Spiderman bez hranic (TV seriál)

• Kanada

Spider-Man Unlimited

Spider-Man bez hraníc

Akční / Rodinný / Dobrodružný / Animovaný

Kanada, 1999, 13x22 min

• BoncheR

strápnenie spider-mana...a netuším prečo....(30.5.2011)

• jh666

Ne moc povedený seriál od Marvelu. Příběh nic moc, který se ani nedočkal nějakého konce, hnusný kostým, Venom a Carnage úplně mimo. Nezajímavé, nudné. Ať nejsem až tolik negativní, animace mi na svojí dobu nepřijde tak hrozná. 20 %(21.4.2015)

• Torision

Já nevím, ta nová animace je sice dobrá, ale ten debilní scénář? Co to má jako bejt? Tomuhle chybí všechno, čím Spidey vynikal.(20.6.2007)

• lekr

Jako Spiderman to působí velice kontroverzně už proto, že je to v rozporu s celou Spideyho filmovou filosofií. Na druou stranu námět to není tak špatný, leč studiová grafika z toho udělala ke konci seriálu naprostou hovadinu, ale jak říkám. Chtělo by to aby Raimi přijal tuhle velkou výzvu a pokusil se zfilmovat něco takovéhleho.V jeho pojetí by to stoprocentně stálo za vidění a nějakou tu hvězdičku.(14.12.2009)

• Bat55

Spider-Man v budúcnosti,zaujímavé.Ale ako malého ma to bavilo. /45%/(17.10.2009)