Jako kočky a psi

Cats & Dogs

Mačky a psi

Rodinný / Dobrodružný / Komedie

USA, 2001, 87 min

Čekal jsem humor, bylo ho málo. Čekal jsem nápaditost, bylo jí málo. Čekal jsem triky, bylo jich málo. Čekal jsem film, ale byl to odvar.(18.1.2004)

• Jacinda

nesnáším tyhle přiblbé filmy vymývající už tak trapné mozky dětí(28.10.2010)

• Sobis87

Ujetá zvířecí obdoba špionážních filmů, kterou jsem bohužel viděl až v dospělosti...jako dítě bych určitě projevoval větší nadšení.(27.1.2010)

rozpocet-$60 million trzby- $200,687,492(23.9.2006)

Že psi řídí veškeré naše jednání, je snad jasné. Napadlo vás třeba někdy, proč se říká "psí počasí"? Pejskaři vědí. Když je hezky, sucho a jaro, člověk by byl ochoten i tak trochu vířit a skotačit, pes kráčí disciplinovaně a rozvážně jako anglický buldok, i když je to německý boxer. A když je mokro a blátivo, pokládá za stavovskou čest vycachtat se v každé louži, zběsile vířit a skotačit jako francouzský pudl a ne německý boxer. Takže základní myšlenka je vlastně podepřena realitou. :-) O zákeřnosti koček snad taky nikdo nepochybuje a bondovská stylizace film příjemně odlehčuje a řadí ho mezi ty nápaditější produkty žánru rodinné komedie. 60 %(19.4.2005)