40 dnů a 40 nocí

40 jours et 40 nuits

40 dní a 40 nocí

Komedie / Romantický / Drama

USA / Velká Británie / Francie, 2002, 90 min

Celkem sympatická a do jisté míry i zábavná teenagerská slátanina. Miláček dvanáctiletých holčiček Josh Hartnett zde hraje hejska, který žije sexem a každý večer se mu oddává s jinou. Najednou mu však rupne v bedně a rozhodne se vydržet 40 dní bez sexu a věcí s ním spojených. Jeho "dobří" přátelé ho v tom samozřejmě "podporují", zejména tím, že si sázejí na den, kdy to Josh nevydrží a konečně upustí páru... Relativně dobře stravitelná oddychovka... 70%(8.5.2010)

• k212

Prvních pár minut --- fajn, bavila jsem se, pak začalo značně vtípků ubývat s tendencí variovat neustále to samé, ke konci jsem se ještě lehce zasmála. Celkově však nelze říci, že bych se bavila přímo úměrně touze hlavního hrdiny zmizet na záchodcích s porno časákem. Jinak samozřejmě tohle dílko směle vykračuje v šlápějích teen-sexy-crazy comedy, což jednoznačně podtrhuje obsazený Josh "krásný mužný hlas" Hartnett. 40%(31.12.2008)

Výborná oddechovka plná gagů a vtípků převážně na jedno téma. Josh Hartnett je přesvědčivý v roli člověka, který si na sebe uplete takový bič, jeho reakce a chování jsou věrohodné, každý z nás by asi šílel, kdyby musel tolik dnů trpět nouzí :-) A scéna s plátky růže není k zahození :-)(20.6.2007)

Na prvé pozretie dosť dobre a na druhé pozretie dosť slabé.Však na to prídete aj vy. 55% - 3*(13.6.2010)

• Davies182

Tento filmový počin je nespravedlivým utrpením pro všechny mladé muže, kteří by ho nedejbože chtěli shlédnout se svými drahými polovičkami.(9.1.2008)

• - Původně se měli v hlavních rolích objevit Ashton Kutcher a Katie Holmes. Oba odmítnuli kvůli jiným projektům. (don corleone)

• - Stejně tak v brýlích Nicole hned v úvodní scéně se odráží mikrofon. (don corleone)

• - Všimli jste si kameramana v odrazu ve skle autobusu, když hlavní představitelé seděli na zadních sedadlech? (don corleone)