poster

Návrat do divočiny 3D

 • USA

  Born to Be Wild

Dokumentární

USA, 2011, 40 min

Režie:

David Lickley

Scénář:

Drew Fellman
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • DaViD´82
  ****

  Pro děcka to nejlepší; ať již ta zvířecí či ta lidská. Zvířecím dávají hrdinky dokumentu druhou šanci na život a lidským zase autoři dokumentu podávají informace nevtíravou formou, která sice dospělé v ničem neobohatí, ale rozhodně ani neotráví.(22.4.2012)

 • Terva
  *****

  Nádherné, povedené, no koment.(15.7.2012)

 • Payushka
  ****

  Jediná škoda na české verzi je, že se v kině IMAX promítá pouze s českým dabingem. Je to logické, cílovou skupinou jsou rodiny s dětmi a ty nechtějí číst titulky (často ještě ani číst neumějí). Tím pádem ale také přicházejí o výborný hlasový doprovod Morgana Freemana. Kvůli němu by ale čeští diváci na Návrat do divočiny stejně nešli.(9.11.2011)

 • PauloZ
  ****

  Velice příjemný a pozitivně laděný dokument s osobitým přístupem k natáčení. Je to hezké a hezky se na to dívá a je velmi dobře, že tuhle práci pro záchranu zvířat někdo dělá a obětuje jí celý život. 3D je famózní, ale hraje samozřejmě až druhé housle.(1.6.2013)

 • Quisp
  ****

  V rámci žánru IMAX dokumentů se řadí Návrat do divočiny k naprosté špičce. Jak už je u těchto dokumentárních jednohubek zvykem, spíše než na vyčerpávající obsahovou stránku se zde hraje na vizuální nápaditost a precizní využití 3D formátu. Pokud přidáme možná trochu prvoplánovou roztomilost, kterou Návrat do divočiny disponuje, dostaneme ve výsledku svěžích čtyřicet minut jako dělaných pro rodinou návštěvu kina(16.4.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace