Blázinec na koleji

Internátne zmätky

Komedie

USA, 2003, 96 min

• jojinecko

Nemám veľmi v obľube teen komédie, pretože všetky sú v podstate na jedno kopyto...Dorm daze je zas raz o tom ako zbaliť ženskú a pod, lenže ovplýva taktiež zaujímavou "lupičskou" zápletkou okolo ktorej sa točia celkom vydarené gagy, pri ktorých som sa pár krát z chuti zasmial...pohodička...(22.1.2006)

• Arkos

Podobných komedií jsem viděl už desítky, ale skoro všechny byly lepší.(9.5.2009)

Očekávání: podprůměr, co se bude točit kolem koleje, VŠ a sexu a nejméně deset podobných variací jsem už viděl. Realita: na můj vkus je trapností minimum a bavil jsem se. 70%(2.3.2010)

Rozpočet $-miliónovTržby USA $56,127Tržby Celosvetovo $492,000║ Riadna pásová pitomosť, z maximálne suchým preplácaným humorom. /5%/(28.12.2009)

Bratři Hillenbradovic nám opět ukazují že chtějí bavit. A proč ne? Já se u jejich filmů vždy bavím. King cobra, GAmebox.... No prostě zábavná blbost. A tak jsem se bavil i tady. Samozřejmě herce nemůžu soudit protože o ně tu rozhodně nejde, vtipy jsou postavené na náhodách, které jsou ač občas zdlouhavé tak vtipné. Fekálie se naštěstí nekonají. A DeBello je prostě idiot:-) úlet.(5.5.2011)