poster

Fantastická čtyřka

 • USA

  Fantastic Four

 • Německo

  Fantastic Four

 • Slovensko

  Fantastická štvorka

Akční / Sci-Fi / Fantasy / Dobrodružný

USA / Německo, 2005, 106 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • mandes
  odpad!

  rozpočet : $100 million tržby celosvetovo : $330,120,875(3.5.2007)

 • choze
  ***

  Nenáročná komiksovka, kterou jsem si celkem užil.(5.8.2005)

 • xxmartinxx
  **

  Hloupé, zoufalé, nudné. "Neherci" předvádí děsivé výkony, příběh je naprosto bez jediného nápadu. Hlavní hrdinové ani padouch nemají charisma. Scénář byl asi sepsán několik minut před natáčením a jeho větší část Jessica Alba polila nějakým nápojem, takže byl nečitelný a herci si víceméně dělali, co chtěli. Můžu tu dál sypat nadávky, kterých mě napadá ještě několik, ale prostě tomu dám 30% za to, že je to alespoň krátké a zbytek vzteku si schovám pro druhý díl.(12.12.2009)

 • Radyo
  ***

  Teda nechci tady být za rejpala, ale on vážně někdo shledává nějaký kvalitativní rozdíl mezi např. Avengers (83%) a tímhle? Jo, jasně postavy jsou jiné, tady zachraňujou svět supaherous Kameňák, Elastik, Ohnivák a Průhledňačka, zatímco v Avengers jsou to jiné xichty, ale jinak? V čem je rozdíl? Někdo lítá a hoří, další se přežral steroidů, někdo je jak z gumy, jiný umí zmizet... Dyť je to v těchdle pohádkách furt dokola. Jo, aha, tady bylo méně akčních záběrů, už je mi to jasný. No tak to pak jó, to pardón. :-P(10.2.2014)

 • DaViD´82
  *

  O kvalitách myslím nejlépe vypovídá již to, že nejlepší složkou filmu je naprosto nenápaditá tuctová hudba. Nechce se ani věřit, že za tímto paskvilem stojí scenárista formátu Marka Frosta. Možná bych to vzal na milost jako naivní béčkový popcorn. To by ovšem musel být alespoň slušně odsýpající s dobrou akcí. Jenže kde nic tu nic. Jsou zde všehovšudy dvě akční scény. A to navíc ta první na mostě je jedna z nejhorších scén, jakou jsem kdy v rádoby ačkové produkci viděl. Fantastická čtyřka je vysokorozpočtová soap-opera v komiksových kulisách. Až na ten detail, že i produkce s Natalií Oreiro je záživnější. Nutno dodat, že to ve mě postupně "dohnívá" až k chuti dát tomu hodnocení nejnižší.(15.1.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace