Bílý tesák

Scénografie:

Michael S. Bolton

Kostýmy:

Jenny Beavan

No to mě podržte! Tady taky říkají svatá makrelo! Jsem myslela, že je to výmysl Eda Wooda.(5.9.2008)

Dobrodružný příběh, jež netřeba dlouze popisovat. Příběh o přátelství chlapce a vlka zná snad každý a ve mně zanechal jen ty nejlepší pocity. Zajímavosti: Při útoku medvěda hrál E. Hawke tak věrohodně, že si třikrát nadělal do kalhot. :-) 75%(27.12.2008)

Jeden z těch vzorových příběhů našeho lidstva, které budou hezké i když je natočí totální neumětel. V tomto případě oceňuji scény se zvířaty, které nemají chybu a naopak moc nevnímám ten zbytek. I když pravda, že Ethan Hawke a Klaus Maria Brandauer byli docela fajn.(1.1.2017)

Hezký film s výbornými záběry a zvířecími i lidskými hereckými výkony. Doplněn slušivou hudbou Basila Poledourise.. Pro mě nadprůměrným způsobem odvyprávěný příběh o Bílém Tesákovi.(2.1.2011)

60%(13.10.2007)

• - Natáčanie filmu prebiehalo na Aljaške, v okolí Hainesu a Skagway. (MikaelSVK)

• - Z filmu je patrné, že filmaři použili více vlků, kteří hráli Bílého tesáka. V některých scénám se mění barva jeho očí ze šedozelené na hnědou. (MartinM)

• - Kríženec psa a vlka Jed si zahral aj v známom sci-fi horore Vec (1982), kde bol "krížencom" psa a mimozemšťana. (MikaelSVK)