Hunterovo zlato

všechny plakáty

Dobrodružný seriál o zlatokopech a malém chlapci, který hledá svého otce. (oficiální text distributora)

sud

Na tenhle seriál prostě nemohu zapomenout, ani na časy, kdy jsem jej v Magionu sledoval jako malý. Proto jsem uvítal jeho uvedení po létech v televizi. Sice jsem nebyl tolik uchvácen, ale krásná příroda, charismatičtí herci a skvostný český dabing (Zahajský, Řanda, Urbánek, Andresíková, Frej) mě donutí, že nelze dát méně než čtyři hvězdičky. ()

anderson

SLOVENSKÁ TELEVÍZNA PREMIÉRA: ČST 1 = 9.1.1982 - réžia českého znenia (ČST Praha 1981) = ZDENĚK HRUŠKA (2.4.2009) ()

cariada

Tohle jsem si vůbec nepamatoval, ani z dětství, ale nejspíš jsem to tenkrát viděl. Teď po letech je to takové průměrné spíš pro děti, ale přesto koukatelné. Dneska už se podobné seriály netočí a to je škoda. ()

Allan

Skvostný dabing průměrného seriálu. Zvuková složka je zde vůbec jaksi na vyšší úrovni - titulní melodie seriálu je hrdinský motiv, ne nepodobný Morossově The Big Country, který hned tak nevyženete z hlavy. A Čestmíra Řandu jako neohrabaného, avšak dobrácky starosvětského kouzelníka Marvella, je radost poslouchat. ()