poster

Kdo probudí Pindruše ...? (TV film)

Pohádka

Československo, 1989, 62 min

 • Vignette
  ****

  Děj pohádky už si moc nepamatuju, ale Pindruše byly velice.. vtipné houbičky :-)(7.10.2007)

 • otík
  ***

  Přesně ta pohádka, po které většina z nás po nedělním obědě touží. Příjemné postavičky a v nich příjemní herci, trošku toho kouzla, nafrněná princezna, která přijde na konci k rozumu, Oldřich Vízner užívající si svého nafifleného prince a v hlavní roli hvězda plátna Bruce Willis - pardon, pouze jeho hlas:-) a mladičky Alexej Pyško. Nebýt těch snad až moc ukřičených pindruší, bylo by to i za víc. Hudba: Milan Dvořák. Cool hláška: "Jsi krásná jako ... čerstvá kedlubna."(15.2.2009)

 • honajz
  **

  Jako scénář drží pohromadě a dává to jistou logiku, ale stejně mám pocit, že v těch 80. letech v redakci ČsT pro tvorbu pohádek hulili trávu nebo jinak fetovali. Vím, vymyslet novou pohádku je těžké, ale tohle byl docela úlet. A koneckonců by mne zajímalo, co by se stalo, kdyby si někdo vzal z těch klobouků ony zázračné výtrusnice a přál si, aby pindruše spaly na tisíc let... Mimochodem se to rozjíždí dost pomalu, ty kecy o císařském dvoru nemají pointu, která by je shodila, pindruše kdoví proč nejdou na zámek, kde by se v místní kuchyni více vyřádily, a dost šílené byly i ty přebarvené a přeplácané kostýmy.(4.9.2016)

 • Boss321
  **

  Dvě hvězdičky a ty jsou hlavně za pindruše, které jsou dost dobrý :)))))))).....jinak už ani pořádně nevím o čem to bylo........(15.2.2009)

 • Tosim
  *****

  Některé "papundeklové" pohádky prostě zbožňuju. Zajímavý nápad, dobří herci, pěkný humor. Tak co?(2.8.2003)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace