Blázinec na koleji

National Lampoon Presents Dorm Daze

Internátne zmätky

Komedie

USA, 2003, 96 min

Patrick má kabelku. Alfred je asi mierne teplý, ale Patrick ho nechce, pretože chce Gertrudu. Gertruda ale chce Alexa a tiež má kabelku. Ale Gertruda si zavolá odpaňovacieho experta, ktorý sa volá tiež Alex. Medzitým Fedor a Jamal fajčia u Kendys jointa veľkosti pouličnej lampy. Kendys je lesba, len v tom ešte nemá jasno ale naisto vie, že je tehotná. Alex ale netuší, že Alex je tehotná s Alfredom a myslí si, že tehotná je Gertruda. V jednej kabelke je pol milióna v zlatých tehličkách, ale v ktorej? Jamal sa ju snaží zdvihnúť od zeme, ale nakoniec na to potrebuje vysokozdvižný vozík H16. Vtedy príde na radu čistič Lojzek ráže 42. Každý s každým sa trtká, každý má kabelku, každý každého chce zabiť a väčšina je tehotná. Proste totálny blázinec. Kvôli spoilerovaniu boli osoby, obsadenie a dej úplne zmenené!(22.2.2015)

• PauloZ

Tak tenhle blázinec svému názvu a všem synonymům (šílenost, ujetina...) dostál na 200%. Film jede do plných toček od začátku do konce, ani chvilku nezpomalí, neustále někdo padá, naráží apod. Ale tak moc, že jsem se prostě smát musel a místy jsem se smál dost. Navíc příběh byl opravdu mocný, haluze vyhnané do takových extrémů jsem neviděl a tolik nehezkých hereček pohromadě také ne :-D Jinak film nemá prostě žádnou váhu. Je to překombinovaná hovadina u které se ale občas zasmějete :-).(1.2.2011)

• Bobik9

Bylo to fakt zlý. Čekal sem komedii, ve stylu Prciček. Bohužel jsem se nedočkal. Nebylo to na odpad, ale tak maximálně na jednu * a druhou to dostalo za pár pěkně narostlejch holek,(10.5.2010)

// Production Companies: National Lampoon Productions //(12.3.2014)

Očekávání: podprůměr, co se bude točit kolem koleje, VŠ a sexu a nejméně deset podobných variací jsem už viděl. Realita: na můj vkus je trapností minimum a bavil jsem se. 70%(2.3.2010)