Blázinec na koleji

Internátne zmätky

Komedie

USA, 2003, 96 min

• PauloZ

Tak tenhle blázinec svému názvu a všem synonymům (šílenost, ujetina...) dostál na 200%. Film jede do plných toček od začátku do konce, ani chvilku nezpomalí, neustále někdo padá, naráží apod. Ale tak moc, že jsem se prostě smát musel a místy jsem se smál dost. Navíc příběh byl opravdu mocný, haluze vyhnané do takových extrémů jsem neviděl a tolik nehezkých hereček pohromadě také ne :-D Jinak film nemá prostě žádnou váhu. Je to překombinovaná hovadina u které se ale občas zasmějete :-).(1.2.2011)

// Production Companies: National Lampoon Productions //(12.3.2014)

Bratři Hillenbradovic nám opět ukazují že chtějí bavit. A proč ne? Já se u jejich filmů vždy bavím. King cobra, GAmebox.... No prostě zábavná blbost. A tak jsem se bavil i tady. Samozřejmě herce nemůžu soudit protože o ně tu rozhodně nejde, vtipy jsou postavené na náhodách, které jsou ač občas zdlouhavé tak vtipné. Fekálie se naštěstí nekonají. A DeBello je prostě idiot:-) úlet.(5.5.2011)