Přežít

Prežiť

Drama / Akční / Dobrodružný / Thriller

USA, 1993, 122 min

• Snorlax

Dokonalá ukázka toho, jak lze zprznit dobrý námět. Nuda, nuda a pro velký úspěch zopakovaná nuda se staly stěžejními body tohoto filmu. Ani snad nemá cenu komentovat vzorně provedenou manikúru a bělení chrupu u ztroskotanců po více jak dvou měsících. Blbý film bez jakéhokoliv emočního náboje.(27.3.2012)

Tak tohle by snad ani zvrhlý mozek scénáristy nevymyslel... to se prostě muselo stát. Klobouk dolů před těmi kluky, muselo to být dost strašné. Nejvíc mě šokovalo, že to maso jedli.... syrové. Nevím proč, ale tak nějak jsem si představovala aspoň nějakou tepelnou úpravu... no nic, raději se v tom nepitvat a už vůbec nepřemýšlet, jak by se člověk zachoval v jejich situaci.(18.9.2011)

rozpočet : ? tžby americke : $36,733,909(18.12.2006)

Nemám nějaký pocit výjimečnosti. Jen pěkný film, který jednou do roka okupuje naše televize. ostudu nedělá, ale okouká se to.(5.2.2011)

Jak přežít i za cenu toho, že se dostanete na úroveň kanibalismu. Spíše než námětem je tento film zajímavý velmi dobře zahranou rolí mladého E. Hawka...(1.11.2007)

• - Každé ráno muselo letět pět helikoptér, aby dostalo štáb a herce na místo natáčení. (Morien)

• - Spoiler: Za lidské maso ve filmu suplovala převážně krocaní kůže. (Morien)

• - Otevírací a závěrečnou scénu, kdy se k nehodě vyjadřuje John Malkovich jako Carlitos Paez, napsal pro film právě skutečný Carlitos. (Morien)