40 dnů a 40 nocí

40 dní a 40 nocí

Komedie / Romantický / Drama

USA / Velká Británie / Francie, 2002, 90 min

• McClane

ne že bych se místama nebavil, ale čekal jsem mnohem víc, než jsem nakonec dostal. Zlatý rafťáci...(7.10.2007)

Myslím, že by to fyzicky nevydržel...(30.8.2010)

• sepp

Dalsi pubertacka radoby-komedie. Jednim slovem nuda.(7.9.2003)

Kamarád si při rozchodu vzal do srdce těch 40 dnů, ale nevydržel, jen si to nedělal sám (( :: pro objasnění, vydržel myslím pouze polovinu(21.11.2005)

• MM_Ramone

Mladík Matt Sullivan sa rozhodne žiť "40 dní a 40 nocí" v celibáte, aby tak zabudol na svoju starú lásku Nicole, ktorá ho opustila. Takže: Žiaden sex. Žiadne sexuálne dôvernosti, hladenie, boskávanie. Žiadne lízanie a maznanie. Nič takého. A ani žiadna masturbácia. Podarí sa mu splniť tento záväzok, čo na seba zobral? Mne sa to len horko ťažko podarilo dopozerať až do konca. Pretože film s tak hlúpym scenárom som už dlho nevidel. Pokiaľ však myslíte viacej svojim pohlavím ako rozumom, tak by sa vám to mohlo páčiť. *(9.7.2010)

• - Stejně tak v brýlích Nicole hned v úvodní scéně se odráží mikrofon. (don corleone)

• - Všimli jste si kameramana v odrazu ve skle autobusu, když hlavní představitelé seděli na zadních sedadlech? (don corleone)

• - Původně se měli v hlavních rolích objevit Ashton Kutcher a Katie Holmes. Oba odmítnuli kvůli jiným projektům. (don corleone)