poster

Blázinec na koleji

 • USA

  National Lampoon Presents Dorm Daze

 • Slovensko

  Internátne zmätky

Komedie

USA, 2003, 96 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • asirtes
  ****

  Patrick má kabelku. Alfred je asi mierne teplý, ale Patrick ho nechce, pretože chce Gertrudu. Gertruda ale chce Alexa a tiež má kabelku. Ale Gertruda si zavolá odpaňovacieho experta, ktorý sa volá tiež Alex. Medzitým Fedor a Jamal fajčia u Kendys jointa veľkosti pouličnej lampy. Kendys je lesba, len v tom ešte nemá jasno ale naisto vie, že je tehotná. Alex ale netuší, že Alex je tehotná s Alfredom a myslí si, že tehotná je Gertruda. V jednej kabelke je pol milióna v zlatých tehličkách, ale v ktorej? Jamal sa ju snaží zdvihnúť od zeme, ale nakoniec na to potrebuje vysokozdvižný vozík H16. Vtedy príde na radu čistič Lojzek ráže 42. Každý s každým sa trtká, každý má kabelku, každý každého chce zabiť a väčšina je tehotná. Proste totálny blázinec. Kvôli spoilerovaniu boli osoby, obsadenie a dej úplne zmenené!(22.2.2015)

 • PauloZ
  **

  Tak tenhle blázinec svému názvu a všem synonymům (šílenost, ujetina...) dostál na 200%. Film jede do plných toček od začátku do konce, ani chvilku nezpomalí, neustále někdo padá, naráží apod. Ale tak moc, že jsem se prostě smát musel a místy jsem se smál dost. Navíc příběh byl opravdu mocný, haluze vyhnané do takových extrémů jsem neviděl a tolik nehezkých hereček pohromadě také ne :-D Jinak film nemá prostě žádnou váhu. Je to překombinovaná hovadina u které se ale občas zasmějete :-).(1.2.2011)

 • Bobik9
  **

  Bylo to fakt zlý. Čekal sem komedii, ve stylu Prciček. Bohužel jsem se nedočkal. Nebylo to na odpad, ale tak maximálně na jednu * a druhou to dostalo za pár pěkně narostlejch holek,(10.5.2010)

 • Dever
  ****

  // Production Companies: National Lampoon Productions //(12.3.2014)

 • IQ Tiqe
  ***

  Očekávání: podprůměr, co se bude točit kolem koleje, VŠ a sexu a nejméně deset podobných variací jsem už viděl. Realita: na můj vkus je trapností minimum a bavil jsem se. 70%(2.3.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace