Plnou parou vzad!

Boat Trip

Plnou parou vzad!

Komedie

USA / Německo, 2002, 91 min

„Teda vieš čo, mohol si ma najskôr aspoň pobozkať..." Neviem, či som sa viac bavil alebo hanbil za to, že sa bavím. Ale skôr to prvé. Celé je to samozrejme blbosť a minimálne je smutný pohľad na kedysi oscarového Cubu Goodinga Jr. (TAK DOBRE AKO SA LEN DÁ), ktorý ide z jednej príšernej úlohy do druhej. Ale ja som sa prvú hodinu takmer každé tri minúty kosil primitívnym smiechom. Zďaleka nie tak, ako u niektorých "ultimátnych debilných komédiách" (BLBÝ A BLBŠÍ), ale len čo sa povedia niektoré kľúčové slová tejto šialene drzej komédie, musím sa uškŕňať aj po rokoch (helikoptéra verzus záchranárska svetlica, Will Ferrell, všetko s ex-Bondom Rogerom Mooreom, švédsky bikinový tím, trénerka švédskeho bikinového tímu).(14.1.2007)

• Ivoshek

Jak Gooding tak Sanz strašlivě přehrávají, až z toho oči bolí. I vtipy, které by mě jinak dokázaly pobavit, takhle vyzní do trapnosti. Jediná udělená hvězdička je za ex-Bonda Rogera Moore, který je tu opravdu postarší noblesní gay par excellence.(7.8.2007)

Rozpočet $20miliónovTržby USA $8,600,126Tržby Celosvetovo $15,020,293(12.12.2008)

• Marius

Tak si dnes hovorím, že v tom teple by som si pozrel riadnu chujádu ....a ako som trafil. 2/10(26.5.2007)

Ač jsem díky kritikám byl před shlédnutím filmu dost skeptický, tak nakonec jsem byl přijemně překvapen. Svěží nenudící letní komedie, ketrá sice kromě zábavy nic jiného nenabídne, ale taky co čekat od bláznivé komedie .....(31.7.2003)