poster

Blázinec na koleji

 • USA

  National Lampoon Presents Dorm Daze

 • Slovensko

  Internátne zmätky

Komedie

USA, 2003, 96 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • cariada
  **

  Další komedie plná záměn a omylů. Spousta blbých studentů co myslí jen na sex a nebo na prachy. Místy je to dost nudný a trapný . Přesto se tu občas zasmějete.(24.11.2008)

 • jenik71
  **

  První půlka mi přišla hodně slabá, až trapná. Dokonce jsem chtěl DVD vytáhnout z přehrávače. Ale druhá polovina, když se děj přece jen trošku rozjel, byla o fous lepší a místy jsem se i zasmál. Celkově je to však slabé a podprůměrné.(25.9.2008)

 • MMR
  *****

  Po několikátém shlédnutí zvyšuji hodnocení na maximum. Podle mě jednoznačně nedoceněná komedie. I když chápu hodnocení ostatních, já po prvním shlédnutí kdysi byl totálně mimo, ani v půlce filmu sem nevěděl kdo je kdo jakej sem v tom měl chaos. S každým dalším shlédnutí ale oceňuji genialitu vtipných situací, kterých je tam nespočet a hlavně musím upozornit, že zde není žádný fekální či nechutný humor, narozdíl od ostatních "podobných" komedií.(6.1.2011)

 • MM_Ramone
  odpad!

  Toto je film, ktorý sa dá veľmi ľahko žánrovo zaradiť. American high school comedy. Koľko som už len videl podobných snímkov? Nespočet! Niektoré boli fajn a pobavili ma a mnohé nestáli ani za deravý groš. Konkrétne tento titul patrí jednoznačne do tej druhej skupiny. Úbohý nepodarok s tupým scenárom a bandou nesympatických idiotov, namiesto hercov. "Internátne zmätky" sú skutočne jeden veľký filmový zmätok. Odpad!(28.12.2009)

 • PauloZ
  **

  Tak tenhle blázinec svému názvu a všem synonymům (šílenost, ujetina...) dostál na 200%. Film jede do plných toček od začátku do konce, ani chvilku nezpomalí, neustále někdo padá, naráží apod. Ale tak moc, že jsem se prostě smát musel a místy jsem se smál dost. Navíc příběh byl opravdu mocný, haluze vyhnané do takových extrémů jsem neviděl a tolik nehezkých hereček pohromadě také ne :-D Jinak film nemá prostě žádnou váhu. Je to překombinovaná hovadina u které se ale občas zasmějete :-).(1.2.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace