Jako kočky a psi

Rodinný / Dobrodružný / Komedie

USA, 2001, 87 min

Docela dobrá podívaná.(4.6.2005)

• Sobis87

Ujetá zvířecí obdoba špionážních filmů, kterou jsem bohužel viděl až v dospělosti...jako dítě bych určitě projevoval větší nadšení.(27.1.2010)

rozpocet-$60 million trzby- $200,687,492(23.9.2006)

TV/// Obsazení 8/10 Děj 7/10 Hudba 6/10 Efekty 7/10/// +nápad, uvěřitelný svět zvířat, vhodné pro děti, zvířecí představitelé, první polovina filmu, efekty -druhá polovina filmu, rozhodně herecké výkony a herci samotní, bohužel jen pro děti, někdy až moc infantilní/// Tento film jsem chtěl vidět již před 5 lety, dočkal jsem se až teď. Přesto jsem se na něj rád podíval a velmi chválím nápad scénáristy vytvořit tento film. Skutečně svět zvířat je uvěřitelný a s trochou fantasie si jej dokážu představit. Rozhodně je zde několik vtipných situací, vyborní jsou kočky Ninja, samozřejmě hlavní záporák (pěknej kocour) a nejvíce jsem se nasmál u Cat from Russia. To mi připomíná, že musím vyzdvihnout dabing, ten se u všech zvířat povedl. Efety jsou mno řekněme "vtipné", ale mě neuráží a v závěru návštěva hlavního střediska je celkem efektní. Ovšem slabinou filmu jsou okamžiky, kdy se na scéně objeví herci, to je k uzoufání. Vím je to zahrané především pro děti, ale to přece nevilučuje aby herci hráli na úrovni...mno pojďme od toho, pokud je vám méně než 15, budete se skvěle bavit a výslednému hodnocení si přičtěte 20%, napak, pokud je vám více jak 25, těch 20% si odečtěte a z toho vám vyjde, že to není film pro vás./// celkem 67%///(25.6.2006)

"Zvonečku, my smrdinkáme! Musíme se pěkně vykoupinkat..." Možná že první polovina filmu je lepší než druhá a můj oblíbenec Jeff Golblum mohl mít více prostoru, ale každopádně je to sranda.(23.9.2005)