Král džungle 2

George of the Jungle 2

Komedie / Rodinný / Dobrodružný

USA, 2003, 94 min

• Toyotomi

Dobře, tu jednu hvězdu dávám za ten zcizovák na začátku... Ale jinak je to docela běs, čekal jsem, až se rozvine děj... A ono nic. Vlastně to byla spíš hora nudy.(3.3.2015)

• widla

Trochu přeparodovaná parodie, nemyslíte?!(19.3.2006)

• SeBig

největší hovadina co kdy kdo mohl stvořit...a trochu trapas mluvit o fraserovi ne?(23.8.2010)

• Estrellita

Jakožto nepokrytý zastánce prvního Džordže z džungle a jemných dětinských parodií musím konstatovat, že toto bylo i na mě silné kafe. Úspěch jakéhokoli pokračování je velkou neznámou, ale pokud nejsou k dispozici ani herci z prvního filmu, ani geniální nápad, ani slušný režisér a scénárista, výsledek bude zákonitě stát za pár plesnivých kokosů. Tohle byl zkrátka jeden velký omyl... Ale stanou se i horší věci. 20%(28.4.2016)

• Sabrewulf

Absolutně nekoukatelné. Měla mě varovat strašně otravná úvodní píseň. Po asi 10ti minutách vypnuto. To prostě nešlo. Směsice trapných vtípků, přestřelené parodie a pitvoření se. Jeden z těch filmů, který by ve středověku používali jako Útrpné právo.(29.4.2014)