Smrtící epidemie po česku. Ačkoli zde není téma nakažlivých nemocí to nejzásadnější. Spíše se jen na pozadí prostředí výzkumného ústavu zkoumají mezilidské vztahy. Brejchová byla skutečně dobrá - jakási mezinárodní TV cena za nejlepší herecký výkon byla patrně zasloužená.(1.9.2003)

Typický Svobodův syrový přístup, realistický děj a dobré herecké výkony.(15.11.2005)

Na můj vkus příliš kašírované. Až v další práci se dalo poznat, že to soudruh Svoboda takhle cítí(18.7.2011)

• WANDRWALL

Svoboda je stále pro mě dobrý režisérský řemeslník, a slušný člověk.(4.8.2010)

• NinadeL

Velmi dobré sólo Jany Brejchové v televizní miniatuře, která by se bez její účasti propadla v čase. Ale samozřejmě je radost sledovat její výkon, jen bych ocenila vhodnější zázemí pro takový koncert.(6.11.2016)

• - Jana Brejchová obdržela v roce 1982 na festivalu v Plovdivu hlavní cenu za herecký výkon. (M.B)

• - Ve filmu hraje Jiřina Steimarová se svou dcerou Evelýnou. (M.B)