Viděl před 15 lety ale zkusím asi znovu...Při opakování mi dost lezla na nervy Mihulka v neustálých prostřihech-no jo no halt manžela režižéra...:)(7.5.2013)

Některá historická fakta fascinují samy o sobě bez ohledu na to, v jaké formě se prezentují. Tento seriálový příběh z nedávné minulosti vykreslil atmosféru osudů mužů české zpravodajské služby domácího odboje velmi zajímavě. Už jen proto, že zatím tady nevzniklo mnoho filmů, které by se dotýkali této zatím ne zcela úplně zmapované historie odbojové činnosti. V záplavě současných některých televizních seriálů plné nesmyslných blbostí a nekonečných telenovel musím poděkovat České televizi za skvělý seriál.(14.8.2007)

Kromě toho, že to je vynikající seriál, jehož jedinou nevýhodou je evidentní nedostatek peněz na jeho realizaci, je to také případ nejlepší role Vladimíra Javorského. Škoda, že ho většina zná jen z Baronů, protože jeho ztvárnění Morávka bylo exkluzivní!!!(23.6.2011)

Tenhle seriál se mi líbil moc. Líbilo se mi téma, zpracování i herecké výkony v hlavních rolích. Co se mi napak nelíbilo, byly historické nepřesnosti a některé zbytečné fabulace navíc - za to ten bod dolů. Ale jak říkám, je to dobré - lepší český seriál z posledních let je snad jen I ve smrti sami. Pokud vás tohle dějinné období zajímá, určitě se na to podívejte.(21.10.2007)

Jeden z nejlepších českých seriálů o protektorátu a druhé světové válce. A "Kyslík" jake štkpt. Morávek je dokonalej.(9.11.2014)