Návrat do divočiny 3D

Dokumentární

USA, 2011, 40 min

David Lickley

Drew Fellman

Ani né tak dokument, z něhož by se člověk hodně dozvěděl, jako spíš snesitelná hra na city, v níž sehrají hlavní role mláďata od slonů a orangutanů. Výpovědní hodnotu tady moc nenajdete, za to najdete přesně to, na co IMAX láká - neskutečně pěkné 3D: ***** z něhož jsem byla sama pěkně divoká, páč jsem skoro uvěřila, že jsem tam s nima, nebo lépe řečeno, že je můj obývák plný zvířat, rostlin, keřů a kdo ví čeho ještě. Nechtělo se mi věřit, že koukám na televizi, jelikož scény z Born to be wild působí tak prostorově a uvěřitelně, že se mi zdálo, že se to všechno děje před televizí, za televizí, prostě opravdu všude. A jestli to bylo v telce, tak se mi ta potvora na těch 40 minut pěkně rozrostla. Vychytané 3D. Imax válí!(10.10.2013)

Pohádka o zachraňování zvířátek. Starání o malé slony a orangutánky , které neměly v životě štěstí a přišly o své zvířecí rodiče, díky devastaci naší planety. "Já chci taky jednoho slona." ( Hodnocení: 8/10 )(5.5.2012)

Pro děcka to nejlepší; ať již ta zvířecí či ta lidská. Zvířecím dávají hrdinky dokumentu druhou šanci na život a lidským zase autoři dokumentu podávají informace nevtíravou formou, která sice dospělé v ničem neobohatí, ale rozhodně ani neotráví.(22.4.2012)

• TeeAge

|| Scenár: Drew Fellman | Hudba: Mark Mothersbaugh | Produkcia: Drew Fellman | Distribúcia: Warner Bros. Pictures, Walker World Pictures | Štúdio: IMAX Pictures | Rozpočet: ? $ | Tržby: 932,764 $ ||(13.4.2011)

Nádherné, povedené, no koment.(15.7.2012)