Andělé pomsty

Fred Weintraub

Kostýmy:

Daiva Petrulyte
  • LiVentura

Zase tak tupé to nebylo, ale nízkonákladovost se někdy nevyplácí..!(16.4.2011)

• cariada

No hodně nudný a o ničem. Ženská v kožichu a čepici tam byla jako pěst naoko. Místy mě to přípomínalo verzi na naší dívčí válku (myslím tím starou pověst českou)(29.4.2008)

• FilmFan24

Celých 91 minut jsem čekal na nějakého anděla, který by se za mě tvůrcům pomstil. Nedočkal jsem se nikoho, ale za to jsem během dívání provětral slovník ne právě lichotivých slov!!!(2.8.2008)

• D.Moore

Eeee.... ne. Viděno v autobusu Student Agency během cesty z Prahy do Brna. Tfuj a hnus. Děj - žádný, herci - mizerní (I můj oblíbený Hauer, a to je co říct), ze všeho čišela televiznost a amatérismus... A to, že ve filmu byly celkem pěkné ženy, by mě mělo donutit dát jednu hvězdu? Ani náhodou.(30.12.2009)

• MoiJe

Vsimli ste si, ze sa tam niektore sceny opakuju? Jazdci na koni bezne, ale napriklad aj minimalne jedna scena vratane dialogov :)(7.9.2008)

• - Film se natáčel ve Vilniusu v Litvě. (rafix)