Show se uskutečnila 23. července 2000 v Reunion Arena (Dallas, Texas). Na kartě se sešlo osm zápasů.

1) The Hardy Boyz & Lita vs. T & A & Trish Stratus
2) Tazz vs. Al Snow
3) Eddie Guerrero vs. Perry Saturn (European Championship)
4) Edge & Christian vs. The APA (Tag Team Championship)
5) Val Venis vs. Rikishi (Intercontinental Championship Steel Cage Match)
6) Kurt Angle vs. The Undertaker
7) Triple H vs. Chris Jericho (Last Man Standing Match)
8) The Rock vs. Chris Benoit (WWF Championship, pokud bude Rock diskvalifikován, ztratí titul) (TheSpearCZ)

Nix

Další trochu opomíjené PPV, které stojí za to vidět. Je to našláplá jízda, která začíná naprosto unikátním soubojem Hardys proti Albertovi a Testovi s Trish. Lita si tu ukradla velkou část pro sebe. Naprostý mazec, takové otvíráky mám rád. Tazz vs Al celkem solidní match, avšak nic speciálního tu není, takový ten trochu lepší průměr. Eddie vs Perry je na tom podobně, trochu lepší už ale. Vidět Perryho v dobrým utkání se mi líbí a Eddie to byl klasik. Edge a Chris proti APA je celkem fajn, až na ten konec ale. Ale klasika, tzv. dirty work tu je na denním pořádku zvláště u těch dvou. Val Venis a Rikishi. Musím se přiznat, že jsem neočekával nic spešl, ale teda tohle je nářez. Dycky mne potěší vidět ve skvělým matchi i jiné jména než standartní hvězdy a tihle dva na to šláply. Řežba, která končí skokem Rikishiho z klece na Vala. Ty vole, to byl rachot. Naprostý masakr. Skvělé momenty. Kurt vs Taker je taky supr, ti dva to prostě umí. HHH vs Jericho je řezničina, oba dva si jdou po krku a dotahují příběh do konce. Takhle mají vypadat taháky. A poslední Rock vs Benoit. Celkem mne překvapilo, že Shane tu hraje heela a pomáhá Benoitovi, každopádně miláček publika se nedá a obhájí. Ale byl to fajn match, což o to. Takže ve výsledku zase skvělá PPV, která určitě stojí za shlédnutí a vysoké tempo tomu rozhodně pomáhá. Tak to mám rád. ()

nevermore

Zase jsem po dlouhé době narazil na peckoidní PPV. HHH Vs. Y2Y - epochální, 1 tag zápas mezi Hardyz s Litou proti Edgovi a Christianovi s Thrish Stratus byl dechberoucí. Lita si střihla skoro One-Woman-show. Dále Eddie proti Saturnovi o European pás to bych taky viděl tak na 8.5/10 a jedinou větší vadou na kráse je tak Benoitova prohra proti Rockovi, protože neznám technicky lepšího soudobého wrestlera, než byl Chris. A propo Rock ten opasek vůbec nepotřeboval, byl blockbuster jako prase i tak. Zbytečný mu ho nechávat. Hloupí Amíci. :) Nicméně utkání nadprůměrné. Tady dávám jednou zase za 5*****. ()