Jak přicházejí sny

Eugenio Zanetti

Kostýmy:

Yvonne Blake
  • Xmilden

Tak tohle pro mě znamenalo 113 minut utrpení. Omlouvám se všem kterým se film líbil nebo se jím zdál zajímavý. Mě přišel pouze zajímavý a vím určitě že šance druhé projekce u mě prakticky neexistuje. Film má nejspíše něco do sebe, ale já se u něj neuvěřitelně nudil.(15.4.2009)

• Jara.Cimrman.jr

"Utopím se! – Nemůžeš, jsi mrtvý!" Nevím, jestli je můj život reálný, kolikrát jsem umřel ani kolikátý život žiju, ale vím naprosto přesně, že pestrobarevná blábolivá dramata mě nebaví. Můj filmový nevkus má zkrátka jiné priority.(5.4.2016)

Tenhle film tak silene utoci na city, ale bohuzel se mu to vubec nedari. Pribeh je dost zajimavej, ale po uvodni zhruba pulhodine a presunuti do nebe, film zacne nudit. Nastesti s cestou do pekla se film konecne trochu rozjede. A samotny peklo je udelany docela mrazive. Ono trikova stranka je asi nejvetsi klad, protoze i kdyz se film desne tahne, je aspon na co koukat. A ty radoby dojemny flashbacky s silene nudnejma dialogama me akorat stvali. Williams hraje narozdil od Goodinga skvele, jen mi do role moc nesed, ma vetsinou furt ten svuj vtipnej vyraz. Ale rozhodne stoji film za skouknuti.(5.9.2006)

Barevné snění, malované štětcem na filmové plátno. Poeticky laděné filosofování o životě, úmrtí a žití po smrti. Robinova opravdivost, nasazení v každé minutě, přirozenost, improvizace, spolu s jeho vnitřním cítěním pro danou věc dávají všemu skutečnou a věčnou hodnotu. Naprosto stejné věty mohu zopakovat u jeho Expres foto...........(24.11.2004)

• paascha

kýč, vodovkama omalovaný na umění. Jen se divím, že to při všech těch slzách ještě neteče?RW, kterýho normálně moc nemusím, mě tady vyloženě sral, jen hekal a skuhral(12.7.2007)

• - Mezi lidmi, kteří létají ve velké knihovně, se objevila také režisérova matka. (..Lucas..)

• - Castingu na roli Annie se zúčastnila i Annette Bening. (..Lucas..)

• - Původně hudbu pro film složil Ennio Morricone, jeho hudbě ale nebyla využita a nebyl ani udán důvod, proč tomu tak je. (..Lucas..)