Oggy a švábi (TV seriál)

Oggy and the Cockroaches

Animovaný / Komedie / Rodinný

Francie / Kanada, 1998, 270x7 min

Marc du Pontavice

Koupil sem si placku s dvanácti epizodkama týhle šílenosti. U prvních šesti jsem chroustal blahem a vyhazoval všechny mý insekticidy proti švábům, páč sem se do nich zamiloval (ne, že bych doma tuhle havěť měl, to já jen aby byla prdel). Jenže dalších šest fláků bylo o mnoho slabších, unylých a z nápadů sršících v první půli naprosto vyždímaných. Takže dávám 60% s kyvadlovým výkyvem.(13.2.2008)

Seriál mého mládí. Vždycky jsem kvůli Oggymu stával brzo ráno abych náhodou neprošvihl nějakej díl. Tohle nikdy nezestárne. Stala se z toho pro mě srdeční záležitost, takže nemůžu jinak než za *****. Je to boží! Jo a název Oggy a škodíci je pěkně dementní! Tohle vždycky byly a budou Oggy a šváby!(11.1.2013)

na tomto frčala moja staršia dcéra .. a ja som sa častokrát ku nej pridala .. taká menšia divočinka(20.8.2014)

• kingik

Se švábi nejsem kamarád. Zde jsou překládáni jako "škodíci"! Animace zoufalost, příběh to nemá. Omlouvám se, komu se tento animovaný seriál líbí, ale mně se to fakt nelíbilo. Mé hodnocení: 0%(17.6.2013)

Aj keď sa to možno nezdá, ale tento seriál dosť vykúka z priemeru krátkych gagových animákov. Iste, niekedy je to hrozne streštené a nemá to logiku, avšak o ňu tvorcom vlastne ani nešlo. Dalo by sa povedať, že seriál funguje v štýle Tom a Jerry, lenže tu sú tí zlí malí a dvoch kocúrov vám mnohokrát v ich bezradnosti príde ľúto. Francúzom to naozaj vyšlo.(26.10.2007)