poster

Taneček přes dvě pekla (TV film)

Pohádka / Hudební

Československo, 1982, 59 min

 • Tommassi3
  **

  "Tak co s ním budeme dělat ??" - "Tak když se tak rád točí, co z něho udělat třeba kafemlejnek nebo nebozízek ??" ;) Ačkoliv Taneček přes dvě pekla rozhodně divákovi nabízí poměrně vtipné dialogy i myšlenky, jako celek za moc nestojí, když třeba moje vlastní představy o pekle, nejen o tom filmovém, zejména co do té nesmírně otravné hudby a žalostně ohyzdných tanečních, nezřídka i těch hereckých, kreací, naplnila režisérka Jiřina Pokorná - Makoszová skutečně dokonale..(12.9.2015)

 • blackrain
  ****

  Hodně rozpustilá pohádka. Čertice trdlují v rytmu disco hudby a mají k tomu samozřejmě i náležité oblečky. Čerti žijí ve vlastním pekle a ládují se kyselím zelím. Když chcete potrestat čerta, kam ho pošlete? No přece na zem.(2.1.2010)

 • italka63
  ***

  Já prostě nesnáším Molavcovou, ani nevím, jestli za to může. Ovšem Naďa Konvalinková byla krásná čertice v téhle mírně švihlé pohádce, ve které se buran Pavel Trávníček zamiluje, ovšem na nepravém místě... Jak se říká - pozdě bycha honit.(23.9.2014)

 • argenson
  **

  Míval jsem kdysi sousedku, která mi vždycky k pohárku vína pouštěla na videokazetě tuhle pohádku, že je to hrozná bžunda. Od tý doby to nesnáším :-)(21.8.2016)

 • WANDRWALL
  **

  To se ještě dalo na Konvalinkovou dívat. Pak volný mentální a fyzický pád. Kdysi mě ta poháka pobavila.(8.8.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace