České hvězdné obsazení se zajímavým scénářem.(20.1.2010)

Smrtící epidemie po česku. Ačkoli zde není téma nakažlivých nemocí to nejzásadnější. Spíše se jen na pozadí prostředí výzkumného ústavu zkoumají mezilidské vztahy. Brejchová byla skutečně dobrá - jakási mezinárodní TV cena za nejlepší herecký výkon byla patrně zasloužená.(1.9.2003)

Na můj vkus příliš kašírované. Až v další práci se dalo poznat, že to soudruh Svoboda takhle cítí(18.7.2011)

• WANDRWALL

Svoboda je stále pro mě dobrý režisérský řemeslník, a slušný člověk.(4.8.2010)

• triatlet

Výchozí téma, týkající se vztekliny a rozpoložení hlavní postavy - Evy Krausové, je silné. Ovšem rozvedení se rozplývá do pracovněpartnerskorodinných vztahů podobně jako v průměrném dílu Ordinace v růžové zahradě. Navíc kompozice v podobě předělů s datem nebo se záběrem na hodiny (asi symbol času) je vtíravá. Pozornost odpoutává i příliš dramatický hudební doprovod (hudba Jozef Revallo). Také role náhody snižuje mé hodnocení - proč mrtvou lišku musel najít zrovna syn veterinární laborantky?(26.9.2010)

• - Jana Brejchová obdržela v roce 1982 na festivalu v Plovdivu hlavní cenu za herecký výkon. (M.B)

• - Ve filmu hraje Jiřina Steimarová se svou dcerou Evelýnou. (M.B)