poster

Jako pavouk

 • USA

  Along Came a Spider

 • Německo

  Im Netz der Spinne

 • Slovensko

  Ako pavúk

Thriller / Krimi / Mysteriózní / Akční

USA / Německo / Kanada, 2001, 99 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • kingik
  ****

  Učitel Gary Soneji unesl z internátní školy senátorovu dceru Megan. Zavolal si ji do kanceláře, kde uškrtil kolegyni, jež nečekaně vstoupí, a opustí s dívkou školu dřív, než vraždu objeví členka ostrahy. Ta zavolá policejnímu psychologovi Alexu Crossovi, který žije v ústraní a chce, aby se vrátil do práce. Alex souhlasí, protože podle něj nejde únosci ani o Megan a ani o peníze. Když prohlédavají učitelův byt, zjistí, že si vše dopředu pečlivě připravoval. Postava policejního psychologa je divákům známá z předchozího thrilleru Sběratel polibků a Morgan Freeman se v této úspěšné roli vrací podruhé a naposled. Film obsahuje většinu ingrediencí, které jsou pro dobrý thriller potřeba a přesto, že už volné pokračování nebylo tolik velebeno kritikou, stále se jedná o napínavý snímek plný zvratů a kvalitních hereckých výkonů. Takže není důvod být nespokojený: 80%(2.4.2013)

 • BioGrower
  ***

  Priemerný zvratový triler s výborným Morganom Freemanom. Ostatní herci nič moc. Predošlý podobný film taktiež s Freemanom Zberateľ bozkov má o dosť lepšiu a prepracovanejšiu atmosféru, čiže je aj o dosť lepší. Ako pavúk však vôbec nie je zlým filmom.(30.5.2007)

 • Phobia
  ***

  Mám ráda thrillery, mám ráda Morgana Freemana, ale tentokrát tomu něco chybělo. Nejsem si jistá takhle po čase - snad pořádná atmosféra, temnota? Škodí i předvídatelnost, přesto z mého hlediska jde stále o solidní nadprůměr. 69%(23.2.2009)

 • Tommassi3
  ****

  "Představte si tu trpělivost, to odhodlání.." - "Vy ho snad za to obdivujete !!" - "On je jako pavouk.... a pavouky mám rád !!"(1.6.2014)

 • Hejtmy
  ***

  Trochu překombinovaný, ale jinak dobrý a zábavný krimi thriller s Morganem Freemanem. 60 %(16.8.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace