Jak přicházejí sny

Scénografie:

Eugenio Zanetti

Kostýmy:

Yvonne Blake

Zvláštní, občas kýčovité, ale taky dojemné a jak jinak, dobře zahrané. Ale chce to mít tu správnou náladu, jinak půjde ještě níž... 60%(23.10.2008)

Hodně pochmurný příběh, který je povedený. Od začátku dobrý děj, který občas kolísá, ale to je jediné. Perfektní herecký výkon Robina Williamse a nádherná vizuální stránka. Obrazová tvorba je perfektní a vše ve snu vypadá opravdu překrásně. Zpracování pekla má své a je také bez chyby. Divím se hodnocení, poněvadž takové filmy se nevidí každý den.. 8/10 = 85%(4.8.2012)

Rozpočet $85miliónovTržby USA $55,382,927Tržby Celosvetovo $81,000,000║ Vizuál pohlcujíci obsah. /65%/(11.5.2010)

Nečekaná několikanásobná exploze emocí. Můžou za to herci, může za to hudba, kamera, triky, ale tohle je prostě nádhera. Po smrti Robina Williamse pak už téměř neubránitelná.(21.5.2006)

• paascha

kýč, vodovkama omalovaný na umění. Jen se divím, že to při všech těch slzách ještě neteče?RW, kterýho normálně moc nemusím, mě tady vyloženě sral, jen hekal a skuhral(12.7.2007)