Dobré herecké výkony, mrazivo strašidelná atmosféra - asi jedna z najlepších svojho druhu.(10.3.2005)

Koukat se na to nesporně dá, ale důl, ukrývající takové poklady jako dosud nevyřešenou záhadu osoby jménem Jack The Ripper nebo prostředí chudinské whitechappelské čtvrti, která byla peklem dávno předtím, než ji poctil svou návštěvou ďábel Jack, zůstal z velké části nevytěžený.(5.7.2007)

Dost nepovedeny film o Jackovi rozparovaci, takhle jsem si to teda nepredstavoval i kdyz porad lepsi nez Jack rozparovac s Davidem Hajzlhofem(1.2.2005)

• Oskar

Není to můj žánr, tak ho nebudu rozvláčně hodnotit. Chci jen varovat. Chcete-li se podívat, vyhněte se dabované verzi. Z pekla je vpodstatě detektivka a český dabing vám odhalí identitu Jacka Rozparovače hned při jeho entré, protože charakteristický hlas jeho dabéra poznáte mezi tisíci. 40%(11.6.2007)

V Rámci subžánru bych řekl, že dobrý. Jack Rozparovač je Legenda a Londýnské prostředí dává pochmurnou atmosféru, určitě to není špatný, ale můj šálek kávy to nebylo.(10.1.2013)

• - Vyčíňanie Jacka Rozparovača trvalo od 31. augusta až do 9. novembera 1888. V porovnaní s filmom sa v skutočnosti prípad Jacka Rozparovača riešil niekoľko rokov a nie je dodnes vyriešený. (Momo_desu)

• - Neexistuje žádný důkaz, podle kterého by se jednotlivé oběti znaly. (liquido26)

• - Ve filmu se nachází odkaz na další film odehrávájící se ve stejné době, a to na snímek Sloní muž (1980). Scéna odhalení Johna Merricka (Anthony Parker) je téměř totožná. Rozdílem je pouze fakt, ze ve starším filmu je scéna z pohledu samotného Merricka. (Kaston)