Plnou parou vzad!

Boat Trip

Plnou parou vzad!

Komedie

USA / Německo, 2002, 91 min

Oddychovka ako má byť, nič viac, nič menej.(28.8.2008)

Dnes jsem film viděl po dlouhé době znova a musím říci pořád bomba! Film neztrácí na vtipnosti ani po deseti letech. Ano, může se to zdát trapné, nic pro intouše, takže se s hodnocením na CSFD smiřte :-( Jde hodně o to, jak se naladíte, jestli budete mít "zaplý" mozek, tak to moc s tím filmem daleko nedotáhnete, musíte se umět vypnout z intelektuálního stavu a přepnout na stav humorný. Ano, teď mnozí z Vás podotknou, že ten film nemá s humorem nic společného, ale proč? Kde je chyba? Kde je chyba, že se Vám film nelíbí? No je to ve Vás! Ano, je pravda, že každý máme tak trochu odlišný smysl pro humor, ale to, že máme právě takový smysl pro humor s něčím souvisí. Souvisí to s tím, jak se momentálně cítíme, jak vnímáme danou věc, jak dokážeme tolerovat a přijímat to, co vidíme, to vše záleží jen na nás. Film není špatný ani dobrý, ale to v nás je to zrcadlo, co rozhoduje zda bude nebo nebude odrážet danou věc.(25.4.2011)

• Hunt

HUDBA: Robert Folk; Tim, ze na vyletni palubu homosexualu nedopatrenim zavitaji dva nadrzeni kluci, kteri touzi po krasnych holkach nevznikne automaticky komedie. K dobre komedii ma tento film hodne daleho a snuzku trapnosti a hlouposti podporuje i obsazeni (vcetne byvale Jamese Bonda Roger Moore, ktery ztvarnil postarsiho gaye).(27.7.2007)

Jelikož to je komedie, tak je nejdůležitější, aby se člověk zasmál. Já se bavil opravdu skvěle. Herecký výkony, napínavý děj a skryté myšlenky čekejte spíše u jiných žánrů. Cuba Gooding Jr. je skvělý herec, s tím tady souhlasí skoro každý a Roselyn Sanchez je taková kost, že tomu filmu rozhodně dám čtyři hvězdy.(9.9.2009)

Já nevim, proč dávám tři hvězdičky ... asi kvuli tomu švédskýmu týmu krasavic a že je tam pár dobrejch gagů ? No ne, prostě průměrná bláznivá komedie. 50%(6.9.2009)

• - V závěrečné scéně se má Jerry (Cuba Gooding Jr.) tandemovým seskokem dostat na loď, na které se plaví Gabriella (Roselyn Sanchez). Jerry je vystrašený, bojí se výšek. Jeho tandemový parťák Lloyde (Roger Moore) jej ujišťuje, že se nemá čeho bát, protože on32 let pracoval ve službách Jejího veličenstva. Představitel Lloyda, Roger Moore, si zahrál v mnoha bondovkách coby agent 007 ve službách anglické královny, na což odkazuje jeho replika. (Lenniah)

• - Natočeno už v roce 2001, ale v amerických kinech uvedeno až v roce 2003. (HappySmile)

• - Když se hádají 2 dívky ze švédského Opalovacího týmu a havajského Tropického týmu, opravdu mluví švédsky. Nicméně titulky nemají nic společného s tím, co opravdu říkají. (HappySmile)