Král džungle 2

George of the Jungle 2

Komedie / Rodinný / Dobrodružný

USA, 2003, 94 min

• Terva

No, tak to už bylo docela moc.(4.7.2011)

• Toyotomi

Dobře, tu jednu hvězdu dávám za ten zcizovák na začátku... Ale jinak je to docela běs, čekal jsem, až se rozvine děj... A ono nic. Vlastně to byla spíš hora nudy.(3.3.2015)

• slatkac

Jednička byla suprová, ale tohleto fakt ne. Místo Frasera obsadili do role Tarzana nějakého švýcarského trotla, který by nezahrál ani pastu na zuby. A ty vtipy byly tak nevtipné, že jsem měl dojem, jako bych koukal na Průměrňákovi. Doufám, že jestli budou točit trojku, tak do role Tarzana obsadí Magnuska, kde místo šplhání po stromech bude šplhat po fastfoodech.(9.3.2013)

• Momo_desu

Keby tam aspoň ostane Brendan..... jednotka aspoň trochu pobavila... ale toto sa ani dopozerať nedalo..(20.3.2012)

• C0r0ner

Bída jako prase. Co se ale dalo čekat, když se vyměnil režisér a ústřední dvojice? Zůstal akorát slizoun Lyle, který ale byl nesympatický už v prvním díle. Humor klesl o mnoho pater dolů a děj je taky jenom debilní konstrukt bez smyslu. I kdyby zůstal původní ansámbl, tak by to byl propad, takhle je to jenom průser. 15%(26.7.2016)

• - Když jde George navštívit Juniora, dítě si čte Tarzana. (HappySmile)