Plnou parou vzad!

Plnou parou vzad!

Komedie

USA / Německo, 2002, 91 min

• Anthony

Přiznávám, že jsem film nedokoukal do konce. Snad poprvé hodnotím film odpadem, ačkoli jsem ho nedokoukal - protože jsem znechucen. Divím se, že v tak nechutně trapném a nevtipném a homofóbním filmu hraje oscarový Gooding Jr. a Roger Moore.(16.7.2006)

• KevSpa

Po zhlédnutí téhle nové "vtipné" americké komedie vidím, jak moc jsem Klubu sráčů křivdila, když jsem ho označila za jednu z nejhorších komedií všech dob. Doufám, že takovýto filmový "Shit Trip" zase hodně dlouho nezažiju.(25.6.2003)

Stejné jako v případě Sněžných psů - opět se jedná o stupidní komedii, u které ale člověk nemusí moc přemýšlet a jen se u toho pobaví, což je samozřejmě účel filmu a navíc tu hraje stejně jako v předchozím zmíněném filmu Cuba Gooding Jr., který se sice více hodí do filmů jako Jerry Maguire nebo Radio, ale komediální talent má také. Prostě norm oddychová komedie s oříškem na vrch - teploušským Bondem v důchodu Rogerem Moorem.(19.10.2005)

• Divočák

Opravdu je ten černošský transvestita v této strašné teplé komedii držitel oskara? Opravdu ten starý oplzlý hnědovlasý gay dostal šlechtický titul od anglické královny? Kam ten dnešní svět spěje...(21.2.2007)

„Teda vieš čo, mohol si ma najskôr aspoň pobozkať..." Neviem, či som sa viac bavil alebo hanbil za to, že sa bavím. Ale skôr to prvé. Celé je to samozrejme blbosť a minimálne je smutný pohľad na kedysi oscarového Cubu Goodinga Jr. (TAK DOBRE AKO SA LEN DÁ), ktorý ide z jednej príšernej úlohy do druhej. Ale ja som sa prvú hodinu takmer každé tri minúty kosil primitívnym smiechom. Zďaleka nie tak, ako u niektorých "ultimátnych debilných komédiách" (BLBÝ A BLBŠÍ), ale len čo sa povedia niektoré kľúčové slová tejto šialene drzej komédie, musím sa uškŕňať aj po rokoch (helikoptéra verzus záchranárska svetlica, Will Ferrell, všetko s ex-Bondom Rogerom Mooreom, švédsky bikinový tím, trénerka švédskeho bikinového tímu).(14.1.2007)

• - Celý film byl natočen v Kolíně nad Rýnem v Německu a na výletní lodi z Atén v Řecku. Loď během natáčení 10 dní křižovala Středozemním mořem a zastavila v Alexandrii, Istanbulu a na Rhodosu. Scény na ostrově byly natočeny na ostrově Hydra v Řecku. (HappySmile)

• - Will Ferrell a Artie Lange se měli v jedné scéně políbit, ale Lange to odmítl. (HappySmile)

• - Natočeno už v roce 2001, ale v amerických kinech uvedeno až v roce 2003. (HappySmile)