Jako kočky a psi

Mačky a psi

Rodinný / Dobrodružný / Komedie

USA, 2001, 87 min

• golfista

Mám osobně rád úplně jiný typ animované zábavy. Tohle mi opravdu nesedlo i když vyhrál můj Beagle :-)(26.2.2003)

Stupídna rodinná komédia, z ktorej by mali vystrihnúť ľudí. Čo sa týka chlpáčov - boli skvelí, akční a nebáli sa parodovať "ľudské" filmy...(22.2.2006)

Na to že je hodně triků nepodařených a pár zvířat vypadá fakt jako vycpaná jsem se slučně po dětsku pobavil a scéna Ruská koška,dobrá koška byla výborná(i když ne trikově).(3.8.2003)

Nápad je to opravdu dobrý. Cats and dogs je až na nevyváženost kdy se děj dělí na kočko-psí řežbu a rodinný sentimentální filmeček(což je i dilema hlavního hrdiny, agent x rodina) velmi slušný. A s přihlédnutím na krátkou stopáž(87 min) se opravdu moc nudit nejde. Ale připravované pokračování bych pojal rozhodně akčněji.(5.8.2002)

• Mi Nü-Chai

Ne tak úplně špatným nápad, který byl ovšem zpracován nejhorším možným způsobem.(6.11.2006)