Kdo probudí Pindruše ...? (TV film)

Pohádka

Československo, 1989, 62 min

Dědku, dědku sežerem ti všechny blumy!!!(3.7.2007)

Přesně ta pohádka, po které většina z nás po nedělním obědě touží. Příjemné postavičky a v nich příjemní herci, trošku toho kouzla, nafrněná princezna, která přijde na konci k rozumu, Oldřich Vízner užívající si svého nafifleného prince a v hlavní roli hvězda plátna Bruce Willis - pardon, pouze jeho hlas:-) a mladičky Alexej Pyško. Nebýt těch snad až moc ukřičených pindruší, bylo by to i za víc. Hudba: Milan Dvořák. Cool hláška: "Jsi krásná jako ... čerstvá kedlubna."(15.2.2009)

V lese se nevyplácí kopat do hub. Můžete probudit Pindruše a to se pak budete pěkně divit. Nikdy jste o ničem podobném neslyšeli? To je ale velká chyba. Namyšlená princezna byla pěkně vytrestaná, kdo by chtěl mít na hlavě mochomůrku nebo kuňkat jako žába. Nikdo.(8.10.2008)

Já jsem si doteď myslel, že to je o tom Pindrušovi a teď konečně vím, že nikoli, ale o těch Pindruších. Člověk se pořád něco učí.(19.12.2012)

Děj pohádky už si moc nepamatuju, ale Pindruše byly velice.. vtipné houbičky :-)(7.10.2007)