• veronikav
  *****

  Za pět už z nostalgie :-) Byla to sranda :-) Jako malá si pamatuju , jak jsem vždycky čekala na ty scénky :-D Ten zbytek mě totálně nebavil ... :-)(21.1.2011)

 • Gemini
  ****

  Frk, frk, a hned je tu parodie nejenom na pohádky. Dr. Voštěp budiž prostým a krásně okatým příkladem toho, čeho se bylo možné nadát od téhle partičky. Jako dítě jsem kabaret zbožňoval, a ve svém současném stavu se taky rád podívám, když mám náhodou v příslušnou dobu cestu kolem televize. Sice už se nesměju jako tenkrát, ale aspoň ten vlídný úsměv se dostaví spolehlivě. Netřeba nám Degentubbies ani úchylných plyšáků s podle hesla "Sezame, otevři se!" otevírací hlavou (čímž rozhodně nemyslím klasika české úlisnosti, pana Mufa!), dokud máme malý, ale náš, televizní kabaret.(28.6.2008)

 • Tommassi3
  **

  Tenhle pořad mi nikdy příliš k srdci nepřirostl. Pitvořící se kvartet Dvořák, Molavcová, Zedníček a Gerendáš z nichž ani jeden nepatří k mým oblíbencům.. Ale přiznám se bez mučení, že si dodnes pamatuji ústřední melodii, která se převážně pohádkovému Jiřímu Klempířovi opravdu velmi povedla.(13.4.2013)

 • Džejkop
  **

  Kabaret mě nikdy neoslovil, díval jsem se na něj, jen v případě, že nebyla jiná možnost. Infantilní písně, nudné scénky. A to hodnotím z pohledu malého dítěte, kterým jsem v devadesátých letech byl. Navíc mi není sympatický hlas Molavcové, je podivně zabarvený a vždycky byl. Zkrátka jsem to radši přepnul třeba na strýčka Skrblíka.(11.2.2015)

 • duklak2
  ****

  Když jsi na to vzpomenu, tak mě ukápne nejedna slzička, protože dětství je nenávratně pryč. Ach jo.(4.8.2008)

 • - Jenda z účinkujících Jitka Molavcová přirovnala pořad k hraní si dětí na písku. (Olík)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace