Jako pavouk

Im Netz der Spinne

Ako pavúk

Thriller / Krimi / Mysteriózní / Akční

USA / Německo / Kanada, 2001, 99 min

Průměrný thriller s předvídatelným koncem. Nic víc, nic míň.(11.3.2009)

• Silverluv

Příšerná patlanina, kterou zachraňuje pouze Morgan Freeman.(11.7.2005)

Kiss the Girls měl atmosféru, chytlavý příběh, skvělého záporáka a parádního Freemana. Tento film má bohužel jen dvě z těchto čtyř věcí - jako vždy spolehlivého Morgana a parádního záporáka Sonejiho. Atmosféra není tak skvělá a příběh mi taky přišel o něco slabší. Navíc když si vzpomenu na ten příšerný efekt bourajícího auta hned ze začátku… Along Came a Spider není špatný film. On vás jen chce moc nachytat a pak sám sebe překombinuje. Věřím, že knížka bude super, ale tohle je do průměru vytahuje především Morgan. 50 %.(31.10.2012)

Jeden z mnoha filmů s námětem výkupného a poté postupné odhalení toho pravého padoucha. V tomto případě bylo dobře, že se hlavní role zhostil Morgan Freeman, díky kterému má cenu tento film vidět. 70%(19.8.2007)

Trochu překombinovaný, ale jinak dobrý a zábavný krimi thriller s Morganem Freemanem. 60 %(16.8.2012)