Pavučina snů

USA / Austrálie, 2003, 136 min

• mysicka

Priiiisernyyy :-((((15.3.2004)

• POMO

Jeden z tých filmov, pri ktorých neveríte, že to ich tvorcovia mohli myslieť vážne. Výsmech vám aj vašej peňaženke. Hollywoodska zhovadilosť najtvršieho kalibru, ktorá skôr než hotový film, pripomína pracovný zostrih kríženca psychologického thrilleru, Smrtiacej epidémie a fekálneho porna. Jedna hviezdička len za tú sľubnú prvú polhodinu.(28.4.2003)

Ze začátku to vypadá velice slibně a docela to i zaujme a udrží pozornost, ale zhruba od poloviny filmu se to rapidně zhorší a už se na to nedá moc koukat. Sice tam hraje Morgen freeman, ale ten se tam většinou jen tak mihne takže to taky moc neoživý. Thomas Jane hrál celkem slušně, ale to buhužel nestačí. kdyby se to odvíjelo stejně jako v první půli tak bych tomu dal 4*, protože to bylo napínavý a dokázalo to zapůsobit i hororove na diváka, ale za tu druhou půli musim slevit, je to docela škoda vytřískat se z toho dalo mnohem víc(5.3.2005)

• mandes

rozpočet : $68 million tržby celosvetovo : $75,715,436(22.10.2006)

• Xmilden

Začátek nevypadal vůbec zle, ale to co se postupně rozjíždělo z celého filmu mě neustále nepřestávalo udivovat. Bohužel ale musím říct, že v negativním slova smyslu. Čekal sem cokoliv. Dokonce sem čekal procitnutí hlavních hrdinů na konci filmu ze snu. Tohle přání se mi nevyplnilo. Slušná byla scéna na záchodě. Dvě hvězdičky na takhle přiblblý film jsou opravdu hodně. Obě jsou za originalitu snímku.(18.9.2006)