Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Lynn
  ***

  Sklepáky mám ráda, obzvlášť Tomáše Hanáka. A takhle povedená stylizace, to se v českém filmu prakticky nevidí. Už jsem byla skoro rozhodnutá pro 4*, jenže když jsem se po shlédnutí "Mazaného Filipa" zamyslela, uvědomila jsem si, že tento na první pohled báječný film má i několik chyb. Chtělo by to trochu dotáhnout scénář, na detektivku je tu příliš málo napínavá zápletka. A možná bylo trochu zbytečné doslova přecpat film českými hvězdami, z nichž nejméně polovina měla ve filmu jen malý štěk. Přesto rejža Jaroslava Duška je nezapomenutelný. Takže srdce velí 4*, hlava ale kontruje 3* a já se tentokrát přikloním spíš k té hlavě.(17.9.2005)

 • Amarcord_1
  ****

  70% - Škoda několika dějově hluchých míst a spíše trapných reminiscencí na slavné filmy. Jinak se jedná o přehlídku krásné studiové filmařiny s typickou sklepáckou nadsázkou, jež je mi čím dál sympatičtější. Zábavný film pro ty, co se nebojí nekriticky přihlížet stylistickému paskvilu jen pro jeho unikátní druh humoru.(15.7.2010)

 • Tosim
  ****

  Jsem si vědom různých chyb a nedotažení, taky to byl Marhoulův debut, ale v podtstatě mě překvapilo, jak účinně na mě vtip tohoto snímku zapůsobil. Nejen ten parodický, prostě všechen ;-) 70%.(29.10.2007)

 • petaspur
  ****

  Přehršle hlášek a přirovnání, snaha být vtipný každou vteřinu a předsevzetí přinést humor pro všechny skupiny - to vše tenhle film trochu brzdí. Jinak je to zábava, která má tu výhodu, že pro zlepšení nálady si může divák pustit jakýchkoliv deset minut filmu a nebude zklamán.(18.12.2008)

 • Enšpígl
  **

  Nejvíce mě mrzí, že se nepodařilo dostat do filmu naprosto žádnou atmosféru která byla třeba v seriálu s Philem Marlowem a byť je to parodie, film na mě působil jako ž enemá život.Nebudu jen hanobi tnašel jsme si i pomerně dost dobrých hlášek a ten kdo nemá averzi na Hanáka jako já může klidně 1* připdat.Škoda že tenhel film nedělal nejaký mazaný Filip, třeba by dopadl lépe.(7.7.2006)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace