Útěk z L.A.

Útek z L.A.

Akční / Dobrodružný / Sci-Fi / Thriller

USA, 1996, 101 min

• gouryella

Utek z NY jsem zatim nevidel, ale jestli to je stejna slatanina bez pribehu jako toto......tak se mam na co tesit.(7.8.2002)

Sice je to becko jako svine a je jasny, ze se snazi neco vytezit z uspechu predchoziho dilu, ale neni to jen trapna nastavovana kase, ale slusna zabava s par dobrejma akcnima scenama a skvelejma hlaskama. Spis bych to ale pojmenoval Utok na L.A.. Kurt Russell je spravne drsnej, cool a porad ve forme, Steve Buscemi ma jako vzdy mensi roli, ale je paradni. Navic pribeh mi neprisel uplne jednoduchej a blbej a v zaveru se to hezky zamota a i kdyz jsem to tak trochu cekal, nijak zvlast me to nenastvalo. A ze triky nevypadaj nijak uzasne, tady je to fuk, tohle je becko, ktery ma za ukol pobavit a to se mu dari celkem dobre, obzvlast, kdyz tu je fakt paradni hudba.(12.3.2006)

Desítky bizarních scén, tragicky špatné triky, svižné tempo a cool Kurt Russel. Kupodivu jsem se bavil.(30.1.2010)

Tři roky po ´Jurském parku´ by mě tenhle film po technické stránce skoro až urážel, ale při surfařské scéně jsem pochopil, že to Carpenter nebere vůbec vážně a trochu si z nás střílí. Poeta béčkového žánru, který vyjma ´The Thing´ nikdy triky neuměl a jeho fanouškům to nikdy nevadilo. Scenář samozřejmě hrozná hovězina, ale o to tu nejde. Hlavně že Kurt je jak šmirglpapír a ten konec je tak absurdně anarchistický, že by i Tyler Durden zrudl hanbou.(27.3.2016)

No tak je to taková blbůstka ale já se dobře bavil a to díky Kurtu Russelovi a naprosto skvělýmu Stevu Buscemimu a musím se taky zmínit o atmosféře která nebyla taky špatná.(12.3.2006)