Sněžní psi

• slovenský

Snežné psy

Komedie / Dobrodružný / Rodinný / Sportovní

Kanada / USA, 2002, 99 min

Asi jsem moc sentimentální, ale ten konec i když byl strašně ,,nečekanej,, mě fakt dojal.(21.6.2013)

No nebudeme si nic nalhávat, je to fakt blbost a ještě blbost na 100x ohraný téma, ale jako zábavná oddechovka je to slušný a několik scén fakt dokáže pobavit, nicméně Cuba Gooding tady byl nějakej divnej a film rozhodně nedokázal utáhnout(27.1.2007)

Pobavilo, když jsem byla menší..:)(16.4.2010)

Tento film mal za následok, že som začal milovať omnoho viac Aljašku a hlavne psov typu Husky, títo boli mimoriadne krásni. Taktiež scenérie, turnaj, postavy a sranda s kontrastom s Miami ma zabávali a fascinovali celý film. Spájam si ho tak so zimou ako aj s letom. Dobrodružná komédia pre celú rodinu s húfom bláznivostí.(3.9.2012)

• Slavníkovec

Za tu krásnou přírodu 2* za krásná zvířátka 1* téma, který je nabitý lepšími filmy -1,5* hra, která získává na sledovanosti, a na oblíbenosti v posledních 10 letech 1* místy nudná -0,5* Celkově sečteno podtrženo 2* podprůměrná komedie, kterých se točí 1000. Jo, a takhle se nechovaj psi.(7.6.2007)