• AngelAngie
  ****

  Kdo by si tohle nepamatoval...(14.8.2008)

 • Karlos80
  ***

  Tenkrát jednoznačně za 5*, dnes s úsměvem na rtech a s bohužel už s téměř nenávratnou nostalgií i s trochou nadsázky jen za 3*. Ale neříkám že se nejednalo o jeden z nejlepších dětských pořadů-vysoce nadprůměrných v tehdejší tvorbě pro děti který kdy byl na našich televizních obrazovkách odvysílán, a to i z dnešního pohledu. Něžně scénářově přímo poeticky laděný rodinný pořad se spoustou pěkných písniček a zdařilých vystoupeních, kde účinkující humornou formou nabádali děti, jak se mají chovat a se spoustou jiných překvapeních. Slyšel jsem ale pár názorů dnešních třicátníků (a více) a ty říkali že se jejich děti při tomto pořadu už dnes nesmějí-nebo se skoro vůbec nezasmějí. No každá doba má holt své-dnešní děti už jsou odkojení úplně na něčem jiném (ne že by tomu nerozuměli)-takže spíš jim to připadá zastaralé a nemající dnes už co nabídnout a říct. Ale pro mou generaci-když nic jiného nebylo to bylo samozřejmě o něčem jiném..(4.9.2007)

 • rikitiki
  ****

  Z nostalgie. A taky za chlebovou pochoutku!(25.11.2009)

 • Petroff
  **

  Něco mi na tom připadalo zvláštně děsivý, strašidelný, nebo možná až příliš dospělácký, kdo ví...(6.12.2010)

 • sud
  *****

  Pořad pro děti, o jehož kvalitě si tvůrci dětských pořadů mohou nechat posledních 20 let jen zdát. V záplavě "Teletubbies", "Pokémonů" a podobných hovadin, totiž podobná věc citelně chybí. A radost bavičů z toho, že dělají radost dětem, čehož je "MTK" plný, už chybí úplně. 90%.(26.8.2008)

 • - Jenda z účinkujících Jitka Molavcová přirovnala pořad k hraní si dětí na písku. (Olík)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace