Buffy, zabíječka upírů

Buffy, zabíjačka upírov

Horor / Komedie / Akční

USA, 1992, 86 min

• dr.horrible

Trash jak od TROMY.Jedna hviezda za Kristy,druhá za Natashu(2.2.2013)

• Hunt

HUDBA: Carter Burwell, Docela roztomilé béčko (nu, spíše céčko, či déčko). Vskutku úsměvné bitky, či efekty a řada zajimavých herců.(22.11.2008)

• Tom Hardy

Vzácný příklad, kdy naprostou hloupý film byl základem k velmi povedenému seriálu. Kuzui je opravdu otřesný režisér, Kristy Swansom otřesná představitelka Buffy, ale ta omáčka kolem má sem tam nějaký povedený vtip. V základu to zcela evidentně měla být pohodová hra s hororovým žánrem, natočené je to bohužel příšerně, budoucí hvězdičky však pobaví...(13.4.2007)

• Petroff

Jedna hvězda za to, že jsem na tom byl kdysi v kině (fakt jsem byl asi hodně malej, sorry no) a druhá za to, že jsem teď na plakátu identifikoval Luka Perryho aka Dylana, a rozesmál se tak, že jsem kvůli tomu musel napsat komentář.(11.1.2012)

Je to úplne do pohody zaujímavá teenie komédia s kopou zábavných momentiek preplnená sympatickými hercami, nechápem prečo to má až také malé hodnotenie, veď tie dnešné upírske drahšie dielka sú častokrát neskutočne o ničom a toto je stará klasika, upíry majú krvavé zúbky a musia byť pozvaný a tak. A ten seriál je úplne o ničom.(23.6.2005)