40 dnů a 40 nocí

40 jours et 40 nuits

40 dní a 40 nocí

Komedie / Romantický / Drama

USA / Velká Británie / Francie, 2002, 90 min

Kamarád si při rozchodu vzal do srdce těch 40 dnů, ale nevydržel, jen si to nedělal sám (( :: pro objasnění, vydržel myslím pouze polovinu(21.11.2005)

• Indiana

Docela dost velká nuda a hlavně to má nesmyslný námět (jestli má být jedinou dějovou linií filmu to, že 40 dnů nemůže mrdat, tak to je docela smůla). A Hartnett je sice docela dobrej herec, ale tohle nezachránil.(19.6.2005)

• k212

Prvních pár minut --- fajn, bavila jsem se, pak začalo značně vtípků ubývat s tendencí variovat neustále to samé, ke konci jsem se ještě lehce zasmála. Celkově však nelze říci, že bych se bavila přímo úměrně touze hlavního hrdiny zmizet na záchodcích s porno časákem. Jinak samozřejmě tohle dílko směle vykračuje v šlápějích teen-sexy-crazy comedy, což jednoznačně podtrhuje obsazený Josh "krásný mužný hlas" Hartnett. 40%(31.12.2008)

• McClane

ne že bych se místama nebavil, ale čekal jsem mnohem víc, než jsem nakonec dostal. Zlatý rafťáci...(7.10.2007)

Celkom schopná teen zábava obdobná s Prcičkami.(25.6.2010)