• Djkoma

Chci zachránit svého syna, co proto musím udělat? Vzít pár rukojmích? Vzít nemocnici jako rukojmí? tak jo jdu do toho ... Miluji Tě synu není žádná jiná možnost... Denzel Waschington neměl nejšťastnější ruku na tento projekt, i když režisér je kvalitní, snímek má příliš jednoduché téma a je celá moc jednoduchý. Rozhodně se jako postava otce zavděčí stovkám milujícím matkám a otcům, které v něm, snad ne doslova, uvidí příklad hodný následování.(4.2.2005)

• Malarkey

Kdyby tenhle film nebyl tak blbej, tak by se na něj dalo i koukat. Natočeno je to totiž dobře. Horší už jsou ale ty příběhové přesmyčky, kdy Denzel po první půlhodině filmu přepadne nemocnici, protože je zoufalej a ještě tomu začne s pistolí v ruce šéfovat, jak v nějakejch stokách.(30.11.2014)

Vykradené Město šílenců, film bez pořádného nápadu, který by jeho předvídatelnost jakkoliv inovoval. Nicméně zahraný byl slušně. Čili průměr. Na zmíněný majstrštyk pánů Travolty a Hoffmana Denzel nemá.(10.2.2010)

Velmi emotivní film. Dokazuje, co by táta, neudělal pro svého synka. Perfektní výkon Denzela Washingtona! V posledních shlédnutých filmech s ním se mi moc líbí, hraje fakt excelentně! Každý film co jsem s ním viděl, tak nikdy nezklamal. Film John Q byl napínavý a leč se tam toho až tolik neudálo, mě se to moc líbilo. 4,5*. 85%(14.1.2010)

Plné patosu a sentimentu. Pár zajímavých scén tam je, ale jinak defacto nevýrazný příspěvek.(2.10.2004)

• - Scéna, kde Denise (Kimberly Elise) volá Johnovi (Denzel Washington) z nemocnice, musela byť natočená znova, pretože herečka mala na sebe nesprávne šaty. (Inspector)

• - Odkaz "Pre Sashu" pred koncom a začiatkom titulkov je pre režisérovu dcéru Sashu Cassavetes. (Inspector)

• - John Q. měl být původně název pro film Občan Kane (1941). (Valsadora)