Blázinec na koleji

Internátne zmätky

Komedie

USA, 2003, 96 min

• cariada

Další komedie plná záměn a omylů. Spousta blbých studentů co myslí jen na sex a nebo na prachy. Místy je to dost nudný a trapný . Přesto se tu občas zasmějete.(24.11.2008)

• Arkos

Podobných komedií jsem viděl už desítky, ale skoro všechny byly lepší.(9.5.2009)

• slatkac

Teen komedie mám docela rád, ale tohle byla pěkná capina. Celej děj je v podstatě založen na tom, že si několik lidí čím dál trapněji neustále vyměňuje dvě kabelky, do toho se mlátí, zavíraj do skříně, do toho nějaká samice ukáže kozy...bída, bída. Ale jsou i větší sračky (Panic je nanic)(24.6.2013)

• Smok

Scenáristovi jednu (hviezdu) s kľudom capnem, lebo vymyslieť taký guláš "náhodných" stretnutí a nedorozumení sa len tak nevidí. Ostatné zložky bohužial zlyhali na celej čiare. Humor založený na tom, že niekto do niekoho naráža a padá na zem, zámenách charakterov a 96 minútové naháňanie kabelky, je skôr trápny. A hlavne nezabúdajme na to, že na chodbách internátu sa ZÁSADNE behá. Dvojku už radšej ani nechcem vidieť.(8.9.2009)

Velice kvalitní snímek. Dvě osoby s tím samým jménem, dvě stejné kabelky a tři dopisy, které se dle libosti / idiocie scénáristů do nekonečna zaměňují. Víc očividně netřeba. Hvězda dolů za to, že jsem byl po té hodině a půl naprosto vysílen... 80%(21.9.2016)