Spiderman bez hranic (TV seriál)

• Kanada

Spider-Man Unlimited

Spider-Man bez hraníc

Akční / Rodinný / Dobrodružný / Animovaný

Kanada, 1999, 13x22 min

Haim Saban
  • jh666

Ne moc povedený seriál od Marvelu. Příběh nic moc, který se ani nedočkal nějakého konce, hnusný kostým, Venom a Carnage úplně mimo. Nezajímavé, nudné. Ať nejsem až tolik negativní, animace mi na svojí dobu nepřijde tak hrozná. 20 %(21.4.2015)

• Superpero

Naprosté zneuctění Spideyho fuuuuuuuuuuuuuj sračka, mrdka, na tohle bych se ani zdálky nevysral!!!!!!!(15.8.2005)

• Bat55

Spider-Man v budúcnosti,zaujímavé.Ale ako malého ma to bavilo. /45%/(17.10.2009)

Spiderman v ještě více Sci-Fi hávu než obvykle. Podle mě to není zas tak špatný seriál. Spiderman stále hláškuje (občas se objeví i vtipné scény, například třetí díl ve kterém goblin udělá věc kterou ještě žádný hrdina neudělal - sundá si kalhoty), sice se nemůže srovnávat se seriálem z roku 1994, ale 20 % je fakt málo. Pokud si zvyknete na nový oblek a jinou planetu, tak se budete skvěle bavit. 75 %.(20.11.2007)

• Terva

-odpad- bez komentáře.(31.3.2013)