První dvě třetiny snímku byly celkem dobré a já jsem se až divila, proč má na ČSFD tak nízké hodnocení. Ale s poslední třetinou mi bylo to hodnocení už naprosto jasné. Jiný konec a byly by to hezké 3*, takhle 2,5*.(29.1.2005)

Denzel v perfektní roli otce, který udělá pro svého syna cokoliv..věřila jsem mu každou vteřinu a tak mě to opravdu chytlo za srdce. Dostatečně dramatické, emotivní, sentimentální..povedené.(30.1.2011)

Hlavne kvôli Denzelovi celkom pozerateľné,ale scenár je naozaj naivný až stupídny.Stačí zobrať búchačku do ruky a zrazu ide všetko hladko,však? Dokonalý návod ako vyriešiť problémy...akékoľvek.50%.(29.12.2009)

• Boogeyman

Jednání hlavního hrdiny by se dalo jasně pochopit, ale celé je to podané tak stupidně pateticky, že by jeden blil. Hlavně, když mu pak ostatní zatleskají!(20.2.2012)

Pro mnohé je tento film velice samoúčelný a proto není něčím zajímavý. Přesto se mně líbil, i když na city se pokouší hrát poměrně často. Film určitě není k zahození.(5.12.2007)