poster

Blázinec na koleji

 • USA

  National Lampoon Presents Dorm Daze

 • Slovensko

  Internátne zmätky

Komedie

USA, 2003, 96 min

 • asirtes
  ****

  Dežo má kabelku. Alfred je asi mierne teplý, ale Dežo ho nechce, pretože chce Gertrudu. Gertruda ale chce Alexa a tiež má kabelku. Ale Gertruda si zavolá odpaňovacieho experta, ktorý sa volá tiež Alex. Medzitým Fedor a Jamal fajčia u Kendys jointa veľkosti pouličnej lampy. Kendys je lesba, len v tom ešte nemá jasno ale naisto vie, že je tehotná. Alex ale netuší, že Alex je tehotná s Alfredom a myslí si, že tehotná je Gertruda. V jednej kabelke je pol milióna v zlatých tehličkách, ale v ktorej? Jamal sa ju snaží zdvihnúť od zeme, ale nakoniec na to potrebuje vysokozdvižný vozík H16. Vtedy príde na radu čistič Lojzek ráže 42. Každý s každým sa trtká, každý má kabelku, každý každého chce zabiť a väčšina je tehotná. Proste totálny blázinec. Kvôli spoilerovaniu boli osoby, obsadenie a dej úplne zmenené!(22.2.2015)

 • BMAJTZ
  *

  Je to strašná nuda podpořená špatným herectvím. Nejhorší na tom je, že scénáristi evidentně nevědí kde skončit páč celý příběh neskutečně zkomplikovali až to přestalo být úplně vtipné a zajímavé. Mimochodem po prvním dílu budu hodně zvažovat nad tím jestli kouknu na dvojku.(19.11.2010)

 • mil@n.fanatik
  odpad!

  Jeden z nejhorších filmů, co jsem za poslední dobu viděl. Strašná nuda a blbost. Ani jsem se na to nedodíval, tohle opravdu nešlo. Odpad, nic víc dát nejde!!!(10.12.2009)

Nastala chyba při přehrávání videa.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace