poster

Mac a já

 • USA

  Mac and Me

Rodinný / Sci-Fi / Dobrodružný

USA, 1988, 95 min

Režie:

Stewart Raffill

Kamera:

Nick McLean

Střih:

Tom Walls
(další profese)
 • pepo
  **

  keby toto videl E.T.hneď by obvolal votrelcov nech zničia Hollywood.Kopírovačka jak sviňa.Ale inak má to aj svetlé chvílky a nehorázne dementný záver(22.10.2003)

 • kinej
  odpad!

  Strašný film. Nestydatá kopie E.T. Jenomže E.T. měl jakousi úroveň, pod kterou nespadnul, to Mac se přes ní nevyhoupne. Stračný kýč. Nejvíc mě dostala úplně chlípná a nestoudná propagace MacDonalda, kde je dětem přece tak dobře a kde si dělají hezkou párty, mnohem odpornější pak bylo to, že z Maca a já udělali čestné američany, To už se mi zvedal kufr. Mac vydává kýčovité zvuky a je to jen takový trapně udělaný gumový panák.(5.10.2006)

 • Anderton
  **

  Túto brutálnu béčkovú vykrádačku ospravedlňuje fakt, že na deti od 5 do 12 rokov napriek tomu fungoval. My sme to totiž kedysi vôbec neriešili a film sme videli na VHS mnohokrát. Relatívne vysoké tunajšie hodnotenie si vysvetľujem práve tým, že táto VHS s českým dabingom bola asi u nás rozšírená a nostalgia je....nostalgia.(29.3.2016)

 • Radyo
  ***

  Žádný zázrak tenhle film není, prostě jen taková rodinná scifárna o rodince ufounů, kteří se (už nevím jak) ocitli na Zemi. Na filmu je cítit zjevná inspirace slavným dílem E.T. mimozemšťan, jemuž ovšem tenhle nenáročný snímeček nesahá ani po pás. Přesto jej nelze zatratit, protože minimálně dětští diváci si v něm zcela jistě najdou své přesto (nebo právě proto), že masky mimozemšťanů jsou skoro až roztomile primitivní a celý děj je až naivně jednoduchý.(18.9.2003)

 • Hellboy
  odpad!

  Naprosto dementní film, který nechutně okatě a trapně vykrádá E.T. mimozemšťana. Strašnej výsměch, fakt si přeju, abych o tento film nikdy nezavadil...! Děj neni naivně jednoduchý, ale primitivní a masky mi přišly odporné. Dětem by se to mohlo i líbit, ale proč jim pouštět tento film, když je k dispozici osvědčená klasika E.T.?(20.11.2004)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace