Tarzan

• slovenský

Tarzan

Dobrodružný / Rodinný / Drama / Romantický

Velká Británie, 1984, 143 min

Jedno ze zásadních filmových traumat z dětství. Nejlepší Tarzan, co znám. Stejně to nesnášim. A vopice, vopice nejvíc.(14.4.2012)

Jednoznačně nejlepší film o Tarzanovi a jednoznačně nejlepší Lambertův film, i role a koneckonců i výkon(5.2.2004)

Scénář: Robert Towne, Michael Austin .. Nejrealističtější verze celosvětově známého Tarzana! Mrazivé a nekomediální pojetí látky je zvládnuté s pár dírami ve scénáři lehce nadprůměrně, avšak místy dost zvláštně. Přesto, Christopher Lambert JE zřejmě nejpřirozenější Tarzan a i další herci skvěle zapadají. 65%.(18.6.2005)

Rozhodně nejlepší Tarzanovské zpracování, které konečně nepůsobí směšně nebo trapně. V dětství jsem na to koukala pořád dokola, se směsicí strachu a nadšení. Lambert jako Tarzan byl prostě skvělá volba, navíc úžasná atmosféra a celkově realistický a ponurejší náhled na Tarzana.(9.12.2011)

3 a půl hvězdy, 65% - Nejlepší Tarzan který jsem zhlédl, patřící mezi nejlepší filmy Christophera Lamberta a u mě se řadí až za Highlandera. Pěkný příběh s dvěma zcela odlišnými světy podložený slušným scénářem chytne za srdce.(14.2.2009)