40 dnů a 40 nocí

40 dní a 40 nocí

Komedie / Romantický / Drama

USA / Velká Británie / Francie, 2002, 90 min

• Gilmour93

Vždycky je lepší moci, ale nechtít, než chtít a nemít s kým, nebo nedej Bože s čím.. Kdyby se Joshík s kastrolovým účesem po deseti minutách filmu (eja)kulantně vyjádřil v prádelně do pračky (náhražka aviváže?), mohlo by 40 dní a 40 polucí v poklidu skončit. Konverzační soft porno plné dětských vtipů, erekcí a šablonovité romantické linie aneb další produkt americké fascinace sexem při bohorovném přehlížení vražd a zabíjení v jiných typech filmů.(10.5.2010)

v roku 2002 to bol pre mna obrovsky hit.. v dobe prciciek a podobnych hovadin sa jednalo o velmi vzrusujuce filmy.. dnes sa vsak na celu vec pozeram trosku triezvejsie.. aj ked na orgazmus sposobeny ruzami a fukanim by sa nepozeralo zle ani dnes :).(9.12.2007)

Na prvé pozretie dosť dobre a na druhé pozretie dosť slabé.Však na to prídete aj vy. 55% - 3*(13.6.2010)

• Superpero

Nejhorší co se komedii může stát, že je nudná. A to je přesně tenhle případ sice tam jsou světlý momenty ale ty to bohužel nezachráněj. Jinak Josh Hartnett ale umí hrát, což je dobře.(3.3.2005)

• k212

Prvních pár minut --- fajn, bavila jsem se, pak začalo značně vtípků ubývat s tendencí variovat neustále to samé, ke konci jsem se ještě lehce zasmála. Celkově však nelze říci, že bych se bavila přímo úměrně touze hlavního hrdiny zmizet na záchodcích s porno časákem. Jinak samozřejmě tohle dílko směle vykračuje v šlápějích teen-sexy-crazy comedy, což jednoznačně podtrhuje obsazený Josh "krásný mužný hlas" Hartnett. 40%(31.12.2008)

• - Stejně tak v brýlích Nicole hned v úvodní scéně se odráží mikrofon. (don corleone)

• - Všimli jste si kameramana v odrazu ve skle autobusu, když hlavní představitelé seděli na zadních sedadlech? (don corleone)

• - Původně se měli v hlavních rolích objevit Ashton Kutcher a Katie Holmes. Oba odmítnuli kvůli jiným projektům. (don corleone)