Jako pavouk

Im Netz der Spinne

Ako pavúk

Thriller / Krimi / Mysteriózní / Akční

USA / Německo / Kanada, 2001, 99 min

Jednička je docela těžkopádná, ale tohle mě hodně slušně pobavilo-i když scénář je fraška.(23.6.2002)

• Riddick77

Člověk by nevěřil, čeho jsou tvůrci v rámci budování příběhu vůbec schopni. Takto lobotomický, nevěrohodný a nerealistický scénář jsem dlouho neviděl... Fraška je slabé slovo. Freeman však jako Alex Cross boduje. 4/10!(24.1.2013)

Docela se to povedlo, i když zpracování trošku pokulhávalo ..(24.5.2008)

Mám ráda Freemana, mám ráda Tamahoriho, ale nemůžu si pomoct, tenhle film mě naprosto ničím nezaujal. Viděla jsem ho před půl rokem, nemůžu říct, že bych z něj byla doslova otrávená, ale dnes si už vůbec nepamatuju, o čem byl.(5.5.2007)

• Silverluv

Příšerná patlanina, kterou zachraňuje pouze Morgan Freeman.(11.7.2005)

• - Scéna hádzania výkupného cez okno idúceho vlaku pochádza z knihy Jamesa Pattersona "Roses Are Red". (elanius)

• - Príbeh vo filme sa odohrá v priebehu pár dní, no v knižnej predlohe trvá približne dva roky. (elanius)

• - Představitel hlavní role Morgan Freeman se podílel také na produkci. (109)