poster

Oggy a švábi (TV seriál)

 • český

  Oggy a škodíci

 • Francie

  Oggy et les cafards

 • slovenský

  Oggy a škodíci

 • anglický

  Oggy and the Cockroaches

Animovaný / Komedie / Rodinný

Francie / Kanada, 1998, 270x7 min

Producenti:

Marc du Pontavice
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • BigDeal
  **

  Všetci to porovnávajú s Tomom a Jerrym, ja bohužiaľ nemôžem, lebo na rozdiel od Jerryho sú mi tieto šváby ukradnuté a maximálne mi tak pijú krv. Navyše nechápem vysoké hodnotenie, pretože väčšina gagov je obyčajná, vtipy neobsahujú nič nové, len kopírujú zo starých animovaných grotesiek a ani len to im nejde bohvieako.(9.6.2009)

 • honajz
  **

  Jde o jakousi francouzskou verzí Garfielda - líného kocoura, který nejraději jí a kouká na telku. Tím však rozdíly mezi oběma kocoury končí. Tam, kde u Garfielda můžeme ocenit dovednou kresbu, potažmo animaci, ironii a sarkasmus, u francouzské verze si spíše vzpomeneme na eskapády Toma a Jerryho, kteří se mlátí po hlavě a tu jim vypadne oko, tamhle zuby, ale za chvíli je zase mají a jede se dál. Pokud jde o animaci, je na čistě naivistické úrovni a mně osobně hodně lezla na nervy, přišla mi taková rozbitá, těžko se na ni dalo soustředit. Stejně tak Oggy, kterého trápí tři zlomyslní švábi Joey, Marky a Deedee - všechno mu sežerou, ruší ho u sledování televize, a nakonec se zde ještě objeví bratranec Jack, který je posedlý ďábelským úmyslem zničit nezvané vetřelce jednou provždy. A s tímhle nápadem si tvůrci vystačili minimálně na zatím u nás vydaných 48 dílů na DVD...(13.1.2009)

 • dzej dzej
  ****

  Bizarnost libující si v popírání všech fyzikálních zákonů, která si ve své posedlosti možnými formami destrukce a metamorfózy v ničem nezadá s filmy pana Cronenberga... Zvrácenější, podvratnější a více paranoidní sourozenec Toma a Jerryho.(12.10.2008)

 • Okara
  *****

  Můj nejoblíbenější seriál dětství. Primě jsme tehdy s kamarády pěkně zvýšili sledovanost, kdy normální lidé ještě spali. Musím tedy jít na nostalgických 100%(11.4.2012)

 • forsythia
  *****

  Dětské animované seriály jsou dost často bez jiskry a bez vtipu. To se o tomhle říct rozhodně nedá. Kam se hrabe vlk a zajíc :))))(16.10.2013)

 • - Tři švábi, kteří vystupují v seriálu pod jmény Dee Dee, Marky a Joey, jsou pojmenováni podle členů americké punkové kapely The Ramones. (Kritiq)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace