Mac a já

Stewart Raffill

Nick McLean

Tom Walls
  • Wacoslav1

Do písmene souhlasím z Lacikem. Já na tyhle dětský filmy, nikdy zrovna moc nebyl...35%(14.4.2015)

Nostalgická vzpomínka na dětství. Film funguje i po několika letech celkem dobře, ikdyž už ne zas tolik. Trošku dětská kravinka, ale pořád na svou dobu kult. Příjemný nadprůměr té doby. 60% = ***(17.3.2013)

Rozpočet $-miliónovTržby USA $6,424,112Tržby Celosvetovo $-(10.11.2009)

Někdo se snažil zkopírovat Spielbergova E.T.ho, no a zas tak se mu to bohužel, či bohudík nepodařilo. Tento film jsem však viděl v dětských letech a docela se mi líbil, proto ty 3 *, jelikož vždy se snažím hodnotit film podle dané chvíle, pokud si ji ještě teda pamatuji. Každopádně jak pijí brčkem vodu nebo nějakou tekutinu pod skálou někde na Marsu nezapomenu, stejně tak jak je vcucne sonda a nebo vysavač, jako kdyby byli z páry. A ke konci jak se stanou občany spojených států, no dneska je to pro mě blbost, ale předtím jsem to měl rád (( ::(15.1.2007)

• Chrustyn

Nepříliš povedená variace na E.T. - mimozemšťana.(12.6.2009)

• - V plánu bylo natočit pokračování, avšak nízké výdělky filmu rozhodly o opaku. (Fenk)

• - Představitel Erica Jade Calegory je upoután na vozík i ve skutečnosti. (Fenk)

• - Snímek sponzorovaly firmy Coca Cola a McDonalds. Jejich propagace ve filmu je znatelná. (Fenk)