Plnou parou vzad!

Plnou parou vzad!

Komedie

USA / Německo, 2002, 91 min

• Djkoma

Jediné co vím je, že tento film nedávno běžel na Nově a po pár minutách brutální nudy jsem radši odešel číst články na internetu ... Opravdu špatné....(4.2.2005)

• Marius

Tak si dnes hovorím, že v tom teple by som si pozrel riadnu chujádu ....a ako som trafil. 2/10(26.5.2007)

• Faidra

Hlava omlácená o stůl při sledování tohohle mě vážně bolela, ale ještě víc bolí srdce za Rogera Moorea.(28.7.2007)

• Hunt

HUDBA: Robert Folk; Tim, ze na vyletni palubu homosexualu nedopatrenim zavitaji dva nadrzeni kluci, kteri touzi po krasnych holkach nevznikne automaticky komedie. K dobre komedii ma tento film hodne daleho a snuzku trapnosti a hlouposti podporuje i obsazeni (vcetne byvale Jamese Bonda Roger Moore, ktery ztvarnil postarsiho gaye).(27.7.2007)

Podle mě docela hodně povedená komedie a lví podíl na tom mají herci. Cuba Gooding je hustej, Roselyn Sanchez a Vivica A. Fox jsou kundózní (stejně jako těch 20 Švédek) a Roger Moore je megafamózní, divím se že roli přijal, ale je fakt vtipný. Cameo Willa Ferrella je už jen taková třešnička na dortu. Některý jokey jsou sice trapný, ale spíš jsem se bavil a rozhodně nenudil.(9.3.2006)