Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Lynn
  ***

  První dvě třetiny snímku byly celkem dobré a já jsem se až divila, proč má na ČSFD tak nízké hodnocení. Ale s poslední třetinou mi bylo to hodnocení už naprosto jasné. Jiný konec a byly by to hezké 3*, takhle 2,5*.(29.1.2005)

 • Pethushka
  ****

  Denzel v perfektní roli otce, který udělá pro svého syna cokoliv..věřila jsem mu každou vteřinu a tak mě to opravdu chytlo za srdce. Dostatečně dramatické, emotivní, sentimentální..povedené.(30.1.2011)

 • gogo76
  ***

  Hlavne kvôli Denzelovi celkom pozerateľné,ale scenár je naozaj naivný až stupídny.Stačí zobrať búchačku do ruky a zrazu ide všetko hladko,však? Dokonalý návod ako vyriešiť problémy...akékoľvek.50%.(29.12.2009)

 • Boogeyman
  **

  Jednání hlavního hrdiny by se dalo jasně pochopit, ale celé je to podané tak stupidně pateticky, že by jeden blil. Hlavně, když mu pak ostatní zatleskají!(20.2.2012)

 • moviesfan
  ***

  Pro mnohé je tento film velice samoúčelný a proto není něčím zajímavý. Přesto se mně líbil, i když na city se pokouší hrát poměrně často. Film určitě není k zahození.(5.12.2007)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace