Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Rex Mundi
  ****

  Dobré herecké výkony, mrazivo strašidelná atmosféra - asi jedna z najlepších svojho druhu.(10.3.2005)

 • Oskar
  **

  Není to můj žánr, tak ho nebudu rozvláčně hodnotit. Chci jen varovat. Chcete-li se podívat, vyhněte se dabované verzi. Z pekla je vpodstatě detektivka a český dabing vám odhalí identitu Jacka Rozparovače hned při jeho entré, protože charakteristický hlas jeho dabéra poznáte mezi tisíci. 40%(11.6.2007)

 • movie
  ****

  Tohle jsem viděl s hodně velký odstupem a moc mě to potěšilo. Temná a špinává atmosféra londýnských děr, kde jen se podiváš kurvy a magoři a někdy mezi nimi obchází "Jack Rozparovač" a vybírá si svoje oběti. Možná záměrně a s logickým důvodem, který rozplítá excelentní Johnny Depp jako inspektor obdařený zvlaštní intuicí. Je fajn že se režisérské duo nebálo, a tak je zpracování docela krvavé a atmosféra ostrá jako nůž na rychlou amputaci bez anestetik.(23.12.2006)

 • Tom Hardy
  ****

  Johnny Depp se stává postupem času jedním z nejzajímavějších herců a téměř každý jeho nový film má divákovi co nabídnout. Z pekla není vyjímkou - skvělá atmosféra a slušný scénář, standartně výborný Depp, nádherná Grahamová a lahůdkový Coltrane - to jsou ingredience, které se v Z pekla velmi dobře míchají...(29.9.2002)

 • DaViD´82
  ***

  Jako adaptace geniálního díla Alana Moora je to hodně špatné. Jako samostatná záležitost však docela i solidní podívaná. Škoda, že Vražda na úrovni je to samé, akorát mnohonásobně lepší.(25.2.2005)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace