Film v kterym Hanak chrli jednu hlasku za druhou a je zde par trapnejch parodii napr na batmana.(29.1.2005)

• Dadel

Velké zklamání. Po přečtení jmen hereckého ansámblu jsem čekal inteligentní slovní humor, ale dočkal jsem se jen pitvoření a šaškáren va stylu Tele Tele. Párkrát jsem se zasmál, to zase jo, ale většinou jsem se cítil trapně.(3.12.2003)

::::::::::::::::::::: Nic moc, ale Jaroslav Dušek v roli režiséra byl přímo vynikající a strašně vtipný - taky jenom kvůli němu jsem si film pustil. Bohužel, ale Tomáš Hanák je otřesný herec ....... :::::::::::::::::::::::(3.6.2008)

Mazaný Filip má jediný problém - nedovede si udržet tempo a nerozlišuje mezi dobrým vtipem a vtipem, který tak nějak vyšumí. Dobře, to jsou vlastně dva problémy, ale co už, nikdo není dokonalý :-) A teď trochu vážně - ze začátku fajn, sem tam lepší hláška a hlavně povedená stylizace do žánru noir (Marhoul evidentně tento žánr nejenže miluje, ale má ho i načtený od A po Z) prostě vše bylo fajn, ale postupem času film začne nudit, hlášky přestávají být vtipné a já, přiznám se, jsem usnul. Jeden z mála filmů, u kterých jsem usnul a probudil mě až konec. Když jsem to zjistil, tak jsem film posunul, abych navázal, kde jsem skončil (dobrých 20 minut) jen proto, abych zjistil, že jsem mohl klidně dál spát. Takhle, na české poměry to není tak špatné, ale přesto lepší hodnocení než 50 % zkrátka nevykouzlím, ani kdyby se mi Marhoul pověsil na paty.(26.6.2013)

Někdy nevím jestli sleduji souvislý film, nebo jestli sleduju šoty přecpané slavnými herci. Marhoul se asi snažil ulovit diváky na slavná jména. Párkrát jsem se sice uchechtnul, ale na Sklepáky je to dost slabota.(30.11.2004)