Oggy a švábi (TV seriál)

Oggy and the Cockroaches

Animovaný / Komedie / Rodinný

Francie / Kanada, 1998, 270x7 min

Marc du Pontavice

Aj keď sa to možno nezdá, ale tento seriál dosť vykúka z priemeru krátkych gagových animákov. Iste, niekedy je to hrozne streštené a nemá to logiku, avšak o ňu tvorcom vlastne ani nešlo. Dalo by sa povedať, že seriál funguje v štýle Tom a Jerry, lenže tu sú tí zlí malí a dvoch kocúrov vám mnohokrát v ich bezradnosti príde ľúto. Francúzom to naozaj vyšlo.(26.10.2007)

Neuvěřitelné příběhy Oggyho a 3 škodíků (švábů).Musím říct,že i tento animovaný seriál má úspěch u dospělých.Někdy bych řekla,že je lepší než Tom a Jerry (myslím tím tu zápletku v seriálu).(17.9.2006)

60%(12.1.2009)

• villon17

Tak tohle mě nikdy nebavilo. Možná to bylo tou stále se opakující linií, možná nepříjemně působící animací, každopádně dětem je to jedno, tak ať se dívají na kdejaké terorizování nedefinovatelného tvora (nejspíše kočky).(1.2.2008)

Velice dobře a kvalitně provedený fransouzský kreslený seriál. Na seriálu se mi hlavně líbí animace postav a domu. V domě je plno dlouhých chodeb, točitých schodů... ani nechápu, jak se to tak všechno může vlézt, je to prostě kouzlo a to prostě dělá tenhle seriál svrchovaným. 90%... Iaserr, jsi kokot :-)(13.4.2007)

• - Tři švábi, kteří vystupují v seriálu pod jmény Dee Dee, Marky a Joey, jsou pojmenováni podle členů americké punkové kapely The Ramones. (Kritiq)