poster

Kdo probudí Pindruše ...? (TV film)

Pohádka

Československo, 1989, 62 min

 • viperblade
  *****

  Dědku, dědku sežerem ti všechny blumy!!!(3.7.2007)

 • otík
  ***

  Přesně ta pohádka, po které většina z nás po nedělním obědě touží. Příjemné postavičky a v nich příjemní herci, trošku toho kouzla, nafrněná princezna, která přijde na konci k rozumu, Oldřich Vízner užívající si svého nafifleného prince a v hlavní roli hvězda plátna Bruce Willis - pardon, pouze jeho hlas:-) a mladičky Alexej Pyško. Nebýt těch snad až moc ukřičených pindruší, bylo by to i za víc. Hudba: Milan Dvořák. Cool hláška: "Jsi krásná jako ... čerstvá kedlubna."(15.2.2009)

 • blackrain
  *****

  V lese se nevyplácí kopat do hub. Můžete probudit Pindruše a to se pak budete pěkně divit. Nikdy jste o ničem podobném neslyšeli? To je ale velká chyba. Namyšlená princezna byla pěkně vytrestaná, kdo by chtěl mít na hlavě mochomůrku nebo kuňkat jako žába. Nikdo.(8.10.2008)

 • argenson
  ***

  Já jsem si doteď myslel, že to je o tom Pindrušovi a teď konečně vím, že nikoli, ale o těch Pindruších. Člověk se pořád něco učí.(19.12.2012)

 • Vignette
  ****

  Děj pohádky už si moc nepamatuju, ale Pindruše byly velice.. vtipné houbičky :-)(7.10.2007)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace