Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Djkoma
  ***

  Retro kriminálka s prvky černého humoru,který je do filmu chvílemi cpán až nechutně vnuceně a ukazuje jak český režisér neumí točit hladce a pro diváka elegantně. FIlm trpí, tím že je poskladaný z žánrů, které jsou čechům velmi vzdálené a které jsme skoro nikdy pořádně netočili. Tomáš Hanák se tváří stále jako největší drsnák a Jirka Macháček je stále typ herce "přijdu zhulen, zhulen odejdu". Když byl vyvolán muž z publika a on se opravdu zvedl (ne nebyl to Cam z kina:)) tak jsem poznal tu nejtrapnější scénku posledních let.(31.8.2006)

 • Dan9K
  *

  Tak jsem tak nějak ve skrytu duše doufal, že se mi to bude opravdu líbit. Přeci jenom herecké obsazení dává dobrou naději, když je v něm možno nalézt téměř všechna jména kvalitního českého humoru. Po zkouknutí se ale nakonec divím, že je hodnocení tak vysoké. Mazaný Filip je na české poměry jedinečný svým vizuálním zpracováním, které má snad zatím nejkvalitnější ze všech. Neuvěřitelná debilita dia i monologů, nucené herectví i takových komediálních mágů jako je Čtvrtníček, Šteindler, Vávra i Hanák, nuda, která odpuzuje od dosledování snímku a samozřejmě absence kvalitního humoru (až tedy na Hanákovo ježdění autem), na který jsme od těchto bohů zvyklý, ho až příliš shazuje. Někdy nedokážu pochopit, jak se vůbec může takový propadák poštěstit. Je to podobné zklamání, jako při sledování Spy Kids od Rodrigueze nebo poslouchání soundtracku ke Stigmatům od Billyho Corgana.(17.2.2006)

 • petaspur
  ****

  Přehršle hlášek a přirovnání, snaha být vtipný každou vteřinu a předsevzetí přinést humor pro všechny skupiny - to vše tenhle film trochu brzdí. Jinak je to zábava, která má tu výhodu, že pro zlepšení nálady si může divák pustit jakýchkoliv deset minut filmu a nebude zklamán.(18.12.2008)

 • Gimp
  ***

  Filip ma jeden hlavni nedostatek, ktery shrnuli sami tvurci filmu cedulkou na aute hlavniho hrdiny - shit happens, shit still happens! Zkratka dej se dost vlece, reci Marlowa (Hanaka) se dost brzy omrzi. Hlavne proto ze jsou debilni - Chandlera jsem cetl a on je narozdil od Marhoula opravdu vtipnej a cool. Par scen je vazne dobrejch - treba u Velmy, u sefa blazince Steindlera, gangsteri... Jako celek ale rozpacite(10.3.2005)

 • TheMaker
  ***

  ::::::::::::::::::::: Nic moc, ale Jaroslav Dušek v roli režiséra byl přímo vynikající a strašně vtipný - taky jenom kvůli němu jsem si film pustil. Bohužel, ale Tomáš Hanák je otřesný herec ....... :::::::::::::::::::::::(3.6.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace