Andělé pomsty

Fred Weintraub

Kostýmy:

Daiva Petrulyte
  • gudaulin

Pseudohistorický snímek s problematickým scénářem i hereckými výkony a s podhodnoceným rozpočtem. Hauer si rutinně zahrál jednoho ze svých typických záporáků. Zapomenutelná povrchní záležitost. Celkový dojem 20 %.(16.2.2008)

• cariada

No hodně nudný a o ničem. Ženská v kožichu a čepici tam byla jako pěst naoko. Místy mě to přípomínalo verzi na naší dívčí válku (myslím tím starou pověst českou)(29.4.2008)

• MoiJe

Vsimli ste si, ze sa tam niektore sceny opakuju? Jazdci na koni bezne, ale napriklad aj minimalne jedna scena vratane dialogov :)(7.9.2008)

• D.Moore

Eeee.... ne. Viděno v autobusu Student Agency během cesty z Prahy do Brna. Tfuj a hnus. Děj - žádný, herci - mizerní (I můj oblíbený Hauer, a to je co říct), ze všeho čišela televiznost a amatérismus... A to, že ve filmu byly celkem pěkné ženy, by mě mělo donutit dát jednu hvězdu? Ani náhodou.(30.12.2009)

• FilmFan24

Celých 91 minut jsem čekal na nějakého anděla, který by se za mě tvůrcům pomstil. Nedočkal jsem se nikoho, ale za to jsem během dívání provětral slovník ne právě lichotivých slov!!!(2.8.2008)

• - Film se natáčel ve Vilniusu v Litvě. (rafix)