Pro mnohé je tento film velice samoúčelný a proto není něčím zajímavý. Přesto se mně líbil, i když na city se pokouší hrát poměrně často. Film určitě není k zahození.(5.12.2007)

• Djkoma

Chci zachránit svého syna, co proto musím udělat? Vzít pár rukojmích? Vzít nemocnici jako rukojmí? tak jo jdu do toho ... Miluji Tě synu není žádná jiná možnost... Denzel Waschington neměl nejšťastnější ruku na tento projekt, i když režisér je kvalitní, snímek má příliš jednoduché téma a je celá moc jednoduchý. Rozhodně se jako postava otce zavděčí stovkám milujícím matkám a otcům, které v něm, snad ne doslova, uvidí příklad hodný následování.(4.2.2005)

Otec, který pro své dítě udělá cokoliv ... Asi bych se zachoval stejně, kdybych byl v jeho situací :) Ale film mohl být i kratší a stejně by byl stejný :)(18.5.2009)

Velmi emotivní film. Dokazuje, co by táta, neudělal pro svého synka. Perfektní výkon Denzela Washingtona! V posledních shlédnutých filmech s ním se mi moc líbí, hraje fakt excelentně! Každý film co jsem s ním viděl, tak nikdy nezklamal. Film John Q byl napínavý a leč se tam toho až tolik neudálo, mě se to moc líbilo. 4,5*. 85%(14.1.2010)

• igi B.

K O M E D I E ! ? . . . Q.uintessence howwniúúdské >srdeční< agitky a z palce vycucaného blábolu s tunami kašoidních multižánrových klišé aneb užijte si to blbouni a mazejte se pojistit... Nejdřív asi proti blbosti, nebo co... %-[.. . . . Jinak zase jednou fak škoda slov... - - - P.S. A komu tohle jako slouží?! - - - - - (Poprvé viděno 19.2.2012 na >novoidní íkvétykvovizi< /umocněno procítěným pražskočudlím dabingem ou jééé.../, hodnocení 4455., q.uasicomment zde znechucený jako stopětapadesátý - 20.2.2012)(20.2.2012)

• - Odkaz "Pre Sashu" pred koncom a začiatkom titulkov je pre režisérovu dcéru Sashu Cassavetes. (Inspector)

• - Tento film je posledním pro režiséra Teda Demme. (Valsadora)

• - Scéna, kde Denise (Kimberly Elise) volá Johnovi (Denzel Washington) z nemocnice, musela byť natočená znova, pretože herečka mala na sebe nesprávne šaty. (Inspector)