Útěk z L.A.

Útek z L.A.

Akční / Dobrodružný / Sci-Fi / Thriller

USA, 1996, 101 min

• Slarque

Na začátku 80. let byl Carpenter celkem ve formě, o 15 let později je už úplně mimo. Kurt Russell tvrdě pracuje na zničení své herecké kariéry (tady i v roli producenta), ale tohle byla teprve příprava na jeho vrcholný kousek Žoldák: Legie zkázy. Prostě zcela zbytečné pokračování.(3.3.2004)

::::::::::::::::::::::::::::: Klasika ! ( teda z toho jednou bude, pro mne to už je dnes ) :::::::::::::::::::::::(18.3.2009)

• jonyyy

Šílená slátanina - 50%(11.8.2009)

Možná méně hutné a sevřené než kultovní "New York", přesto je to pořád skvělá, svižná a po celou dobu zábavná bejkárna plná ujetých nápadů. A hlavně je tu Snake Plissken, jednou provždy největší drsňák mezi drsňáky, vyjadřující se vyhradně smrtícími hláškami, kosící davy statistů ze země i ze vzduchu, surfujcí na tsunami a posílající ve finále lidstvo do hajzlu způsobem, na který se dosud žádný další "klaďas" nezmohl.(9.7.2011)

• Djkoma

Slabé, jednoduché, kýčovité a nudné. Avšak má to nějaké zvláštní kouzlo, které způsobuje, že pod 2 hvězdičky jít nedokážu. Třeba u dalšího dílu.(10.3.2006)