Buffy, zabíječka upírů

Buffy, zabíjačka upírov

Horor / Komedie / Akční

USA, 1992, 86 min

• DonPedro

Pár utahaných a statických soubojů, pár pokusů o vtip, pár začínajících hvězd. Ve většině "kolíkových" scén má Kristy Swanson problém trefit se alespoň přibližně tím směrem, kde jí upíři nastavují svoji hruď a když už to vyjde, činí tak s hbitostí a šarmem limitně se blížícím nule. To málo, co jsem viděl z původního seriálu na mě udělalo rozhodně lepší dojem.(6.11.2003)

• Jacinda

Jako Buffy pouze Sarah Michelle Gelar!(29.11.2008)

• Radyo

Poněkud prostoduchá podívaná pro teenagery může zaujmout jen obsazením s tehdy naprosto neznámými jmény, ale v dnešní době již často mladými hollywoodskými hvězdičkami (Hilary Swank, David Arquette).(23.7.2002)

• Kordus

Seriál je boží, zato film je srágora. Dobře věděl pan Whedon, proč se distancovat od filmu a začít pěkně od píky.(18.10.2004)

• Deimos

TV/// Obsazení 5/10 Děj 1/10 Hudba 3/10 Efekty 2/10/// +Ben Affleck se tu mihnul jako hráč basketbalu -nechutně zastaralé, bez řádné akce a zajímavé choregrafie, bez napětí, úpíři vypadají jako kašpaři/// Sledování tohoto film se zvrhnulo ve snahu najít co nejvíce známích herců. Jinak je to nuda a otrava sledovat tenhle film, ve kterém je vše špatně. Po tom co člověk uvidí film Blade a další nové kousky se mu chce z tohoto filmu zvracet. Tohle je vážně velká trapárna a strašnej vopruz. Jsem znechucen./// Celkem 24%///(18.1.2008)

• Luke Perry