poster

Správná věc

 • Velká Británie

  Getting It Right

Komedie / Drama

Velká Británie, 1989, 102 min

 • imarvin
  ****

  Moc příjemný filmeček, u které jsem se nasmál, uronil pár slz a uvědomil si, jak je ten náš život rozmanitý a jak je těžké najít toho pravého/tu pravou. A většinou to napoprvé nevyjde. Zvláště pokud jste nesmělý mladý muž. ---Úžasná věta z filmu: „Nesnaž se být milován, ale prostě jen miluj!“(25.2.2007)

 • markotter
  ***

  No tak nevím. Začíná to jako suchá britská černá komedie s bizarními až obskurními postavičkami (včetně hlavního hrdiny - ještě v 31 letech panic) a jako takové to velmi dobře funguje. Skvělá je Helena Bonham Carter, je vidět, že už tehdy měla tyhle úleťačky v krvi, včetně její rodiny, ale i další (Joan, teplí hoši Harry a Willfred,..). V polovině se to ale všechno překlopí do takového normálního dramatu o hledání sebe sama a nenaplněných láskách (Joan shodí paruku, HBC se vdá a ani to nevidíme a hlavní hrdina se úplně normálně zamiluje). Samostatně by to bylo zajímavé, ale po první půlce se mi nepodařilo na tuhle vážnější notu naladit.(30.10.2010)

 • eye candy
  ****

  Příběh mladého nesmělého kadeřníka Gavina, který není gay, ale panic trpící syndromem příliš ustarané matky, spočívá v klasické zápletce..Kadeřník potká ulítlou dívku ze které se stane chameleon. Chameleon se změní na extravagantní dámu. Extravagantní dáma kadeřníka nemiluje. Kadeřník ztratí chameleona i extravagantní dámu. Kadeřník potká kadeřnici. Kadeřnice miluje kadeřníka, kadeřník získá kadeřnici která se změní v srdcové eso. Getting It Right je docela příjemná komedie, místy hodně podobná tomu, čemu optimisti říkají život.(14.12.2006)

 • T2

  Rozpočet $-miliónovTržby USA $960,385Tržby Celosvetovo $-(14.5.2009)

 • sehe
  ***

  Od vzhliadnutia tejto komedie, budem svojmu kadernikovi hovorit, odbornik na manipulaciu s ludskymi vlasmi.Najlepsia je navsteva u lorda,otca Minervy.(9.8.2012)

 • John Gielgud

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace