Andělé pomsty

Tim Jones

Kostýmy:

Daiva Petrulyte
  • Francik

Ani mistr Hauer film nezachránil. Jedno z rizik cestování Student agency.(18.5.2009)

• Tuax

Celkově špatně natočený film, který se sice tváří jako historický, ale spíše je to taková odnož fantasy. Jednu hvězdičku přidávám za úžasnou zlodějku, ta byla suprově zahraná a asi i nejlépe zvolená postava. Cikánka ještě docela ušla, ale zbylé dvě členky ženského kvarteta byly otřesné. Scénář celkově neoplýval nějakou nápaditostí, takže to bylo docela nezáživné. Díky aspoň za tu zlodějku, která to dost spestřila, oživila.(15.7.2010)

• TheMaker

...................:::::::::::::::::::: No nic moc, no. Ani jsem to nedokoukal, nějak mě to nechytlo, ale byly tam docela hezké hérečky !!! :-)::::::::::::::::::::::::::::...................(14.4.2009)

• MiCM

To je fakt hrozná bída, musím potvrdit..(14.4.2009)

• cariada

No hodně nudný a o ničem. Ženská v kožichu a čepici tam byla jako pěst naoko. Místy mě to přípomínalo verzi na naší dívčí válku (myslím tím starou pověst českou)(29.4.2008)