poster

Buffy, zabíječka upírů

 • USA

  Buffy the Vampire Slayer

 • slovenský

  Buffy, zabíjačka upírov

Horor / Komedie / Akční

USA, 1992, 86 min

 • Morien
  **

  Čistě subjektivně vzato jsem u toho málem zgebla smíchy. Luke Perry jako zarostlej nemytej outsider je potom přidaná hodnota.(8.11.2009)

 • Petroff
  **

  Jedna hvězda za to, že jsem na tom byl kdysi v kině (fakt jsem byl asi hodně malej, sorry no) a druhá za to, že jsem teď na plakátu identifikoval Luka Perryho aka Dylana, a rozesmál se tak, že jsem kvůli tomu musel napsat komentář.(11.1.2012)

 • petero
  ****

  Je to úplne do pohody zaujímavá teenie komédia s kopou zábavných momentiek preplnená sympatickými hercami, nechápem prečo to má až také malé hodnotenie, veď tie dnešné upírske drahšie dielka sú častokrát neskutočne o ničom a toto je stará klasika, upíry majú krvavé zúbky a musia byť pozvaný a tak. A ten seriál je úplne o ničom.(23.6.2005)

 • TheMaker
  **

  Hrozná cipkovina .....(30.5.2009)

 • SOLOM.
  **

  V pubertě jsem rovněž patřil mezi ty, kteří sledovali seriál Buffy se Sarah Michelle Gellar v hlavní roli. Sice ne pravidelně, ale docela se mi líbil a to hlavně díky pohledné herečce. I proto jsem byl zvědavý na tento film, který je jeho předchůdcem. Bohužel Fran Rubel Kuzui totálně vyhořel coby režisér a nepomohlo mu ani slušné herecké obsazení. Tato hororová komedie několik světlejších okamžiků a dobrých hlášek, ale to je tak vše. Přiznám se, že během sledování filmu, jsem měl několikrát nutkání ho vypnout a jít raději na pivko. Což o to, Kristy Swanson se mi líbila i bez svých silikonových vylepšení, ale přece jenom na mě udělala mnohem větší dojem svými fotkami v časopisu Playboy, nežli zde. Přitom jasně patřila k tomu nejlepšímu, co nám Buffy vůbec mohla nabídnout. Sexy tanečky roztleskávaček měli mnohem lepší choreografii, nežli samotné akční souboje. Chvílemi jsem si myslel, že si režisér pozval bandu ochotníků a ti mu za párek a pivo předvedli své vystoupení. Byl to hnus, to vám povím! Neočekával jsem žádné závratné „digitální“ orgie, ale tenhle podprůměrný shit se mi vážně hnusil. 30%(29.3.2015)

 • Luke Perry

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace