Bílý tesák

Scénografie:

Michael S. Bolton

Kostýmy:

Jenny Beavan

Slušná verze Bílého tesáka, na kterou se docela rád jednou za čas podívám. Sympatický Brandauer, ale nejlepší ze všech na place je samozřejmě Jed.(13.9.2015)

Soundtrack Basil Poledouris a Shirley Walker: 1. Main Title (03:24) ,2. The Golden Gate (01:59) ,3. Wolves (02:28) ,4. Whielp's Wolf (02:03) ,5. The Wolf Mother Dies (02:26) ,6. Discovering The World (02:34) ,7. Arrive To The Mine (01:04) ,8. New Friends (01:01) ,9. White Fang And Jack (01.53) ,10. Bye White Fang (03:02) ,11. Finale (07:00),(10.5.2011)

rozpočet : $14 million tržby americké : $34,793,160(15.2.2007)

On tam hral Hawke? Vobec mi to nenapadlo, i ked som to videla dlho po 1991...(26.8.2006)

Jeden z najoblúbenejších filmov môjho detstva. Stále ho mám veľmi rád. Moja obľúbená scéna je s medveďom Bartom (hrá famózne, na Oscara! :o))(1.9.2007)

• - Kríženec psa a vlka Jed si zahral aj v známom sci-fi horore Vec (1982), kde bol "krížencom" psa a mimozemšťana. (MikaelSVK)

• - Z filmu je patrné, že filmaři použili více vlků, kteří hráli Bílého tesáka. V některých scénám se mění barva jeho očí ze šedozelené na hnědou. (MartinM)

• - Natáčanie filmu prebiehalo na Aljaške, v okolí Hainesu a Skagway. (MikaelSVK)