Blázinec na koleji

National Lampoon Presents Dorm Daze

Internátne zmätky

Komedie

USA, 2003, 96 min

Dežo má kabelku. Alfred je asi mierne teplý, ale Dežo ho nechce, pretože chce Gertrudu. Gertruda ale chce Alexa a tiež má kabelku. Ale Gertruda si zavolá odpaňovacieho experta, ktorý sa volá tiež Alex. Medzitým Fedor a Jamal fajčia u Kendys jointa veľkosti pouličnej lampy. Kendys je lesba, len v tom ešte nemá jasno ale naisto vie, že je tehotná. Alex ale netuší, že Alex je tehotná s Alfredom a myslí si, že tehotná je Gertruda. V jednej kabelke je pol milióna v zlatých tehličkách, ale v ktorej? Jamal sa ju snaží zdvihnúť od zeme, ale nakoniec na to potrebuje vysokozdvižný vozík H16. Vtedy príde na radu čistič Lojzek ráže 42. Každý s každým sa trtká, každý má kabelku, každý každého chce zabiť a väčšina je tehotná. Proste totálny blázinec. Kvôli spoilerovaniu boli osoby, obsadenie a dej úplne zmenené!(22.2.2015)

• BMAJTZ

Je to strašná nuda podpořená špatným herectvím. Nejhorší na tom je, že scénáristi evidentně nevědí kde skončit páč celý příběh neskutečně zkomplikovali až to přestalo být úplně vtipné a zajímavé. Mimochodem po prvním dílu budu hodně zvažovat nad tím jestli kouknu na dvojku.(19.11.2010)

• mil@n.fanatik

Jeden z nejhorších filmů, co jsem za poslední dobu viděl. Strašná nuda a blbost. Ani jsem se na to nedodíval, tohle opravdu nešlo. Odpad, nic víc dát nejde!!!(10.12.2009)