Mac a já

USA, 1988, 95 min

Stewart Raffill

Nick McLean

Tom Walls

Je to asi tak 10-12 let, co jsem tento film viděl na VHS. Škoda, že mi ji někdo odcizil. Film se mi líbil. Mimozemšťané byli ztvárněni dobře. Neviděl jsem E. T. ho, tak nemohu srovnávat. Z nostalgie hodnotím 80 %.(7.8.2008)

Nostalgická vzpomínka na dětství. Film funguje i po několika letech celkem dobře, ikdyž už ne zas tolik. Trošku dětská kravinka, ale pořád na svou dobu kult. Příjemný nadprůměr té doby. 60% = ***(17.3.2013)

• Hellboy

Naprosto dementní film, který nechutně okatě a trapně vykrádá E.T. mimozemšťana. Strašnej výsměch, fakt si přeju, abych o tento film nikdy nezavadil...! Děj neni naivně jednoduchý, ale primitivní a masky mi přišly odporné. Dětem by se to mohlo i líbit, ale proč jim pouštět tento film, když je k dispozici osvědčená klasika E.T.?(20.11.2004)

Rozpočet $-miliónovTržby USA $6,424,112Tržby Celosvetovo $-(10.11.2009)

• Wacoslav1

Do písmene souhlasím z Lacikem. Já na tyhle dětský filmy, nikdy zrovna moc nebyl...35%(14.4.2015)

• - Film je v knize „Golden Raspberry Award“ zakladatele Johna Wilsona uveden mezi 100 nejvíce zábavně špatných filmů všech dob. (Lajty)

• - Představitel Erica Jade Calegory je upoután na vozík i ve skutečnosti. (Fenk)

• - V plánu bylo natočit pokračování, avšak nízké výdělky filmu rozhodly o opaku. (Fenk)