poster

Anynka a čert (TV film)

Pohádka

Československo, 1984, 42 min

 • rakovnik
  ***

  Co je horšího než čert? Vdavekchtivá žena (čertice).(9.7.2014)

 • Rodriguez
  **

  Co se stane když pekelné čertisko dostane chuť na zálety? Hůmorná pohádka o tom jak se spojila venkovská děvčica a čertovská snoubenka, aby čert nakonec dostal to, co mu poprávu patří. 30%(9.2.2013)

 • Jezinka.Jezinka
  ***

  Jedna z nejhorších věcí, co se chlapovi můžou stát je, pokud se spolu spřáhnou jeho bejvalka a jeho budoucí bejvalka. A pokud ten chlap je čert, ve stejné situaci je to pro něj stejně zlé, i když je otázkou, jak to vnímá, když už před tím žil v pekle.(25.9.2015)

 • vitekpe
  ***

  "Holky vzdycky musej drzet spolu, at jsou certi nebo lidi..." rika hezka Hanka hezke Ilone v prumerne televizni pohadce.(5.7.2014)

 • Danulinda
  ***

  Kdybych hodnotil subjektivně, tak bych dal pouze dva bodíky, protože nemám v lásce pohádky, kde se každých pět minut zpívá, ale objektivně vzato je to solidní průměr, žádná pecka, ale ani žádný propadák. Pan Harapes ukázal, že je nejen výborný tanečník, ale také solidní herec, paní Svobodová zase byla ozdobou a paní Maciuchová pobaví jako vždy. Zajímavostí bylo, že kombinace Švorcová, Haničinec, ale i právě Maciuchová hrála taktéž v seriálu Žena za pultem. Být scénáristou, ještě bych provdal Anynku, aby to bylo komplet :-) .(16.7.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace