Jako kočky a psi

Mačky a psi

Rodinný / Dobrodružný / Komedie

USA, 2001, 87 min

• themic

Vždycky to byla otrava, nikdy mě to moc bavilo. To už jsem radši koukal na Psi vyzvědače z Fox Kids, ty byly důvěryhodnější. 40%(23.10.2005)

• Anthony

Film je, zdá se, určen spíše pro mladší publikum - tj. přes svou originalitu mě moc nezaujal. Živí herci nedostali příliš prostoru (Perkinsová mi přímo vadila) a počítačová zvířata v soubojích byla docela nevěrohodná - možná to tak ale v rámci nadsázky mělo být. Potěšila elfmanovská hudba Johna Debneyho. Nejvíce jsem se pobavil u ruského agenta - především pro báječný dabing (podobný efekt měl Lev Andropov v Armageddonu).(3.8.2003)

• Faidra

Hezká zvířátka. Ale když vylezete ven, uvidíte je také. Zadarmo a navíc si můžete pokecat s majitelem.(25.7.2007)

Pěkná pohádka, jen co je pravda. Nenudil jsem se ani chvíli. Tři hvězdy musím dát za perfektního čínského naháče. Podobného mám aji já... Jinak film je klasickej průměr s mluvícími zvířaty. Nejlepší ze všeho? Scény se soudruhem kocourem.(31.12.2005)

Rada triku je hodne nepovedenych, ale to mi nezabranilo v tom, abych se vetsinu filmu slusne nebavil u teto velmi povedene komedie, kde pocitacove delani psi a kocky jasne prehravaji sve lidske kolegy.(3.8.2002)