poster

Velké nesnáze v Malé Číně

 • anglický

  Big Trouble in Little China

 • slovenský

  Veľké problémy v Malej Číne

Akční / Dobrodružný / Komedie / Fantasy

USA, 1986, 99 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Petrucci
  *****

  What the hell does that mean? China is here, I don't even know what the hell that means, all I know is this "Lo Pan" character comes out of thin air in the middle of a goddamn alley while his buddies are flying around on wires cutting everybody to shreds, and he just stands there waiting for me to drive my truck straight through him, with light coming out of his mouth!(9.12.2014)

 • Jara.Cimrman.jr
  ****

  "Lo Pan? Kterej Lo Pan? Ta stará popelnice na kolečkách nebo ten deset stop vysokej zátaras?" I já jsem byl v době otevření prvních videopůjčoven hladový po snímcích, ve kterých se akce mísila s humorem a kouzly. Velké nesnáze v Malé Číně tato náročná kritéria vždy splňovaly, i když se jednalo jen o osvobozovací akci dvou slečen, kterou Burton skvěle odhláškoval, Wang snaživě odbojoval, Gracie s Miao Jin prokrásněly, Hrom s Bleskem i Deštěm pročarovali a Lo Pan rentgenově prokoukal. Mé hodnocení je samozřejmě ovlivněno nostalgií, ale ve svých nejlepších letech Nesnáze na čtyři hvězdy určitě měly.(5.10.2016)

 • D.Moore
  **

  Pitomost pitomostí, které podle mě nejvíce škodí to, jak úporně se snaží být zábavná. Připouštím, že v originálním znění s titulky to asi bude o trochu větší švanda, ovšem pokud chtěl John Carpenter natočit něco jako Flashe Gordona, co by se ale na rozdíl od něj nebralo ani trochu vážně a díky tomu to pak bylo dobré, tak tedy výsledek nic moc. Ne že by Velké nesnáze v Malé Číně neměly to správné brakové kouzlo, rozhodně ho mají, ale mě zkrátka nechaly chladným. Asi to bude i tím, že jsem se k nim dostal poprvé až dnes a ne v dětství.(8.11.2015)

 • ripo
  **

  Zvláštny miš-maš všehochutí, kroý však vyznel celkovo ako pripálená krupicová kaša. Mnoho búchania, činskej mágie či zelených očí bez dobrého strihu spravilo z filmu neuveriteľný guláš. 2,8 *(27.1.2008)

 • Gilmour93
  **

  Buranský šofér kamionu Russell v kultovním nátělníku, kung-fu dědečci hříbečci ve slaměných kloboucích a atomizovaný geront Lo Pan, kterému svítí z huby aneb Carpenterovi velké nesnáze na režisérské židli doprovázející závan VHS nostalgie o hodnotě jedné porce instantních čínských nudlí..(20.9.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace