poster

Fantastická čtyřka

 • USA

  Fantastic Four

 • Německo

  Fantastic Four

 • Slovensko

  Fantastická štvorka

Akční / Sci-Fi / Fantasy / Dobrodružný

USA / Německo, 2005, 106 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Cival
  **

  Na dokonale bezvýrazném chlapíkovi, kterého rodiče pojmenovali celkem "vypravěčským" jménem Tim Story, by se mohla přednášet režijní sterilita. Za tímhle loserem není ani vlastní zábava, ani pořádně smradlavý průšvih, abysme se mu mohli vysmát. A sto milionů dolarů zmizelo tam, kde končí i začíná výčet veškerých kvalit Jessicy Alby. V prdeli. U Jessicy sexy, u Storyho pekelně nudné. :-)(18.8.2005)

 • Tsunami_X
  **

  Vlažný úvod nepostrádající šmrnc televizního pilotu, hodina a něco absolutně zbytečně promrhané suroviny a závěr bez jakéhokoliv finále, působící jako špatný vtip. Díky bohaté čtenářské základně a dobře zvládnuté reklamní kampani tady máme letní hit jako víno a zmateného diváka, namlsaného kvalitativně naprosto rozdílnými počiny se základem v papírových sešitech. Báječní a bohatí špásují s hasiči z New Yorku a celá rodina se u toho skvěle baví.(3.10.2005)

 • AngelAngie
  ***

  Škoda, škoda.(20.5.2007)

 • Adrian
  **

  Tým najrovnejším pravítkom nalinkovaný plochý príbeh hlučnej lunaparkovej atrakcie, ktorá kašle na akýkoľvek hlbší náznak profilácie postáv a namiesto toho sa sústredí čisto iba na efektné vlastné pozlátko a kĺzanie po "povrchu". Esencia letnej oddychovky, ktorá ale aj na "obyčajnú" stopáž je žiaľ príliš naťahovaná.(14.7.2005)

 • Isherwood
  **

  Dějově přiblblá slátanina, jíž levácké režijní zpracování posílá ještě níž. Necitlivý střih dělá jednu logickou díru za druhou a pohromadě to drží jenom silou opulentního vizuálního zpracování, které muselo spolknout většinu stomilionového rozpočtu. Jenomže ani trikové sekvence, k nimž jednoznačně patří skvělá kamera Olivera Wooda, nedokáží nijak popřít vlastní samoúčelnost. Obsahová stránka je neskutečně prázdná a komediální prvky mohly raději ustoupit alespoň kapičce psychologického pozadí jednotlivých postav, z nichž nejvíce zaujme kamenný Ben, v podání skvělého Michaela Chicklise, který by (objevit se v lepším filmu) dokázal skvěle konkurovat i Hellboyi Rona Perlmana, protože spojení klasického latexu s hereckým charismatem je to jediné, proč opravdu stojí jinak příšernou Fantastickou čtyřku vidět.(27.9.2005)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace