Mac a já

Rodinný / Sci-Fi / Dobrodružný

USA, 1988, 95 min

Stewart Raffill

Nick McLean

Někdo se snažil zkopírovat Spielbergova E.T.ho, no a zas tak se mu to bohužel, či bohudík nepodařilo. Tento film jsem však viděl v dětských letech a docela se mi líbil, proto ty 3 *, jelikož vždy se snažím hodnotit film podle dané chvíle, pokud si ji ještě teda pamatuji. Každopádně jak pijí brčkem vodu nebo nějakou tekutinu pod skálou někde na Marsu nezapomenu, stejně tak jak je vcucne sonda a nebo vysavač, jako kdyby byli z páry. A ke konci jak se stanou občany spojených států, no dneska je to pro mě blbost, ale předtím jsem to měl rád (( ::(15.1.2007)

Můj nejoblíbenější film z dětství.Postavička Mac je velice roztomilá.Hlavně závěr filmu je dobrý , kdy rodinka mimozemšťanů dostane v Americe občanství.(15.9.2006)

Je to asi tak 10-12 let, co jsem tento film viděl na VHS. Škoda, že mi ji někdo odcizil. Film se mi líbil. Mimozemšťané byli ztvárněni dobře. Neviděl jsem E. T. ho, tak nemohu srovnávat. Z nostalgie hodnotím 80 %.(7.8.2008)

• Stegr

Zlaté maliny 1988 - 2x - Nejhorší režie (Stawart Raffill), Nejhorší nová hvězda (Ronald McDonald)...(2.11.2008)

• kinej

Strašný film. Nestydatá kopie E.T. Jenomže E.T. měl jakousi úroveň, pod kterou nespadnul, to Mac se přes ní nevyhoupne. Stračný kýč. Nejvíc mě dostala úplně chlípná a nestoudná propagace MacDonalda, kde je dětem přece tak dobře a kde si dělají hezkou párty, mnohem odpornější pak bylo to, že z Maca a já udělali čestné američany, To už se mi zvedal kufr. Mac vydává kýčovité zvuky a je to jen takový trapně udělaný gumový panák.(5.10.2006)