Andělé pomsty přinášejí akční dobrodružný příběh o odplatě a cti z prostředí středověké Anglie.Katherine (Joanna Pacula), poddaná krále Richarda, nachází po návratu z křížové výpravy místo svého sídla ruiny a její desetiletý syn se navíc dostal do rukou nechvalně proslulého zloducha GREKKORA (Rutger Hauer) a jeho bandy vrahounů. Při snaze dostat se na stopu svého syna se Katherine setkává s další ženou, která má s Grekkorem nevyřízené účty. Společná touha po odplatě obě ženy přivádí k Andělům pomsty. (oficiální text distributora)

TheMaker

...................:::::::::::::::::::: No nic moc, no. Ani jsem to nedokoukal, nějak mě to nechytlo, ale byly tam docela hezké hérečky !!! :-)::::::::::::::::::::::::::::................... ()

Dragoni

Pod zdánlivě dobrým názvem Andělé pomsty se bohužel skrývá, už podstatně horší film. Jediné co mě zaujalo byl název, ale to je tak vše. Pod slupkou se ukrývá hrozný střih se scénami, které se opakují a o kameře ani nemluvě + příšerný nedomyšlený příběh = 15% ()

gudaulin

Pseudohistorický snímek s problematickým scénářem i hereckými výkony a s podhodnoceným rozpočtem. Hauer si rutinně zahrál jednoho ze svých typických záporáků. Zapomenutelná povrchní záležitost. Celkový dojem 20 %. ()

D.Moore odpad!

Eeee.... ne. Viděno v autobusu Student Agency během cesty z Prahy do Brna. Tfuj a hnus. Děj - žádný, herci - mizerní (I můj oblíbený Hauer, a to je co říct), ze všeho čišela televiznost a amatérismus... A to, že ve filmu byly celkem pěkné ženy, by mě mělo donutit dát jednu hvězdu? Ani náhodou. ()

Sašenka165

Co to mělo být? Místo průměrného, ale ucházejícího akčního filmu, jsem se dívala na film, který by se dal označit jako "ubohý televizní". Herecké výkony tam snad ani nebyly, příběh byl praštěný a naprosto nereálný... Prostě hrůza! ()

MoiJe odpad!

Vsimli ste si, ze sa tam niektore sceny opakuju? Jazdci na koni bezne, ale napriklad aj minimalne jedna scena vratane dialogov :) ()

FilmFan24

Celých 91 minut jsem čekal na nějakého anděla, který by se za mě tvůrcům pomstil. Nedočkal jsem se nikoho, ale za to jsem během dívání provětral slovník ne právě lichotivých slov!!! ()

cariada

No hodně nudný a o ničem. Ženská v kožichu a čepici tam byla jako pěst naoko. Místy mě to přípomínalo verzi na naší dívčí válku (myslím tím starou pověst českou) ()

xaver

Přehlídka ztraceného času. Nechal jsem se nachytat na Rugera Hauera, ale zklamal mě. Snímek nestál za nic. Pěkná mizérie. ()

Loki_17

No dalo se dívat, člověk u tooh nemusel přemýšlet a soustředit se, ale jen ta ženksá bojovala ve svaté válce, a moc bit se teda neuměla:) ()

noby

Doktorka Quinnová s Pretty Woman v kožešině pro pět na středověké záchranné misi verbují další a další umyté a upravené ženy, aby společně máchaly meči a nechávaly před sebou umírat další a další drsné zločince. Díky fascinujícím hereckým výkonům a plytkým scénáristickým plkům má člověk pocit, že kouká na porno a každou chvíli začnou scény pro dospělé. Ta je sice jediná a až v polovině filmu, zato máte stále pocit, že je to porno. Ne kvůli záběrům, ale zvukům, za které by se nemuselo žádné stydět. Zápletka stojí za houby jako všechno ostatní. A pro ukázku scénáře nesmírně geniální repliku: „Nech mě jednou v životě udělat něco pro někoho jiného než pro mě, prosím!“ ()

icedalaman odpad!

Honosná výprava, skvostné herecké výkony a ten scénář. Nejlepší záporák všech dob, Grekkor je jednoduše ztělesnění zla. Prostě klasika, kterou musí vidět každý v autobuse student agency. Nejlépe několikrát. ()