Sněžní psi

Snežné psy

Snežní psi

Komedie / Dobrodružný / Rodinný / Sportovní

Kanada / USA, 2002, 99 min

Vtipná konina pro děti. Slabé 4*.(30.12.2015)

• YURAyura

Takova nudna remeslne zvladnuta komedie, jakych se natoci za rok 742 - klise strida klise a nebyt tam aspon Corbuna, tak je to odpad jak vysity.(27.4.2006)

• mysiak

Trápna Disney komédia s Cuba Gooding Jr....vtipná nie je určite, hrajúca sa na detské city to je až moc...typicky moc sentimentálna komédia na Disneyho...radšej si pustím Kida...(4.10.2008)

Tedovi spadlo do klína neočekávané dědictví a ke všemu se dozvěděl, že je adoptovaný. To je trošku moc událostí na jednou. Popere se s tím pořádně. Já vím, že je to sice blbost se stokrát ohraným tématem, ale mě se to líbilo. Cuba Gooding Jr. byl výborný a psí hvězdy také. Je to taková nenáročná komedie. Nekousala bych psa do ucha. Respekt si sjednávám jinak. Pes stejně vycítí, co máte v úmyslu.(9.10.2008)

• Fiftis

Podpriemerná komédia, ktorá v pamäti zostane snáď len vďaka tým psom a nádhernej prírode, kde sa odohráva. Zubár sa dostáva k nečakanému dedičstvu a musí sa s tým primerane vysporiadať. A ako to býva, nájde si lásku... proste klišé ako hrom. Cuba Gooding Jr. je dobrý herec a ako komediálneho herca ho mám snáď v top trojke, ale bez dobrého scenára to proste nemôže fungovať.(9.1.2015)