Film Elvis a já byl natočen podle autobiografické knihy Priscilly Beaulieu Presleyové "Můj život s Elvisem". Snímek vypráví nejen o umělecké dráze Elvise Presleyho, ale především o nevšedním životním příběhu muže a ženy. Vypráví o setkání, z kterého se vyvinul hluboký citový vztah, o nádherných chvílích, které spolu prožili, bláznivých zábavách a úspěších. Tyto chvíle však střídaly deprese, výbuchy vzteku, úniky k drogám a vyčerpání. Nezbytnost žít v uměle vytvářeném, pohádkovém světě, často bez vlastní vůle a podle cizích představ. To vše přinášela obrovská sláva krále rock'n'rollu. (Lillyilly)

brumbrum

Pekne spravene, aj ked brutal smutne cele. Elvis bol paradne hovado a tuna to dost citit. Dnes by s tymi slagrami neprerazil; bol v spravnom case na spravnom mieste. I ked je cela ta story super schematicka (mily chlapec s gitarkou, baby, prachy, uspech, drogy, konecna), nenecha to cloveka chladnym. Najma jak tyral svoju manzelku; kto zazil domace nasilie, bude sa celkom dost nasierat pri tom. 4* za pekne vykreslene hovado. ()