Vykradené Město šílenců, film bez pořádného nápadu, který by jeho předvídatelnost jakkoliv inovoval. Nicméně zahraný byl slušně. Čili průměr. Na zmíněný majstrštyk pánů Travolty a Hoffmana Denzel nemá.(10.2.2010)

• sud

Hodněkrát to tu bylo, hodněkrát to tu bude. A, věřte mi, i hůř. 35%.(14.8.2008)

• ajuska

Příšerný na city hrající kalkul, přehnané a naivní.(12.2.2006)

• sepp

Denzel tradicne podava k uzivani nudny vykon, a to ve filmu, ktery ma zrejme za cil zvysit prodejnost papirovych kapesniku pomoci slz vydojenych z oci navstevniku kinosalu. Hloupy namet prepracovany do naprosto sentimentalne-vypjate-dementniho scenare, diky cemuz dostavame za rovnitkem jedine mozne reseni teto rovnice - naprosto zbytecny film.(28.12.2003)

Tenhle film se mi líbil svým spádem, přímočarostí, ba to bylo i napínavý. Jsem docela překvapenej tak nízkým hodnocením...... Podobné filmy : Mad City (1997), Falling Down (1993), The Negotatior (1998)(16.6.2007)