Glimmer Man

Bleskový muž

Akční / Krimi / Mysteriózní / Thriller

USA, 1996, 88 min

• kingik

Katastrofální akční film. Od odpadu ho spasil pouze dabing Jiřího Štěpničky. Nemám potřebu tento film chválit. Opravdu není na něm co chválit.(20.2.2009)

Labutí píseň Stevena Seagala, Glimmer manem se loučí s áčkovou produkcí a upadá do béčkového bahna a točí jednu blbost za druhou(18.11.2004)

Osobně si myslím,že je toto jeden z nejlepších snímků Stevena Seagala.Dobrá thrillerová atmosféra,výborné rvačky a dostatek segalovského humoru a agrese...moc dobrý snímek!!!(9.1.2008)

• Lateef

Snímku, který je plný rituálních vražd a jeleního penisu, strašně podráží nohy příšerný (resp. žádný) zvuk, špatné záběry a občas podivné souboje. Za to je tu spousta dobrých hlášek a slušně fungující ústřední dvojice. Nerad koukám na tenhle film, právě kvůli tomu otřesnému zvuku. Žádná aikidó technika mě nezaujala. 50% 45 miliónů dolarů(rozpočet)/36,5 miliónů dolarů(výdělek celosvětově)(18.4.2006)

Rozpočet $45miliónovTržby USA $20,351,264Tržby Celosvetovo $46,600,000/40%/(19.5.2005)