poster

Útěk z L.A.

 • USA

  Escape from L.A.

 • Slovensko

  Útek z L.A.

Akční / Dobrodružný / Sci-Fi / Thriller

USA, 1996, 101 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Petrucci
  ****

  Ať žije tendenční hodnocení. Tenhle kousek není o nic horší, než Carpenterova tvorba z let 80. V tom je taky možná paradoxně největší problém - holt když dnes nejde na filmu vidět, že stál 200 mega a působí právě jako kdyby vypadnul z minulého / předminulého desetiletí, tak je to automaticky sračka.(10.7.2011)

 • Paldini
  ****

  Film se nebere vůbec vážně. Snake je ultratvrďas a macho, se kterým skoro celý film každý druhý vyjebává. Dobrá byla hláška jedné postavy, se kterou se Snake na své pouti L.A. setkal: "Snakeu, tebe prý nikdy nechytili." Cha chá, Snake se totiž nechá ve filmu chytit do každé připravené pasti. Nicméně na konci přechytračí celý svět a konečně si může zapálit cigáro a snad si užije i nějaký nemanželský sex. Jo a čtvrtou hvězdičku přidávám za vymazlené postavy plastického chirurga Bruce Cambella, transsexuála Pam Grier a surfaře Petera Fondy.(11.3.2006)

 • Chrustyn
  **

  Velice slabá sci-fárna s příšernými triky. Jen ten Russell to občas zachrání. Kde jsou ty časy co Carpenter točil filmy jako "Věc"?!(28.7.2007)

 • monolog
  ****

  Musím říct, že se mi to dost líbilo, ale to je asi tím, že jsem jedničku viděl až po tomhle. Nejvíc mě asi chytla ta hudba (hlavně na konci) a představa, jaký by to bylo, kdyby se to opravdu přihodilo. Jinak film je zábavnej, někdy dobrej, někdy průměrnější, jak kde. Ale dost to zastírá konečná pointa a skvělej drsňáckej Had Plissken. To je prostě postava, která si pokračování zasloužila. A zajímalo by mě, jak dlouho natáčeli tu scénu na basketbalovým hřišti. Někdy jsou triky viditelně umělý (vlna) a někdy je to, co se děje před kamerou opravdu blbost (ostřelování z rogala), ale celkově tomu musím nechat, že mě to opravdu chytlo. A těch několik pěkných štěňat pro Bruce, Fondu, Valerii, nonekupteto!(1.12.2005)

 • klerik
  ***

  Tak toto mi sadlo viac ako New York. Takmer všetko slabé - scenár, triky, výprava... Ale Carpenter sa zjavne baví a Russel je tvrďas, že by zbúchal aj Riddicka. Áno!...(21.11.2005)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace