poster

Tanec s vášní

 • USA

  Center Stage

 • Slovensko

  Tanec s vášňou

Drama / Romantický / Hudební / Taneční

USA, 2000, 115 min

 • AngelAngie
  **

  Film jsem viděla v době, kdy na VHS v ČR vyšel a pamatuji si, že se mi i poměrně líbil, dokonce více, než většina nových tanečních filmů z prostředí hip hopu, kterých je zbytečně točeno čím dál víc a to hip hop miluji. Balet mě svým způsobem vždy přitahoval...(25.7.2009)

 • gouryella
  **

  Trosku jiny nez vetsina teenagerovskych filmu, ale presto obcas bravurni tanecni cisla nemohou zakryt opet hodne podprumerny pribeh.(27.7.2002)

 • lopata555
  ****

  Na tie slečny sa naozaj krásne dívalo. Film mal síce pár hluchých miest. Chvíľami sa nevyhol aj miernemu romantickému patosu. Lenže tá hudba a balet to velice vyvážili. A akokoľvek som Jody fandil, mojou favoritkou tu bola Maureen. Tak zmyselná bola. Až mi je bolo celkom ľúto čo všetko musela obetovať pre balet ...(17.11.2014)

 • Tsuki
  ****

  Vím, že dějově je to téměř o ničem a sledujeme jen starý známý otřepaný příběh. Zasazení do baletní školy a důraz na tanec ale přecejen přináší něco trochu víc originálnějšího. Osobně mám pro tento film trochu slabost. Závěrečná scéna je dokonalá (koho by napadlo dát Jamiroquaiovu píseň dohromady s baletem? :) ) ~(4,3)~(12.2.2009)

 • Philippa
  **

  V Tanci s vášní je možné užít si zdařilá taneční čísla, hlavně pak finální scénu. Jak se dá ,pro někoho nezáživný balet netradičně pojmout? Tanečníci jsou opravdu špičkou, ale to zřejmě ocení ti, kdo trochu ví o čem je řeč. Dokonce se celkem i své herecké úlohy zhostili s grácií. V tomto žánru tanečního filmu je to pěkná podívaná, ale jinak okoukaný příběh, co už jsme tolikrát viděli,(2.4.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace