Kdo probudí Pindruše ...? (TV film)

Pohádka

Československo, 1989, 62 min

• Boss321

Dvě hvězdičky a ty jsou hlavně za pindruše, které jsou dost dobrý :)))))))).....jinak už ani pořádně nevím o čem to bylo........(15.2.2009)

• Tommassi3

"Nejste vy náhodou od komediantů ??" ;)(4.10.2014)

Některé "papundeklové" pohádky prostě zbožňuju. Zajímavý nápad, dobří herci, pěkný humor. Tak co?(2.8.2003)

Já jsem si doteď myslel, že to je o tom Pindrušovi a teď konečně vím, že nikoli, ale o těch Pindruších. Člověk se pořád něco učí.(19.12.2012)

Přesně ta pohádka, po které většina z nás po nedělním obědě touží. Příjemné postavičky a v nich příjemní herci, trošku toho kouzla, nafrněná princezna, která přijde na konci k rozumu, Oldřich Vízner užívající si svého nafifleného prince a v hlavní roli hvězda plátna Bruce Willis - pardon, pouze jeho hlas:-) a mladičky Alexej Pyško. Nebýt těch snad až moc ukřičených pindruší, bylo by to i za víc. Hudba: Milan Dvořák. Cool hláška: "Jsi krásná jako ... čerstvá kedlubna."(15.2.2009)