poster

Buffy, zabíječka upírů

 • USA

  Buffy the Vampire Slayer

 • slovenský

  Buffy, zabíjačka upírov

Horor / Komedie / Akční

USA, 1992, 86 min

 • Djoker
  odpad!

  Upřímně? Není to o moc horší než seriál. Na horor to nemá žádnou atmosféru a o komedii nemůže být řeč, když se není čemu zasmát. Možná řadě známých herců, kteří tímto šlápli do pořádného hovna. Nesmíme také zapomínat na to, že jakmile někde hraje Luke Perry a není to Beverly Hills, tak je lepší vzít honem rychle nohy na ramena.(10.7.2011)

 • JohnnyD
  odpad!

  Kolík do srdca tvorcom filmu za prznenie Whedonového námetu.(12.11.2007)

 • M.a.t.t.
  **

  Pre zasväteného fanúšika neskoršieho seriálu musí Buffy z roku 1992 pôsobiť ako takmer dokonalá paródia. Pre Jossa Whedona, ktorý sa celkom vytrápil so scenárom a to len preto, aby mu jeho víziu pochovali snáď vo všetkých aspektoch, ktoré robia kvalitný film kvalitným filmom, to asi taká zábava nebola. Účast mnohých hollywoodskych hviezd či budúcich hviezdičiek to totiž sama o sebe nespasí a keď si tá najväčšia z nich neustále obmieňa repliky, zákonite to nemôže dopadnúť dobre. Kvalitu aby v tom divák hľadal lupou, ale baviť sa na tom dá aj tak. Čisto z recesistického pohľadu neuveriteľne úsmevný film, ktorý stojí aj za opakované zhliadnutie.(15.8.2007)

 • Hunt
  *

  HUDBA: Carter Burwell, Docela roztomilé béčko (nu, spíše céčko, či déčko). Vskutku úsměvné bitky, či efekty a řada zajimavých herců.(22.11.2008)

 • TheRaven
  **

  Tak na tomto sebeparodickém (ví o sobě, že je blbý a ještě se tomu směje) snímečku zaujme, i přes mnoho nedostatků, zajímavé herecké obsazení (zajímavé není nutně kvalitní) trocha křečovitého i nekřečovitého humoru a celkový nápad. Je to sice jen americká teen blbina, ale koukat se na to dá a chvílemi to i pobaví. K usínání u televize ideální.(16.11.2008)

 • - Film se natáčel v Los Angeles v Kalifornii. (rafix)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace