Blázinec na koleji

• SK název

Internátne zmätky

Komedie

USA, 2003, 96 min

Rozpočet $-miliónovTržby USA $56,127Tržby Celosvetovo $492,000║ Riadna pásová pitomosť, z maximálne suchým preplácaným humorom. /5%/(28.12.2009)

// Production Companies: National Lampoon Productions //(12.3.2014)

• MM_Ramone

Toto je film, ktorý sa dá veľmi ľahko žánrovo zaradiť. American high school comedy. Koľko som už len videl podobných snímkov? Nespočet! Niektoré boli fajn a pobavili ma a mnohé nestáli ani za deravý groš. Konkrétne tento titul patrí jednoznačne do tej druhej skupiny. Úbohý nepodarok s tupým scenárom a bandou nesympatických idiotov, namiesto hercov. "Internátne zmätky" sú skutočne jeden veľký filmový zmätok. Odpad!(28.12.2009)

• Arkos

Podobných komedií jsem viděl už desítky, ale skoro všechny byly lepší.(9.5.2009)

Po několikátém shlédnutí zvyšuji hodnocení na maximum. Podle mě jednoznačně nedoceněná komedie. I když chápu hodnocení ostatních, já po prvním shlédnutí kdysi byl totálně mimo, ani v půlce filmu sem nevěděl kdo je kdo jakej sem v tom měl chaos. S každým dalším shlédnutí ale oceňuji genialitu vtipných situací, kterých je tam nespočet a hlavně musím upozornit, že zde není žádný fekální či nechutný humor, narozdíl od ostatních "podobných" komedií.(6.1.2011)

• Smok

Scenáristovi jednu (hviezdu) s kľudom capnem, lebo vymyslieť taký guláš "náhodných" stretnutí a nedorozumení sa len tak nevidí. Ostatné zložky bohužial zlyhali na celej čiare. Humor založený na tom, že niekto do niekoho naráža a padá na zem, zámenách charakterov a 96 minútové naháňanie kabelky, je skôr trápny. A hlavne nezabúdajme na to, že na chodbách internátu sa ZÁSADNE behá. Dvojku už radšej ani nechcem vidieť.(8.9.2009)

Očekávání: podprůměr, co se bude točit kolem koleje, VŠ a sexu a nejméně deset podobných variací jsem už viděl. Realita: na můj vkus je trapností minimum a bavil jsem se. 70%(2.3.2010)

• mil@n.fanatik

Jeden z nejhorších filmů, co jsem za poslední dobu viděl. Strašná nuda a blbost. Ani jsem se na to nedodíval, tohle opravdu nešlo. Odpad, nic víc dát nejde!!!(10.12.2009)

• slatkac

Teen komedie mám docela rád, ale tohle byla pěkná capina. Celej děj je v podstatě založen na tom, že si několik lidí čím dál trapněji neustále vyměňuje dvě kabelky, do toho se mlátí, zavíraj do skříně, do toho nějaká samice ukáže kozy...bída, bída. Ale jsou i větší sračky (Panic je nanic)(24.6.2013)

• jojinecko

Nemám veľmi v obľube teen komédie, pretože všetky sú v podstate na jedno kopyto...Dorm daze je zas raz o tom ako zbaliť ženskú a pod, lenže ovplýva taktiež zaujímavou "lupičskou" zápletkou okolo ktorej sa točia celkom vydarené gagy, pri ktorých som sa pár krát z chuti zasmial...pohodička...(22.1.2006)

Bratři Hillenbradovic nám opět ukazují že chtějí bavit. A proč ne? Já se u jejich filmů vždy bavím. King cobra, GAmebox.... No prostě zábavná blbost. A tak jsem se bavil i tady. Samozřejmě herce nemůžu soudit protože o ně tu rozhodně nejde, vtipy jsou postavené na náhodách, které jsou ač občas zdlouhavé tak vtipné. Fekálie se naštěstí nekonají. A DeBello je prostě idiot:-) úlet.(5.5.2011)

• PauloZ

Tak tenhle blázinec svému názvu a všem synonymům (šílenost, ujetina...) dostál na 200%. Film jede do plných toček od začátku do konce, ani chvilku nezpomalí, neustále někdo padá, naráží apod. Ale tak moc, že jsem se prostě smát musel a místy jsem se smál dost. Navíc příběh byl opravdu mocný, haluze vyhnané do takových extrémů jsem neviděl a tolik nehezkých hereček pohromadě také ne :-D Jinak film nemá prostě žádnou váhu. Je to překombinovaná hovadina u které se ale občas zasmějete :-).(1.2.2011)

• Jigy

Stačilo mi vidět posledních 30 minut a připadal jsem si trapně za vechny chudáky, co v tomhle hráli.(19.5.2012)

• tomeek

Tak to dopadne, když se s PauloZem večer slezeme, že si pustíme hovadinu. Absolutní úlet kývacíma čepicema počínaje a gansterem konče. Něco tak zmateného a propleteného jsem viděl snad naposledy v Oscarovi s L. de Funésem, ale řekl bych, že "Blázinec" jde ještě dál. Děj nepolevuje, pořád se něco děje (POŘÁD!), po půl hodince filmu už vám to hlava nebere a jenom jsme seděli a nechápali. Tak ošklivé herce aby člověk pohledal :D Zmatek nad zmatek v totálních točkách. Doporučuju jako absolutně nenásilný výplach na kalbu s kamarády. Jinak to nedáte :))(1.2.2011)

• Bobik9

Bylo to fakt zlý. Čekal sem komedii, ve stylu Prciček. Bohužel jsem se nedočkal. Nebylo to na odpad, ale tak maximálně na jednu * a druhou to dostalo za pár pěkně narostlejch holek,(10.5.2010)

• cariada

Další komedie plná záměn a omylů. Spousta blbých studentů co myslí jen na sex a nebo na prachy. Místy je to dost nudný a trapný . Přesto se tu občas zasmějete.(24.11.2008)

Dežo má kabelku. Alfred je asi mierne teplý, ale Dežo ho nechce, pretože chce Gertrudu. Gertruda ale chce Alexa a tiež má kabelku. Ale Gertruda si zavolá odpaňovacieho experta, ktorý sa volá tiež Alex. Medzitým Fedor a Jamal fajčia u Kendys jointa veľkosti pouličnej lampy. Kendys je lesba, len v tom ešte nemá jasno ale naisto vie, že je tehotná. Alex ale netuší, že Alex je tehotná s Alfredom a myslí si, že tehotná je Gertruda. V jednej kabelke je pol milióna v zlatých tehličkách, ale v ktorej? Jamal sa ju snaží zdvihnúť od zeme, ale nakoniec na to potrebuje vysokozdvižný vozík H16. Vtedy príde na radu čistič Lojzek ráže 42. Každý s každým sa trtká, každý má kabelku, každý každého chce zabiť a väčšina je tehotná. Proste totálny blázinec. Kvôli spoilerovaniu boli osoby, obsadenie a dej úplne zmenené!(22.2.2015)

• jenik71

První půlka mi přišla hodně slabá, až trapná. Dokonce jsem chtěl DVD vytáhnout z přehrávače. Ale druhá polovina, když se děj přece jen trošku rozjel, byla o fous lepší a místy jsem se i zasmál. Celkově je to však slabé a podprůměrné.(25.9.2008)

• BMAJTZ

Je to strašná nuda podpořená špatným herectvím. Nejhorší na tom je, že scénáristi evidentně nevědí kde skončit páč celý příběh neskutečně zkomplikovali až to přestalo být úplně vtipné a zajímavé. Mimochodem po prvním dílu budu hodně zvažovat nad tím jestli kouknu na dvojku.(19.11.2010)

• Circo macabre

Tak jo, tohle je vážně kult. Humor lepší než ve filmech Tarantina a stejně i ten příběh. Náhodile vypadající a nesourodé obrazy, které se na konci spojí v jeden dokonalý a držící celek. Prostě nevím jak tenhle film vynachválit a možná i proto mu dám radši tu jednu hvězdičku. To bude jednodušší. Zřejmě jsem tenhle skvost nepochopil, já tupec! Tohle museli stvořit skuteční géniové, nejspíše se jejich filmy ujmou až za pár desítek let, kdy to nebude mít kdo pochopit. Já se klaním, až nosem mraveniště bořím.(21.8.2013)

<< předchozí 1 2 3