Řetěz bláznů

Chain of Fools

Reťaz bláznov

Komedie / Krimi

USA, 2000, 94 min

Traktor, jako režisér tohoto filmu odvedl stejně dobrou práci jakou odvádí na poli. Potěšila i celkem hvězdná herecká parta, která se v rozhovorech přiiznala, že práce s Traktorem byla velmi zajímavá a je to pro ně nová zkušenost. Každá postava ve filmu mě byla nesmírně blízká a zcela jsem chápal jejich chování, my magoři máme pro sebe totiž pochopení, kterého se nám nedostává od ostatních lidí.(1.1.2007)

Taková nenáročná, vtipná a běžnou zápletkou oplývající komedie. 55%(26.7.2012)

Žijeme ve zvláštní době. Kůrovci napadají Hrad, věznice mají leden otevřených dveří, venku mrzne tak, že jsem našeho kocoura musel polít horkou vodou, aby ráno vstal z verandy, a Traktor nám režíruje filmy... Klika, že existují jistoty jako šelma Salma, o které se člověk v této pseudodobě může opřít a v klidu spočinout.(22.1.2013)

taková hrozná blbůstka, docela mi to připomělo sbal prachy a vypadni, ale bylo to o dost horší, spíš to vypadalo jako nějaká groteska, než nějakej film, ale občas to bylo i vtipný a dalo se u toho slušně pobavit. Ale na to že tam byly docela dobrý herci jako Goldblum nebo Hayek, tak to bylo udělaný až moc amatérsky. Jediný co nemělo chybu, je Steve Zahn jako vymaštěnej holič, ale to na víc než 3* nestačí(8.5.2005)

Je to tedy dost béčková krimikomedie, ale zato špičková béčková.(26.7.2012)