Nemocnice na kraji města po dvaceti letech (TV seriál)

Česko, 2003, 13x57 min

Hynek Bočan

Petr Zikmund

Ivan Šlapeta

Josef Abrhám, Ladislav Frej st., Josef Vinklář, Jana Štěpánková, Eliška Balzerová, Iva Janžurová, Josef Dvořák, Daniela Kolářová, Ladislav Chudík, František Němec, Andrea Čunderlíková, Jaromír Hanzlík, Hana Maciuchová, Tatiana Vilhelmová, Saša Rašilov nejml., Tomáš Töpfer, Barbora Hrzánová, Ondřej Brousek, Elin Špidlová, Gregor Bauer, Robert Jašków, Naďa Konvalinková, Josef Somr, Miroslav Táborský, Martin Dejdar, Marek Vašut, Zuzana Dřízhalová, Daniela Šinkorová, Radek Zima, Jitka Sedláčková, Otto Lackovič, Stanislav Zindulka, Lubomír Lipský st., Zuzana Bydžovská, Jiří Schmitzer, Lenka Termerová, Petr Štěpánek, Jiří Hálek, Oldřich Navrátil, Jiří Langmajer, Jiří Strach, Simona Postlerová, Jaroslav Šmíd, Jana Synková, Hana Čížková, Daniel Margolius, Vladimír Hrabánek, Taťjana Medvecká, Dana Hlaváčová, Petr Oliva, Karol Csino, Jaroslava Pokorná, Hana Sršňová, Claudia Vašeková, Viola Zinková, Pavlína Mourková, Jaromír Dulava, Roman Hemala, Pavel Kříž, Kristýna Luťanská, Pavel Nečas, Adéla Pristášová, Vítězslav Bouchner, Igor Čillík, Gabriela Csinová, Barbora Fišerová, Hynek Čermák, Hana Briešťanská, Jana Vyšohlídová, Eliška Nezvalová, Renata Rychlá, Jana Sováková, Monika Zoubková, Dáša Kouřilová, Luděk Závora, Miroslava Babůrková, Nina Divíšková, Ernesto Čekan, Jaroslava Obermaierová, Lena Košická, Michal Gulyáš, Martin Janouš, Alena Procházková, Petr Vršek, Marek Ronec, Jiří Král, Aleš Říha
  • rt12

Tady si uřízli všichni ostudu od scénáristy přes herce po režiséra !(20.5.2014)

• Ištván87

To má být vtip? Který prase stálo za kamerou? Nějakej nedoštudovanej kameraman??? Blbost tohoto seriálu jen vyzdvihuje kvality starého. A to ani ten nepatří podle mě zrovna do zlatého fondu.(9.3.2009)

• WANDRWALL

Tu a tam to ušlo, ale jinak oslava blbosti, pomluv, podvodů i trapnosti. Ale asi to tak i je.(5.8.2010)

• Praxis

Proti původnímu seriálu tohle nesahá ani po kotníky...ale zase na nějakou šílenou ordinaci to taky ještě nemá :-)(18.4.2008)

Pro mě osobně asi nejlepší ze všech Nemocnic. Líbil se mi děj, který diváka dokázal udržet u obrazovek. Herecké výkony některých představitelů sice trochu pokulhávaly, ale zase na druhou stranu se člověk u nich nenudil, jelikož v jistých momentech dokázaly pobavit. Samozřejmě, že v seriálu byli i herci, kteří prokázali mistrnný výkon. Jo a líbila se mi znělka. Po pár letech jsem si koupil komplet seriál na DVD, takže až bude trochu více času, rád si ho připomenu. Hodnotím lepšími třemi hvězdami.(13.1.2011)