Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Davies182
  ***

  Překvapivě dobrý snímek s excelentním Denzelem Washingtonem, který je asi to nejlepší, co mohlo toto dílo potkat. Některé scénky a chování postav jsou vyloženě tupé, ani hlavní hrdina se hloupým činům kvůli mírně podprůměrnému scénáři nevyhnul. Příjemný a docela napínavý film o jednom nemocném chlapci a jeho obětavém tátovi.(8.1.2008)

 • Dr.film
  **

  Charismatický Denzel Washington zde pře čtení scénáře šlápl ale pořádně vedle. Scénarista James Kearns vykonstruoval hodně naivní stejně tak i předvídatelný děj a snad každý divák si v půli filmu musí být jistý jak vše skončí. Je to škoda, protože by stačilo předělat několik dějových zvratů (mám na myslí hlavně ponechat Denzla dokonat své rozhodnutí před koncem filmu) a bylo by vše jiné resp. jaksi více vstřebatelnější. John Q. tak zůstává pouze obyčejnou Americkou limonádou a jediný pocit, který jsi z filmu odnášíte je ten, že když nebudete mít na zaplacení operace pro své dítě, tak vezměte pár rukojmích, tím prakticky vše vyřešíte a ještě se stanete národním hrdinou.(23.1.2005)

 • Mordenroth
  ***

  Nereálne a naivné, ale (na moje prekvapenie) nenudil som sa pri tom. Že by americké zdravotníctvo naozaj fungovalo takýmto "spravodlivým" spôsobom? To sa mi fakt nechce veriť. Film je však fikcia...(7.6.2006)

 • 5150
  ***

  Podobné "thrillery s poselstvím" nemám moc v oblibě, viz SNIPER Kari Skogland. JOHN Q však zdaleka nebyl tak trapný.(25.12.2007)

 • zelvopyr
  odpad!

  Tenký led.(31.12.2007)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace