Mac a já

Stewart Raffill

Nick McLean

Tom Walls
  • Wacoslav1

Do písmene souhlasím z Lacikem. Já na tyhle dětský filmy, nikdy zrovna moc nebyl...35%(14.4.2015)

• Chrustyn

Nepříliš povedená variace na E.T. - mimozemšťana.(12.6.2009)

Žádný zázrak tenhle film není, prostě jen taková rodinná scifárna o rodince ufounů, kteří se (už nevím jak) ocitli na Zemi. Na filmu je cítit zjevná inspirace slavným dílem E.T. mimozemšťan, jemuž ovšem tenhle nenáročný snímeček nesahá ani po pás. Přesto jej nelze zatratit, protože minimálně dětští diváci si v něm zcela jistě najdou své přesto (nebo právě proto), že masky mimozemšťanů jsou skoro až roztomile primitivní a celý děj je až naivně jednoduchý.(18.9.2003)

Pamatuju si, ze jako malej sem to hltal a videl sem to snad 50x. :-d Jeste ted bych mozna zvladl rict co je v celym filmu.(1.7.2009)

Když jsem byl malej byl jsem z toho vedle.(1.3.2005)

• - Snímek sponzorovaly firmy Coca Cola a McDonalds. Jejich propagace ve filmu je znatelná. (Fenk)

• - Představitel Erica Jade Calegory je upoután na vozík i ve skutečnosti. (Fenk)

• - V plánu bylo natočit pokračování, avšak nízké výdělky filmu rozhodly o opaku. (Fenk)