Jako kočky a psi

Mačky a psi

Rodinný / Dobrodružný / Komedie

USA, 2001, 87 min

• Don Jebal

Rozpočet: 60 000 000 $ Otvárací Víkend: 21 707 617 $ (v 3 040 Kinách) Tržby USA: 93 385 515 $ Tržby Celosvetovo: 200 687 492 $(15.5.2012)

• Dever

Soundtrack John Debney: 1. Main Titles - John Debney ,2. Neighborhood ,3. Lou the Dreamer ,4. Meet Mr. Tinkles/The Formula ,5. Kung-Fu Kats ,6. Meet the Team ,7. Russian! ,8. Team Theme/Montage/The Discovery ,9. Tinkles Plots/Limo Ride/Flocking Factory ,10. Blasting to Headquarters ,11. Lou Saves the Day ,12. Lou's Alive! ,13. Dress-Up Time for Tinkles ,(10.5.2011)

Velmi infantilní zábava, které jsem skoro téměř podlehl!Škoda, že celý snímek není tak zábavný jako prvních 40 minut (scéna s "rusem" nebo "ninja kočky")!(12.10.2002)

Kultovní klasika mého dětství a první mnou viděný film v multiplexu.(19.6.2008)

Ano, animace nic moc, příběh dostatečně dementní, aby odradil kohokoliv od reprízy na hodně dlouho a pár zcela šílených zvířecích vychytávek. Jenže pak začne hlodat ten červík "ale hele, ten ruskej kocour..." a tak podobně a nakonec neodoláte:) Jenže tenhle interval je opravdu, opravdu dlouhý a nebýt někoho mladšího, kdo to ještě neviděl, nejspíš bych odolal;)(29.11.2006)