poster

Merlin (TV film)

 • USA

  Merlin

Dobrodružný / Drama / Fantasy / Akční

USA / Velká Británie, 1998, 182 min

 • Superpero
  ****

  Jo jasně je to televizní a takový trochu divný, ale je to fantasy nenudíte se a hraje tam Sam Neill a Rutger Hauer.(3.4.2005)

 • Philippa
  **

  Mám ráda fantasy. Mám ráda legendu kolem Merlina, Artuše a kolem rytířů kulatého stolu. Tenhle film už ale tolik ráda nemám.....alespoň ,že na konci zůstalo poslední kouzlo , protože jinak bych ty tři hodiny považovala za ztrátu času....(29.10.2008)

 • Sašenka165
  ****

  Daleko lepší než Excalibur a cokoliv z poslední doby, co se týká stejné tématiky. Mě se tenhle film vážně líbí a Sam Neil se k tomu celkem hodí...(18.11.2007)

 • Eddard
  ****

  Jedna z těch bezesporu lepších adaptací artušovské legendy, tady vyprávěna z pohledu věčného Merlina... Viděl jsem to na Hallamrku, divně rozpůlené, ale líbilo se mi to. Narozdíl od Prvního rytíře či tfuj tajblu Krále Artuše si aspoň nehraje na realismus, naopak, všechno sází na prvek magie (jak by taky ne. když je to o samotném Merlinovi, eh?) Sam Neill je slušný, hraje tam Miranda a hlavně Helena Bonham... Jsem spokojený 70%(19.6.2006)

 • Le_Chuck
  ***

  Veľmi pekná legenda. V časoh keď ešte LOTR spinkal v Jacksonovej hlave to bolo veľmi, veľmi (na televíznu produkciu) podarené. Aj keď mám pocit, že svojou jednoduchosťou je to určené skôr začiatočníkom vo svete fantasy, ako lákadlo je to skvelé. Človek si má chuť prečítať knížku.(10.7.2005)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace