poster

Jak přicházejí sny

 • USA

  What Dreams May Come

 • Slovensko

  Ako prichádzajú sny

Drama / Fantasy / Romantický

USA, 1998, 113 min

Režie:

Vincent Ward

Předloha:

Richard Matheson (kniha)

Scénář:

Ronald Bass

Kamera:

Eduardo Serra

Hudba:

Michael Kamen

Producenti:

Barnet Bain

Scénografie:

Eugenio Zanetti

Kostýmy:

Yvonne Blake
(další profese)
 • HoneyBunny
  ***

  Film se rozpadá na kousíčky a člověk pomalu neví, co mu tvůrci chtěli říct, to všechno ztěžované divnými flashbacky. Hlavní dvojici jsem bohužel neuvěřila, že prožívají lásku až za hrob.(26.3.2003)

 • D.Moore
  *****

  Absolutní fantazie! Krásná pohádka plná emocí, která musí za srdce chytit každého, kdo má v sobě alespoň trochu snílka. Málokteré postavě v dějinách filmu jsem tak fandil jako tady Robinu WIlliamsovi. Už ani nevím, kolikrát jsem Jak přicházejí sny viděl. Ale pokaždé to byl, je a pořád i bude ohromný zážitek. Doporučuji i knižní předlohu. Nádhera.(20.6.2010)

 • movie
  ***

  Hezky natočený, ale jinak nic víc než křesťanská propaganda!(29.3.2003)

 • Madison
  **

  Na jeden film s obmedzeným časovým rozsahom chcú toho riešiť akosi veľa - divák sa dočká klasickej manželskej schémy, neba a pekla, dokonca i prevteľovania! Hinduisticko-kresťanský zmätok v obrazovo nádhernom kabáte s natoľko sentimentálne plačlivým scenárom, že ohromí svojím kalkulom a neúprimnosťou. Robina Williamsa mám rada, ale tu bol všetkým, len nie po uši zamilovaným manželom - ešte som nevidela, aby nejaký herec tak nešikovne zobrazoval emócie či city vo filme, ktorý si to vyžaduje. Pre niekoho to bude film plný krásy, farieb a emócií, na mňa bolo tých litrov cukru až príliš.(30.12.2011)

 • paascha
  **

  kýč, vodovkama omalovaný na umění. Jen se divím, že to při všech těch slzách ještě neteče?RW, kterýho normálně moc nemusím, mě tady vyloženě sral, jen hekal a skuhral(12.7.2007)

 • - Castingu na roli Annie se zúčastnila i Annette Bening. (..Lucas..)

 • - Mezi lidmi, kteří létají ve velké knihovně, se objevila také režisérova matka. (..Lucas..)

 • - Annie Nielsenová (Annabella Sciorra) má nad postelí pověšený triptych „Zahrada pozemských rozkoší“ od holandského malíře Hieronyma Bosche. A její manžel Chris (Robin Williams) prochází kolem rytiny „Dante a papež Hadrián V.“ od francouzského grafika Gustava Dorého. (Zdroj: ČSFD.cz)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace