Andělé pomsty

Tim Jones

Kostýmy:

Daiva Petrulyte
  • Tuax

Celkově špatně natočený film, který se sice tváří jako historický, ale spíše je to taková odnož fantasy. Jednu hvězdičku přidávám za úžasnou zlodějku, ta byla suprově zahraná a asi i nejlépe zvolená postava. Cikánka ještě docela ušla, ale zbylé dvě členky ženského kvarteta byly otřesné. Scénář celkově neoplýval nějakou nápaditostí, takže to bylo docela nezáživné. Díky aspoň za tu zlodějku, která to dost spestřila, oživila.(15.7.2010)

• MoiJe

Vsimli ste si, ze sa tam niektore sceny opakuju? Jazdci na koni bezne, ale napriklad aj minimalne jedna scena vratane dialogov :)(7.9.2008)

• gudaulin

Pseudohistorický snímek s problematickým scénářem i hereckými výkony a s podhodnoceným rozpočtem. Hauer si rutinně zahrál jednoho ze svých typických záporáků. Zapomenutelná povrchní záležitost. Celkový dojem 20 %.(16.2.2008)

• LiVentura

Zase tak tupé to nebylo, ale nízkonákladovost se někdy nevyplácí..!(16.4.2011)

• Dragoni

Pod zdánlivě dobrým názvem Andělé pomsty se bohužel skrývá, už podstatně horší film. Jediné co mě zaujalo byl název, ale to je tak vše. Pod slupkou se ukrývá hrozný střih se scénami, které se opakují a o kameře ani nemluvě + příšerný nedomyšlený příběh = 15%(7.9.2009)