Andělé pomsty

Fred Weintraub

Kostýmy:

Daiva Petrulyte
  • LiVentura

Zase tak tupé to nebylo, ale nízkonákladovost se někdy nevyplácí..!(16.4.2011)

• FilmFan24

Celých 91 minut jsem čekal na nějakého anděla, který by se za mě tvůrcům pomstil. Nedočkal jsem se nikoho, ale za to jsem během dívání provětral slovník ne právě lichotivých slov!!!(2.8.2008)

• Dragoni

Pod zdánlivě dobrým názvem Andělé pomsty se bohužel skrývá, už podstatně horší film. Jediné co mě zaujalo byl název, ale to je tak vše. Pod slupkou se ukrývá hrozný střih se scénami, které se opakují a o kameře ani nemluvě + příšerný nedomyšlený příběh = 15%(7.9.2009)

• gudaulin

Pseudohistorický snímek s problematickým scénářem i hereckými výkony a s podhodnoceným rozpočtem. Hauer si rutinně zahrál jednoho ze svých typických záporáků. Zapomenutelná povrchní záležitost. Celkový dojem 20 %.(16.2.2008)

• Francik

Ani mistr Hauer film nezachránil. Jedno z rizik cestování Student agency.(18.5.2009)

• - Film se natáčel ve Vilniusu v Litvě. (rafix)