Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Jara.Cimrman.jr
  ****

  Neskutečně pozitivní snímek, ve kterém dobračisku se sebevražedným nápadem omlátí anděl všechny jeho dobré skutky o hlavu tak nekompromisně, až se mu v ní rozsvítí. Něco tak naivně lidského už v dnešní době snad ani nelze natočit.(4.8.2011)

 • Javert
  *****

  Nádhera! První půlka má možná pomalejší rozjezd, ale to mi vůbec nevadilo. Prožíval jsem spolu s Georgem Baileym celý jeho život. Druhá půlka pak byla naprosto dokonalá. Hlavně poslední půlhodina -tj. od příchodu Clarence (ano, anděl tam je bohužel až na konci) měla spád a závěrečná scéna mi vehnala slzy do očí (a to nemám ve zvyku). Mluvit o hereckém mistrovství Jimmyho Stewarta by bylo jen zbytečným opakováním, stejně tak jako o režii Franka Capry. Achjo, nějak na mě začíná doléhat atmosféra Vánoc, která z toho filmu přímo neuvěřitelně sálá. Ha,... slyším zvonit zvonek...další anděl dostal křídla. A třeba to byl zrovna ten můj anebo váš...:-)(28.11.2008)

 • boshke
  ****

  Je to pěkný film. Dojemný příběh, všechno. Zároveň je ale tak trochu schizofrenní. George se vzdal všeho, komplet všeho, čeho chtěl kdy v životě dosáhnout... Pro co? Kvůli čemu? A přesto je na světě rád... Co si z toho má / může člověk odnést? Neplňte své životní ambice, nenásledujte své sny, nedělejte, to co chcete, je to úplně jedno, protože přes to přese všechno budete spokojení? Nemohu to nějak uchopit. Kdybyste si chtěli někdo zafilosofovat, dejte vědět... 70%(12.5.2016)

 • gouryella
  ***

  Ja vam vazne nevim, kazdej to povazuje za klasiku (asi to tak i bude), ale me se to proste zda strasne pomale, nudne.(23.5.2002)

 • Houdini
  *****

  NFR 1990, Oscar 5 nominací: Nejlepší film, Režie, Herec HR - James Stewart, Střih, Zvuk(28.3.2004)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace