Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Djoker
  ****

  Denzel potvrzuje své kvality i jako John Q. Samotný příběh má za úkol diváka rozbrečet, ale co jste čekali od dramatu, vy joudové? To je, jako bych si u komedie stěžoval, že mě pořád rozesmívala. Co si to jen ti tvůrci dovolují...(22.12.2009)

 • Stegr
  ***

  50% - SPOILER - John Q byl koukatelný film. Pokud nepočítám ubrečenou mámu a tuny klišé a deux ex machina, posouvající film z kolonky "ze života" do kolonky "WTF?". Nebýt toho, Denzel by zachraňoval syna za cenu vlastního života, protože by mu nic jiného nezbylo. Ne, že bych byl morbidní, ale tak by se mi to líbilo. Takhle ještě 3* i díky pár zmínkám o kulturistice... :)(24.8.2008)

 • mil@n.fanatik
  ****

  Velmi emotivní film. Dokazuje, co by táta, neudělal pro svého synka. Perfektní výkon Denzela Washingtona! V posledních shlédnutých filmech s ním se mi moc líbí, hraje fakt excelentně! Každý film co jsem s ním viděl, tak nikdy nezklamal. Film John Q byl napínavý a leč se tam toho až tolik neudálo, mě se to moc líbilo. 4,5*. 85%(14.1.2010)

 • Dr.film
  **

  Charismatický Denzel Washington zde pře čtení scénáře šlápl ale pořádně vedle. Scénarista James Kearns vykonstruoval hodně naivní stejně tak i předvídatelný děj a snad každý divák si v půli filmu musí být jistý jak vše skončí. Je to škoda, protože by stačilo předělat několik dějových zvratů (mám na myslí hlavně ponechat Denzla dokonat své rozhodnutí před koncem filmu) a bylo by vše jiné resp. jaksi více vstřebatelnější. John Q. tak zůstává pouze obyčejnou Americkou limonádou a jediný pocit, který jsi z filmu odnášíte je ten, že když nebudete mít na zaplacení operace pro své dítě, tak vezměte pár rukojmích, tím prakticky vše vyřešíte a ještě se stanete národním hrdinou.(23.1.2005)

 • Lynn
  ***

  První dvě třetiny snímku byly celkem dobré a já jsem se až divila, proč má na ČSFD tak nízké hodnocení. Ale s poslední třetinou mi bylo to hodnocení už naprosto jasné. Jiný konec a byly by to hezké 3*, takhle 2,5*.(29.1.2005)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace