Král džungle 2

George of the Jungle 2

Komedie / Rodinný / Dobrodružný

USA, 2003, 94 min

Škoda že studio nemělo penize na Brendna :-D ale co už dvojka rozhodne hodne klesla se svou kvalitou do jedničky ma hodně daleko, aspon že nám zustala skvela pisen z jedničky opičak a nějaky ten herec, bohužel to tak už býva když se toči dvojka malo kdy se setkame snašimi herci zpět.(26.3.2013)

• Toyotomi

Dobře, tu jednu hvězdu dávám za ten zcizovák na začátku... Ale jinak je to docela běs, čekal jsem, až se rozvine děj... A ono nic. Vlastně to byla spíš hora nudy.(3.3.2015)

• slatkac

Jednička byla suprová, ale tohleto fakt ne. Místo Frasera obsadili do role Tarzana nějakého švýcarského trotla, který by nezahrál ani pastu na zuby. A ty vtipy byly tak nevtipné, že jsem měl dojem, jako bych koukal na Průměrňákovi. Doufám, že jestli budou točit trojku, tak do role Tarzana obsadí Magnuska, kde místo šplhání po stromech bude šplhat po fastfoodech.(9.3.2013)

• Sabrewulf

Absolutně nekoukatelné. Měla mě varovat strašně otravná úvodní píseň. Po asi 10ti minutách vypnuto. To prostě nešlo. Směsice trapných vtípků, přestřelené parodie a pitvoření se. Jeden z těch filmů, který by ve středověku používali jako Útrpné právo.(29.4.2014)

• Momo_desu

Keby tam aspoň ostane Brendan..... jednotka aspoň trochu pobavila... ale toto sa ani dopozerať nedalo..(20.3.2012)

• - Když jde George navštívit Juniora, dítě si čte Tarzana. (HappySmile)