Air Bud - Fotbalista

Bud-futbalista

Rodinný / Komedie / Drama / Sportovní

USA / Kanada, 2001, 83 min

• Jara.Cimrman.jr

Mám rád fotbal i psy, kteří mne při prvním setkání nepokoušou, ale těch není mnoho. Věřím tomu, že Buddy by do mne své tesáky nezatnul a proto jsem mu ochoten fandit i v jeho směšném dresu. Kromě čutání jsem však dostal přesně tu dětskou zábavu, kterou jsem čekal, ale když i mé potomstvo ocenilo pouze sportovní výkony skákajícího čtyřnožce, tak nemohu jít přes dvě hvězdy.(20.1.2014)

• Zíza

Příběh nulový, vítězství jisté, ale ty štěňáka... :-D(9.4.2008)

Jako rodinná komedie naprosto použitelné.(5.2.2008)

• Fabrinka

Povinné pozeranie s bratom na mne zanechalo určite stopu.Papierový obal od DVD už úplne zničený.Škoda,že sa už nad takéto filmy neviem pozrieť s detským nadhľadom.(22.2.2010)

• Mr.Floyd

V poradí týchto buddyovských fimov už strácam prehľad, ale to nič nemení na fakte, že to tvorci poriadne preháňajú. Nepochybujem, že film má v televíznej prípadne video rovine slušný úspech a zisk je takmer istý. Nie som už dieťa a preto mi tento film nedokáže nič povedať, nepobaví ma, nič ma nenaučí a celkovo je o ničom. Hviezdička za zameranie výlučne pre detského diváka.(8.4.2008)