Blázinec na koleji

Internátne zmätky

Komedie

USA, 2003, 96 min

• Jigy

Stačilo mi vidět posledních 30 minut a připadal jsem si trapně za vechny chudáky, co v tomhle hráli.(19.5.2012)

• PauloZ

Tak tenhle blázinec svému názvu a všem synonymům (šílenost, ujetina...) dostál na 200%. Film jede do plných toček od začátku do konce, ani chvilku nezpomalí, neustále někdo padá, naráží apod. Ale tak moc, že jsem se prostě smát musel a místy jsem se smál dost. Navíc příběh byl opravdu mocný, haluze vyhnané do takových extrémů jsem neviděl a tolik nehezkých hereček pohromadě také ne :-D Jinak film nemá prostě žádnou váhu. Je to překombinovaná hovadina u které se ale občas zasmějete :-).(1.2.2011)

• tomeek

Tak to dopadne, když se s PauloZem večer slezeme, že si pustíme hovadinu. Absolutní úlet kývacíma čepicema počínaje a gansterem konče. Něco tak zmateného a propleteného jsem viděl snad naposledy v Oscarovi s L. de Funésem, ale řekl bych, že "Blázinec" jde ještě dál. Děj nepolevuje, pořád se něco děje (POŘÁD!), po půl hodince filmu už vám to hlava nebere a jenom jsme seděli a nechápali. Tak ošklivé herce aby člověk pohledal :D Zmatek nad zmatek v totálních točkách. Doporučuju jako absolutně nenásilný výplach na kalbu s kamarády. Jinak to nedáte :))(1.2.2011)

Velice kvalitní snímek. Dvě osoby s tím samým jménem, dvě stejné kabelky a tři dopisy, které se dle libosti / idiocie scénáristů do nekonečna zaměňují. Víc očividně netřeba. Hvězda dolů za to, že jsem byl po té hodině a půl naprosto vysílen... 80%(21.9.2016)

• cariada

Další komedie plná záměn a omylů. Spousta blbých studentů co myslí jen na sex a nebo na prachy. Místy je to dost nudný a trapný . Přesto se tu občas zasmějete.(24.11.2008)