Plnou parou vzad!

Boat Trip

Plnou parou vzad!

Komedie

USA / Německo, 2002, 91 min

"Trenérce shořela minda" :-D Někdy si přijdu jako z jiného světa, když tady dávám 4* filmu, který má podprůměrné hodnocení. Nemůžu ale jinak, protože jsem se skvěle bavila.(24.4.2011)

Tak na tento film jsem se podíval podruhé minulý týden, kdy jsme jeli autobusem na fotbalový zápas a i když jsem se zprvu moc nechtěl dívat na to co už jsem viděl, tak očkem jsem se mrknul a nakonec jsem neutrhnul od obrazu oči... Srandovní hlášky a scénky co člověka pobaví, zahřejou jsou suprové... Výborné na odreagování a zlepšení nálady, v tomto směru mohu doporučit. Dival jsem se, že jsem dal filmu kdysi dávno po prvním hodnocení 2*, ale o jednu hvězdu jsem ho zvýšil. Žádna mega komedie to není, ale jak už jsem psal na zasmání a zlepšení nálady ideální... 55%(9.6.2011)

Já nevim, proč dávám tři hvězdičky ... asi kvuli tomu švédskýmu týmu krasavic a že je tam pár dobrejch gagů ? No ne, prostě průměrná bláznivá komedie. 50%(6.9.2009)

• Ivoshek

Jak Gooding tak Sanz strašlivě přehrávají, až z toho oči bolí. I vtipy, které by mě jinak dokázaly pobavit, takhle vyzní do trapnosti. Jediná udělená hvězdička je za ex-Bonda Rogera Moore, který je tu opravdu postarší noblesní gay par excellence.(7.8.2007)

• KevSpa

Po zhlédnutí téhle nové "vtipné" americké komedie vidím, jak moc jsem Klubu sráčů křivdila, když jsem ho označila za jednu z nejhorších komedií všech dob. Doufám, že takovýto filmový "Shit Trip" zase hodně dlouho nezažiju.(25.6.2003)

• - Will Ferrell a Artie Lange se měli v jedné scéně políbit, ale Lange to odmítl. (HappySmile)

• - Konstruktér Charles Breen postavil v Kolíně nad Rýnem na zvukovém jevišti všechny soukromé kajuty, chodby a most, které se jakože nacházely na výletní lodi. (HappySmile)

• - V závěrečné scéně se má Jerry (Cuba Gooding Jr.) tandemovým seskokem dostat na loď, na které se plaví Gabriella (Roselyn Sanchez). Jerry je vystrašený, bojí se výšek. Jeho tandemový parťák Lloyde (Roger Moore) jej ujišťuje, že se nemá čeho bát, protože on32 let pracoval ve službách Jejího veličenstva. Představitel Lloyda, Roger Moore, si zahrál v mnoha bondovkách coby agent 007 ve službách anglické královny, na což odkazuje jeho replika. (Lenniah)