Strom pohádek: Dobro a zlo (TV film)

Pohádka

Československo, 1989, 27 min

Klasická pohádka o Šípkové Růžence podaná ve zkatce, kdy se člověk nemusí zdržovat sledováním jinak zdouhavého děje.(4.8.2003)

Pohádka O Šípkové Růžence na motivy bratří Grimmů ve zjednodušené naivní verzi v rámci cyklu Strom pohádek. Především herectví Hrachovcové a Potměšila je směšné, ale v duchu zajetých kolejí se to dá tolerovat. Jinak vypravěčka Dagmar Patrasová to docela nahrazuje. Hudba: Ladislav Štaidl & Pavel Krejča(4.10.2011)

• WANDRWALL

Vše o Šípkové Růžence a to prosím za 27 minut.(7.9.2010)

Mlada Patrasova, mlada Hercikova, milfka Preissova, krasna Fialova... kouka se na to hezky :) Jinak je to zkracena studiova verze pohadky O Sipkove Ruzence. :) P.S.: vsimnete si Dady, jak se sibalsky usmiva pri tom cteni/vypraveni...to byla sikovna holka. :)(16.8.2015)

Pohádka má vše jasně definované už v samotném názvu. Nečekala jsem, že budu sledovat xtou variantu na Šípkovou Růženku. Kateřina Hrachovcová byla opravdu vemi půvabná. Prostřihnout jednoduchý příběh vyprávěčkou Dádou Patrasovou byl moc dobrý nápad. Hodně to studiovou pohádku oživuje.(28.11.2016)