nudnej děj ho stáhnul sebou a tak i jeho výkon byl spíš průměrnej, scénář mu stejně ani víc nedovolil. Naštěstí film už od začátku je pěkně na hovno, takže očekávání jsou nulový, hlavně po první scéně z filmu, která je po trikový stránce snad nejhorší co se v tý době dalo vůbec vytvořit. Dál se film odvíjí stejně stupidním směrem a vyvrcholí rádoby dějovým zvratem, kterej jsem bohužel čekal, takže se žádný překvapení nekonalo a celej film vyzní do prázdna(10.7.2005)

Jsou "nečekané pointy" a nečekané pointy... Docela průměrný film do televize, u kterého ty dvě hodiny sice rychle uběhnou, ale ještě rychleji se divákovi děj snímku vypaří z paměti...(26.4.2008)

• golfista

Tak tenhle film nezachránil ani Morgan Freeman, kterého mám sice moc rád, ale jeho chvilkový výkon v "clifhangrovské" scéně si nezadal se samotným Sly Stalonem :) Ostatně úvodní bouračka je asi nejstrašnější "digitální" efekt, jaký se dá v digitální éře ve filmu vidět. Myslel jsem že je to legrace, ale oni to fakt mysleli vážně ! Scénárista se o kousek dál inspiroval v Die Hard III - telefony na všech místech atd. atd. Z téhle vody se vážně nic kloudného uvařit nedalo.(30.3.2003)

• - Príbeh vo filme sa odohrá v priebehu pár dní, no v knižnej predlohe trvá približne dva roky. (elanius)

• - Alex Cross má v knižnej predlohe 38 rokov a dve deti. (elanius)

• - V knižnej predlohe sú hlavné postavy Alex Cross a Jezzie Flanagan milenci. (elanius)