40 dnů a 40 nocí

40 jours et 40 nuits

40 dní a 40 nocí

Komedie / Romantický / Drama

USA / Velká Británie / Francie, 2002, 90 min

Opět další komedie z americké produkce, která nepatří ani do odpadu ani na vrchol kinematografie. Jde o přijemnou podívanou, která však nenadchne.(18.4.2009)

• Tosim

Tedy myslel jsem si, že to bude MNOHEM horší. Podle mě by si ale tvůrci měli vybrat, jestli to bude prasárnička anebo romantická komedie, dost to osciluje. Zaujaly mě (ZZAASSEE) fórky v druhém plánu -i když těch tady moc není- jako třeba název péčka In-Diana-Jones. Nicméně vím, jak podobné filmy přestat točit. Stačilo by, aby se hlavní hrdina hned na začátku filmu přestěhoval...nebo aspoň pošopunul postel ;-)(23.4.2003)

Není to zas tak špatné. Ale je opravdu škoda, že takový námět nebyl využit jinak. Nicméně jsem se celkem dobře bavil a zajímalo mě, jak to dopadne (i když to je místy předvídatelné, jako vétšina teenagerovských filmů). Ta třetí hvězdička je za výbornou květinovou scénu.(13.10.2002)

Na prvé pozretie dosť dobre a na druhé pozretie dosť slabé.Však na to prídete aj vy. 55% - 3*(13.6.2010)

• JANARYBA

Byla kravina si to kupovat v trafice a ještě větší se na to koukat a největš dokoukat to poctivě do konce.(13.5.2008)