Malý televizní kabaret (TV pořad)

Rodinný / Komedie / Hudební

Československo, 1981, 100x48 min

Jak já to miloval. Ty scénky mě úplně fascinovaly.(3.9.2014)

V té době to musela být bomba...dneska se tomu smějeme(18.10.2008)

"Mámu, tátu, strýce, tetu pozvěte do kabaretu až se zase jako dneska srazíme. Zamáváme z obrazovky, do křesel i na pohovky, už se na to dneska těšíme." No, přednost tohoto pořadu je právě to, že z poučování, moralizování si dělá legraci. A tím myslím legraci na opravdu vysoké úrovni. Scénáristé Ondřej Suchý a Oldřich Dudek to psali s evidentní radostí a herci byli neméně dobří. Zvlášť Jitka Molavcová a Ondřej Havelka. "Tak čau! A příště zase všichni sejdeme se jako obvykle. Já přijdu s kytkou, tumáš, čichni, kytka bude vonět nezvykle. Mně poznáte, neboť jediný budu mít v kapse noviny. Já na hlavě budu mít čepici, kravatu a v ruce krabici. Tak čau..." Z toho, že si to všechno pamatuju, poznáte, jak to na mě zapůsobilo. :-) 90 %(2.8.2003)

Vážně skvělé, hlavně díky nezapomenutelné Molavcové a Dvořákovi. Výnikající kreativní a zábavný pořad pro děti.(27.7.2009)

• stub

Ono to asi nebylo špatný. Ale jak já to jako malej nenáviděl... Hvězda za to, že to asi nemysleli zle. Víc mě drtili už jen Nesvatba s Nálepkovou a Upírem(10.2.2008)