poster

Buffy, zabíječka upírů

 • USA

  Buffy the Vampire Slayer

 • slovenský

  Buffy, zabíjačka upírov

Horor / Komedie / Akční

USA, 1992, 86 min

 • TheMaker
  **

  Hrozná cipkovina .....(30.5.2009)

 • Vančura
  **

  Ale no tak, jsou přece mnohem horší filmy. Jako vycpávka mezi reklamními bloky v neděli večer na Prima Cool to funguje, jako guilty pleasure už méně, ale v rámci žánru se na to jakž tak koukat dá. Přiznávám, jsem fandou upírských filmů i stejnojmenného seriálu, proto hodnotím vcelku smířlivě, navíc se mi velmi líbila herecká představitelka Buffy :) Místy mi dokonce přišlo, že ten film sám sebe shazuje, těžko však říct, zda to byl skutečně tvůrčí záměr. Jak říkám, viděl jsem mnohem horší shiťárny.(10.7.2011)

 • mustafa
  odpad!

  Hrůza! Katastrofa! Hnus! Tohle je tak strašný fim, že bych ho nejraději vymazal ze své paměti. Přitom seriál, který následoval jsem měl rád a s chutí jsem na něj koukal. Největší slabinou je hlavní herečka (Swanson). Ta paní byla otravná a od začátku jsem jí přál smrt. Bohužel... Příběh je předvídatelný, ve filmu na vás nečeká jediná překvapivá scéna, jediný překvapující okamžik. V seriálu jsem Michelle Gellar hltal, byla pěkná. Ale původní Buffy vypadá opravdu jako nějaká kremace pěkné ženské. Jak už bylo řečeno, jediné co je na filmu alespoň trochu zajímavé, jsou mladí (nyní slavní?) herci. Nejvíc mě pobavil Ben Affleck a jeho minirolička. No přístě by se měly scénaristé víc snažit, protože za tohle by měli zaplatit a ne za to dostat zaplaceno.. A to nemluvím o těch trapných upírech, kteří vypadali jako stašáci na poli. No a ještě jsem nezmínil Luka Perryho - ten pán je opravdu zoufalý a zasloužil by za ztvárnění jeho role pořádnou facku...(3.9.2004)

 • Kordus
  *

  Seriál je boží, zato film je srágora. Dobře věděl pan Whedon, proč se distancovat od filmu a začít pěkně od píky.(18.10.2004)

 • Stegr
  **

  35% - Tolik známejch lidí v takový retardovaný slabotce... :)(10.7.2011)

 • - Film se natáčel v Los Angeles v Kalifornii. (rafix)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace