poster

Přežít

 • USA

  Alive

 • Slovensko

  Prežiť

Drama / Akční / Dobrodružný / Thriller

USA, 1993, 122 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Radyo
  ****

  Ježíši, až už to tehdy bylo přesně takhle, nebo malinko jinak, jsem rád, že jsem tam nemusel být s nimi. Myslím, že si všichni přeživší tehdy prošli svým malým peklem a asi nikdo se z toho nevzpamatoval zcela bez následků. Koneckonců i pouhé sledování tohoto filmu zanechalo nějaké následky na mně, a to je co říct.(19.7.2002)

 • Peytl
  ****

  Já shodou okolností píšu těsně po komentáři k pořadu "Ano, šéfe!" a přijde mi dost drsný, abych nějakým způsobem zavtipkoval... Film je notoricky známý, tak bez vtipu. Silný, drsný, zkrátka co všechno člověk udělá proto, aby přežil....Lidojedi doleva, dietáři doprava. Celkem propracované charaktery postav a skvělý konec, i když je to relativní. Navíc recepty dost na hovno a vegani by šli do kytek po týdnu. Šněženky a machři v Andách.(8.12.2011)

 • mysicka
  ****

  Mrazi me z toho filmu jeste ted...(24.10.2003)

 • lola3121
  *****

  Tak tohle by snad ani zvrhlý mozek scénáristy nevymyslel... to se prostě muselo stát. Klobouk dolů před těmi kluky, muselo to být dost strašné. Nejvíc mě šokovalo, že to maso jedli.... syrové. Nevím proč, ale tak nějak jsem si představovala aspoň nějakou tepelnou úpravu... no nic, raději se v tom nepitvat a už vůbec nepřemýšlet, jak by se člověk zachoval v jejich situaci.(18.9.2011)

 • B!shop
  ****

  S timhle filmem mam jedinej problem. Videl jsem ho kdysi davno a pamatoval jsem si ho jako hodne drsnou zalezitost a kdyz jsem si ho ted pustil znovu, tak mi to prislo jen jako takovy zajimavy horsky dobrodruzstvi, samozrejme az na ten fakt, ze to je podle skutecny udalosti, smrtma se tu nesetri a je tu to tema kanibalismu. Ale porad tu zustava hodne silnej snimek o nadeji a skvele natocenej, navic s dobrejma hercema, kde nikdo nijak nevycniva, akorat ze zacatku spis vypadali jak parta hipiku a teplousu nez jak rugbyovy muzstvo.(8.11.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace