poster

Úžasňákovi

 • USA

  The Incredibles

 • Slovensko

  Rodinka úžasných

Animovaný / Akční / Dobrodružný / Rodinný

USA, 2004, 115 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Nathalie
  ****

  Pro člověka, který animáky považuje za plevel typu bolševníku, představují The Incredibles zázrak rovnající se vodě na poušti a diamantům na skládce jaderných odpadů. Nebezpečná rychlost, vtip a ironie, ve vzduchu, ve vodě i na suchu svádějí hlášky souboj s narážkami. A to nejlepší: laškovný nadhled nebrání nemilosrdnému vtažení do každičkého okénka na plátně. Jakoby to vůbec ani nebyl animák...Creo in ...Incredibles.(23.4.2007)

 • Enšpígl
  ****

  Rodina ˇ úžasňáku "je uplně úžasná.Rodina animátorů zrovna tak. Bych tuhle rodinu poslal honit Usamu a jeho fousatou partu vážně že jo.(6.6.2006)

 • PinokKio
  *****

  Nejlepší film o hrdinech s kapucí :o)(18.1.2010)

 • Radko
  ***

  Výrobky z dielne Pixaru pripomínajú Coca-colu. Dokonale urobený produkt, ktorý nikdy nesklame, ale na druhej strane dostanem len predvídané očakávanie. Nikdy to nebude iné: chytro vystavaný príbeh, strhujúca akcia, vynikajúco prevedená animovaná časť, veľa popkultúrnych narážok, odkazov a citácií hovoriacich dospelému divákovi: "som tu aj pre teba", zopár ideologických, či moralizujúcich floskúl (súdržnosť rodiny; výnimočnosť každého jednotlivca), povinný happy end. To sú klady i zápory aj Rodinky Úžasných. Pravdepodobne neprekonateľným pixarovským filmíkom, narúšajúcim šablónovitosť ostatných diel z tejto firmy ostane pre mňa Geriho hra.(17.1.2005)

 • Radyo
  ****

  Úžasňákovi ve srovnání s dalším potenciálním animovovaným hitem roku 2004 - Příběhem žraloka - rozhodně uspěli více, a zaslouženě. Jako ryze rodinnou zábavu bych je ale nehodnotil - jednak si myslím, že se bude líbit spíše odrostlejším dětem (které už chodí do kina raději bez rodičů) a jednak přece jen není u nás až tak "zaběhaná" komiksová kultura, tudíž příběhy o superhrdinech nemusí u dětí zaznamenat patřičnou odezvu. Jako dospělák jsem se ale bavil dost slušně, i když musím poznamenat, že drtivá většina komiksových příběhů je o jednom a tomtéž. Mění se jen hlavní postavy, případně zbraně. Tak, a teď se do mě pusťte. :-))(12.4.2005)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace