Orgie mrtvých (festivalový název)

Orgy of the Dead

Fantasy / Horor

USA, 1965, 92 min

Předloha:

Edward D. Wood Jr. (kniha)

Edward D. Wood Jr.

Robert Caramico

Criswell
  • Nihlathak

Jeden z těch filmů, kdy při sledování máte otevřenou hubu a po "uskončení" ji musíte zavírat klikou. Trapárna podle knihy Eda Wooda, mohlo z toho vzejít něco jiného než král braků?(21.6.2012)

• Campbell

No do hajzlu o co v tomhle filmu šlo? To sice netuším, ale něco takovéhleho se jen tak nevidí. Nějaký tance nahatých ženských(dívek říct nemůžu), nebyly nějak ošklivé ale nic pro mě. NAvíc byly vidět jen kozy, což je možná dobře, bobříky nebrat. Pak nějaký připoutaný lidé..... Nezdálo se mi to jenom?(25.3.2012)

nesdílím ani nadšení z toho, jak moc je to špatné, ani znechucení z toho, jak moc je to špatné. Zábavně špatné to je a hodně, ty natřásající se holky jsou obvykle velmi hezký a krásně toporný (myslím hudebně :-), příběh je tak ujetej, až se člověk musí bavit, ať chce nebo ne. Na druhou stranu spoléhat na to, že hodinu a půl vás zabaví jenom tohle, taky moc nejde. Pomalu se pak do pocitů vkrádá plíživá nuda a když to na konci vypadá už už zajímavě, tak - pochopitelně nic. Průměrně zábavný ujetě blbý film.(17.7.2012)

Je bez debaty, že Ed Wood je největším režisérem všech dob. Zde se projevil jako scénárista. Ten román, musí být vážně maso. Odpověděl mi mimoděk na otázku, kde se berou scénáristé tak vynikajících děl, jako "Ordinace v růžové zahradě", "Náměstíčka" , "Ulice" a jiné lokality. Jsou to všechno jeho plagyátoři a proto to má tak vysokou sledovanost. Co na to řeknou dějiny?(10.1.2012)

• corpsy

Ed Wood je naozaj "talent". Pri písaní tohto "scenára" sa musel naozaj zapotiť a možno si aj niečo šľahol. A možno bol taký od prírody. A vlastne sa pri písaní ani veľmi nenamáhal, pretože podstatná väčšina minutáže nám akési polonahé buchty predstavujú svoje lacné tanečné kreácie. Túto bizarnosť rozhodne treba vidieť.(29.5.2011)