poster

Návrat do divočiny 3D

 • USA

  Born to Be Wild

Dokumentární

USA, 2011, 40 min

Režie:

David Lickley

Scénář:

Drew Fellman
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • PauloZ
  ****

  Velice příjemný a pozitivně laděný dokument s osobitým přístupem k natáčení. Je to hezké a hezky se na to dívá a je velmi dobře, že tuhle práci pro záchranu zvířat někdo dělá a obětuje jí celý život. 3D je famózní, ale hraje samozřejmě až druhé housle.(1.6.2013)

 • Quisp
  ****

  V rámci žánru IMAX dokumentů se řadí Návrat do divočiny k naprosté špičce. Jak už je u těchto dokumentárních jednohubek zvykem, spíše než na vyčerpávající obsahovou stránku se zde hraje na vizuální nápaditost a precizní využití 3D formátu. Pokud přidáme možná trochu prvoplánovou roztomilost, kterou Návrat do divočiny disponuje, dostaneme ve výsledku svěžích čtyřicet minut jako dělaných pro rodinou návštěvu kina(16.4.2011)

 • kaposlav
  ***

  No mne to trochu prišlo umelé a zinscenované. Sem tam pekny záber, sem tam humorna scénka, ale celkovo to neprekročilo priemer. Taktiež nechápem to hodnotenie 85%. Asi to pozerali ludia, čo vela dokumentov o zvieratách a o prírode nevideli a nemaju možnosť zrovnania. Film je viac vhodný pre deti ako pre diváka, ktorý čaká informácie. Som presvečený, že pred kamerou sa dá spraviť pekné divadlo, ale v realite je to trošku ináč. 3*(5.2.2013)

 • Payushka
  ****

  Jediná škoda na české verzi je, že se v kině IMAX promítá pouze s českým dabingem. Je to logické, cílovou skupinou jsou rodiny s dětmi a ty nechtějí číst titulky (často ještě ani číst neumějí). Tím pádem ale také přicházejí o výborný hlasový doprovod Morgana Freemana. Kvůli němu by ale čeští diváci na Návrat do divočiny stejně nešli.(9.11.2011)

 • Lamiczka
  ****

  Přírodovědný dokument, spíše určený dětskému publiku, ale samozřejmě má co říci i dospělému jedinci. Krásné scenérie, pohnuté příběhy ze dvou odlišných "dětských domovů", míst, kde opuštěná sloní a orangutaní mláďata dostanou druhou šanci a možnost vrátit se zpět do divočiny.(22.4.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace