Dalsi, k dokonalosti dovedeny, britcom. Vynikajici postavy, jednotlive epizody jsou dokonale... Elvisove... Dnes je ale krasny den, nechcete tam dat automat???(18.2.2007)

Asi jsem od toho čekal hodně. Ono už to , že to je sitcom s faráři, dalo hodně nadějí do zkouknutí. OUHA! Omyl první díly nabídli snušku divného humoru, který se neustále jen opakoval. No tak odškrtnem další ze sitcomu z UK, který dokazují, že né vše z UK mě musí bavit.(17.3.2009)

Možná nejmontypythonovitější "neskečový" seriál, do něhož ani jeden z Monty Pythonů nezasáhl. Památná pro mě navždy zůstane scéna z vánočního speciálního dílu, kdy se banda knězů ztratí mezi regály dámského spodního prádla v obchodním domě. To je asi nejlepší parodie klišé vojenských filmů, jakou jsem kdy viděl.(14.1.2010)

Ještě že jsem se nakonec pustil do druhé série. Jednička mne totiž svými kvalitami nepřesvědčila a chtěl jsem Tedovi zatnout tipec. Od dvojky jsem se však královsky bavil. Mrs Doyle je skvělá, na plesnivého Otce Jacka jsem si postupem času zvykl, Dougal vykvetl do opravdu rozkošné totální hlouposti a vše korunuje Otec Ted. Zatím jsem s Linehanem chybu neudělal (všechny seriál v TOPce), chybí už jen Velkovlak... 90% (1. série - 70%, 2. série - 90%, 3. série - 100%)(23.7.2012)

Ale já už vážně nepotřebuju další důkaz, že Graham Linehan je geniální... :))) 10/10 PS: Dougal je snad nejlepší komediální postava všech dob...(23.12.2008)