Mac a já

Stewart Raffill

Nick McLean

Tom Walls
  • pepo

keby toto videl E.T.hneď by obvolal votrelcov nech zničia Hollywood.Kopírovačka jak sviňa.Ale inak má to aj svetlé chvílky a nehorázne dementný záver(22.10.2003)

• kinej

Strašný film. Nestydatá kopie E.T. Jenomže E.T. měl jakousi úroveň, pod kterou nespadnul, to Mac se přes ní nevyhoupne. Stračný kýč. Nejvíc mě dostala úplně chlípná a nestoudná propagace MacDonalda, kde je dětem přece tak dobře a kde si dělají hezkou párty, mnohem odpornější pak bylo to, že z Maca a já udělali čestné američany, To už se mi zvedal kufr. Mac vydává kýčovité zvuky a je to jen takový trapně udělaný gumový panák.(5.10.2006)

• Anderton

Túto brutálnu béčkovú vykrádačku ospravedlňuje fakt, že na deti od 5 do 12 rokov napriek tomu fungoval. My sme to totiž kedysi vôbec neriešili a film sme videli na VHS mnohokrát. Relatívne vysoké tunajšie hodnotenie si vysvetľujem práve tým, že táto VHS s českým dabingom bola asi u nás rozšírená a nostalgia je....nostalgia.(29.3.2016)

Žádný zázrak tenhle film není, prostě jen taková rodinná scifárna o rodince ufounů, kteří se (už nevím jak) ocitli na Zemi. Na filmu je cítit zjevná inspirace slavným dílem E.T. mimozemšťan, jemuž ovšem tenhle nenáročný snímeček nesahá ani po pás. Přesto jej nelze zatratit, protože minimálně dětští diváci si v něm zcela jistě najdou své přesto (nebo právě proto), že masky mimozemšťanů jsou skoro až roztomile primitivní a celý děj je až naivně jednoduchý.(18.9.2003)

• Hellboy

Naprosto dementní film, který nechutně okatě a trapně vykrádá E.T. mimozemšťana. Strašnej výsměch, fakt si přeju, abych o tento film nikdy nezavadil...! Děj neni naivně jednoduchý, ale primitivní a masky mi přišly odporné. Dětem by se to mohlo i líbit, ale proč jim pouštět tento film, když je k dispozici osvědčená klasika E.T.?(20.11.2004)