40 dnů a 40 nocí

40 jours et 40 nuits

40 dní a 40 nocí

Komedie / Romantický / Drama

USA / Velká Británie / Francie, 2002, 90 min

Poměrně, ale jen poměrně příjemná komedie, která po mě shazujících recenzích ani moc nezklamala. Chybou bylo ale obsazení Joshe Harnetta - tenhle velmi slušný dramatický herec v sobě totiž nemá ani špetku komediálního talentu a tak je jeho výkon jen tím nejstarším ksichtovým přehráváním.(14.2.2003)

• klerik

PRCI PRCI+NIEČO AKO LÁSKA Tak to bola srajda. Pramálo vtipné, zdĺhavé. S charizmatických hercov tvorcovia nevyťažili takmer nič. "Erotická" scéna s kvetom mala síce čaro, ale výsledok nezachránila...(12.1.2007)

• tron

Podpriemerná komédia, ktorá je jemne šteklivá, háklivá a štipľavá, ale dopláca na nudný scenár a nezaujímavých hercov (okrem snaživého Josha Hartnetta).(21.7.2007)

• Davies182

Tento filmový počin je nespravedlivým utrpením pro všechny mladé muže, kteří by ho nedejbože chtěli shlédnout se svými drahými polovičkami.(9.1.2008)

Kamarád si při rozchodu vzal do srdce těch 40 dnů, ale nevydržel, jen si to nedělal sám (( :: pro objasnění, vydržel myslím pouze polovinu(21.11.2005)