Anynka a čert (TV film)

Pohádka

Československo, 1984, 42 min

Hlas Vlastimila Brodského co by vyprávěče byl velmi příjemný. Vzpomněla jsem si na ten pořad Hajaja, co běžel v českém rozhlase, myslím. Tam taky Brodský vyprávěl pohádky a krásně se to poslouchalo. Vlastimil Brodský tady prostě chybí. Švorcová se tady opět setkala s Haničincem. Tentokrát spolu hrají manželé a rodiče dcery Anynky. Harapes předvedl něco málo ze svého tanečního umění. Iloně Svobodové při zpívání propůjčila hlas Eva Hrušková. Ten hlas mi k ní nějak neseděl. Působil moc dětsky. Maciuchová byla jako čertice perfektní a působila hezky rozverně, zkrátka jak se na čertici sluší a patří.(18.7.2012)

Vtipná televizí pohádka, kde exceluje Hana Maciuchová. Vlastimil Harapes ji zdárně sekunduje. Jak je vidět i čertíci mají své starosti s láskou. :-))(8.4.2010)

Kromě tradičně skvělé Maciuchové Anynka a čert nabídla také příjemnou příležitost k opáčku párování Švorcové a Haničince, přesně jako před lety v Ženě za pultem. A to už něco znamená ;) Ideální víkendové televizní pohlazení.(5.7.2011)

"Holky vzdycky musej drzet spolu, at jsou certi nebo lidi..." rika hezka Hanka hezke Ilone v prumerne televizni pohadce.(5.7.2014)

• Rodriguez

Co se stane když pekelné čertisko dostane chuť na zálety? Hůmorná pohádka o tom jak se spojila venkovská děvčica a čertovská snoubenka, aby čert nakonec dostal to, co mu poprávu patří. 30%(9.2.2013)