• Terva

Zářný příklad toho, kam nás naše doba zavedla. Doufám, že to není slepá ulička.(23.8.2012)

• POMO

Naivný hollywoodsky kalkul o oteckovi, ktorý je ochotný urobiť všetko pre to, aby dostal svojho synka na listinu príjemcov darovaných orgánov. Hypersentimentálna báchorka, ktorá sa vás snaží roznežniť oceánom moralistických dobrosrdečných myšlienok tam, kde načisto zlyháva svojou inteligenciou. A k tomu nechutnému vykradnutiu a zbastardeniu Gavrasovho MESTA ŠIALENCOV sa radšej ani nechcem vyjadrovať.(30.5.2002)

Velmi emotivní film. Dokazuje, co by táta, neudělal pro svého synka. Perfektní výkon Denzela Washingtona! V posledních shlédnutých filmech s ním se mi moc líbí, hraje fakt excelentně! Každý film co jsem s ním viděl, tak nikdy nezklamal. Film John Q byl napínavý a leč se tam toho až tolik neudálo, mě se to moc líbilo. 4,5*. 85%(14.1.2010)

• lesumir

Tak tohle se oskarovým hercům Washingtonovi a Duvallovi nepovedlo, styďte se, hoši :)(10.12.2006)

Překvapivě dobrý snímek s excelentním Denzelem Washingtonem, který je asi to nejlepší, co mohlo toto dílo potkat. Některé scénky a chování postav jsou vyloženě tupé, ani hlavní hrdina se hloupým činům kvůli mírně podprůměrnému scénáři nevyhnul. Příjemný a docela napínavý film o jednom nemocném chlapci a jeho obětavém tátovi.(8.1.2008)

• - Scéna, kde Denise (Kimberly Elise) volá Johnovi (Denzel Washington) z nemocnice, musela byť natočená znova, pretože herečka mala na sebe nesprávne šaty. (Inspector)

• - Odkaz "Pre Sashu" pred koncom a začiatkom titulkov je pre režisérovu dcéru Sashu Cassavetes. (Inspector)

• - Film bol natočený vo vládnych budovách v Toronte. (rador)