Nemocnice na kraji města po dvaceti letech (TV seriál)

Česko, 2003, 13x57 min

Hynek Bočan

Petr Zikmund

Ivan Šlapeta

Josef Abrhám, Ladislav Frej st., Josef Vinklář, Jana Štěpánková, Eliška Balzerová, Iva Janžurová, Josef Dvořák, Daniela Kolářová, Ladislav Chudík, František Němec, Andrea Čunderlíková, Jaromír Hanzlík, Hana Maciuchová, Tatiana Vilhelmová, Saša Rašilov nejml., Tomáš Töpfer, Barbora Hrzánová, Ondřej Brousek, Elin Špidlová, Gregor Bauer, Robert Jašków, Naďa Konvalinková, Josef Somr, Miroslav Táborský, Martin Dejdar, Marek Vašut, Zuzana Dřízhalová, Daniela Šinkorová, Radek Zima, Jitka Sedláčková, Otto Lackovič, Stanislav Zindulka, Lubomír Lipský st., Zuzana Bydžovská, Jiří Schmitzer, Lenka Termerová, Petr Štěpánek, Jiří Hálek, Oldřich Navrátil, Jiří Langmajer, Jiří Strach, Simona Postlerová, Jaroslav Šmíd, Jana Synková, Hana Čížková, Daniel Margolius, Vladimír Hrabánek, Taťjana Medvecká, Dana Hlaváčová, Petr Oliva, Karol Csino, Jaroslava Pokorná, Hana Sršňová, Claudia Vašeková, Viola Zinková, Pavlína Mourková, Jaromír Dulava, Roman Hemala, Pavel Kříž, Kristýna Luťanská, Pavel Nečas, Adéla Pristášová, Vítězslav Bouchner, Igor Čillík, Gabriela Csinová, Barbora Fišerová, Hynek Čermák, Hana Briešťanská, Jana Vyšohlídová, Eliška Nezvalová, Renata Rychlá, Jana Sováková, Monika Zoubková, Dáša Kouřilová, Luděk Závora, Miroslava Babůrková, Nina Divíšková, Ernesto Čekan, Jaroslava Obermaierová, Lena Košická, Michal Gulyáš, Martin Janouš, Alena Procházková, Petr Vršek, Marek Ronec, Jiří Král, Aleš Říha
  • Beast

Pomoc, pomoc, pomoc!!! - křičím s každým dílem, který náhodou zahlédnu a pln zloby a hořkosti utíkám k počítači ubírat hvězdičky - už jsem na nule... Velice, velice slabé - na to kolik se z toho dalo vytěžit, stejně tolik se zkazilo. Špatný scénář, režie a většina hereckých výkonů - herci nemají žádné vedení. Naprosto neuvěřitelné scény a dialogy - slátanina všeho, co se slátat dá.(23.11.2003)

• Ištván87

To má být vtip? Který prase stálo za kamerou? Nějakej nedoštudovanej kameraman??? Blbost tohoto seriálu jen vyzdvihuje kvality starého. A to ani ten nepatří podle mě zrovna do zlatého fondu.(9.3.2009)

• Davies182

Jeden díl jsem hádám viděl... tuším se odehrával na lavičce v parku v areálu nemocnice, a jedna stará paní v něm kolemjdoucím zpytovala své svědomí :-). Bohužel se jedná o sprosté rýžování peněz (z větší části). Nic pro fanoušky původního seriálu...(16.9.2009)

• Flego

Bohužiaľ už nie je medzi nami Jaroslav Dietl, lebo by nedopustil, aby mu takto sprznili jeho seriál. A to sa má točiť ďaľšia séria... bože...(19.3.2007)

• Faidra

Nevtipná kaše nastavovaná zkyslým mlékem a neokořeněná umem Kopeckého a Medřické tíží v žaludku ještě dlouho po požití.(1.10.2007)