poster

Na ostří nože

 • USA

  The Edge

 • Slovensko

  Na ostrie noža

Drama / Akční / Dobrodružný / Thriller

USA, 1997, 117 min

Režie:

Lee Tamahori

Scénář:

David Mamet

Kamera:

Donald McAlpine

Producenti:

Art Linson

Střih:

Neil Travis

Kostýmy:

Julie Weiss
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • mandes
  ****

  rozpočet : ? tržby celosvetovo : : $43,312,294(30.4.2007)

 • sheen
  ****

  Souboj s tím medvědem je pěkně dramatický, příroda krásná a Hopkins byl jak rozený zálesák, co chtít víc?(26.3.2013)

 • swamp
  ***

  Komentář obsahuje miniSPOILERy! Nadprůměrný thriller s výborným ústředním duem (Baldwina sice moc nemusím, ale svině mu jdou:)). Škoda jen těch některých hloupostí a nelogičností - o určování severu pomocí jehly Charles ví, ale že Slunce vychází na východě ne? A pár dalších takových blbostí (kabátek z medvěda), které mi trochu kazí dojem z jinak velice dobrého filmu. Ovšem scény s medvědem (Bart je nejlepší) jsou na jedničku!(13.1.2014)

 • akisha
  ****

  Výborná dobrodružná zábava. Hopkins s Baldwinem se skvělej doplňujou a vůbec, mám slabost pro filmy, kde je v hlavní roli nespoutaná syrová příroda a pár nedobrovolnejch tuláků. A přesně to jsem v The Edge dostala. Plus navíc dobrou hudbu Jerryho Goldsmitha (i když mi kolikrát víc než dost připomínala hudbu k Vikingům) a další skvělej výkon Barta the Beara, kterej jako krvežíznivej medvěd zabiják působil fakt autenticky.(19.11.2011)

 • Hal_Moore
  *****

  Tak tenhle film jsem si užíval a byl plně spokojen s tím co jsem obdržel. Pohledy na Aljašku jsou jedním slovem úchvatné. Tady bych chtěl jednou bydlet :) Ale co na mne zapůsobilo nejvíce, bylo jejich velmi věrohodné přežití. Hopkinsova postava zná mnoho praktik přežití a dal tomuto filmu jiskru. Sám vlastním několik knižních publikací "Jak přežít" a postava Anthonyho Hopkinse věděl dokonce, jak se správně zachovat v neznámém prostředí, jak nezpanikařit... Báječný příběh o přežití v divočině.(29.9.2005)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace