40 dnů a 40 nocí

40 jours et 40 nuits

40 dní a 40 nocí

Komedie / Romantický / Drama

USA / Velká Británie / Francie, 2002, 90 min

Po slabšim rozjezdu se z toho vyklubala velice přijemná a vtipná komedie, u který jsem se docela dost pobavil. Asi to šlo natočit lépe, ale mě to bohatě stačilo.(31.1.2003)

v roku 2002 to bol pre mna obrovsky hit.. v dobe prciciek a podobnych hovadin sa jednalo o velmi vzrusujuce filmy.. dnes sa vsak na celu vec pozeram trosku triezvejsie.. aj ked na orgazmus sposobeny ruzami a fukanim by sa nepozeralo zle ani dnes :).(9.12.2007)

Nevím, jestli jsem byla tak zoufalá po Slunce, seno, cosi anebo frustrovaná dlouhou cestou do Anglie, ale tento film mi přišel vtipný a zábavný, a Josh Hartnett, kterého běžně nemusím, příjemný a milý.(20.9.2008)

Průměrná, ale celkem vydařená komedie. Jediné, přes co se nedokážu přenést, je nesympatický Hartnett.(30.11.2007)

• Tosim

Tedy myslel jsem si, že to bude MNOHEM horší. Podle mě by si ale tvůrci měli vybrat, jestli to bude prasárnička anebo romantická komedie, dost to osciluje. Zaujaly mě (ZZAASSEE) fórky v druhém plánu -i když těch tady moc není- jako třeba název péčka In-Diana-Jones. Nicméně vím, jak podobné filmy přestat točit. Stačilo by, aby se hlavní hrdina hned na začátku filmu přestěhoval...nebo aspoň pošopunul postel ;-)(23.4.2003)