• zelvopyr

Tenký led.(31.12.2007)

• flanker.27

Film s námětem, na kterém by schopný scénárista a režisér dokázali vystavět sakra dobré drama (kdoví jestli s novými poměry ve zdravotnictví jednou nebudeme postaveni před podobnou volbu). Bohužel zde tomu tak není a míra klišé dějových i dialogových přesahuje míru snesitelnou o jednom sobotním večeru, nemluvě o pár WTF situacích.(27.10.2007)

Velmi emotivní film. Dokazuje, co by táta, neudělal pro svého synka. Perfektní výkon Denzela Washingtona! V posledních shlédnutých filmech s ním se mi moc líbí, hraje fakt excelentně! Každý film co jsem s ním viděl, tak nikdy nezklamal. Film John Q byl napínavý a leč se tam toho až tolik neudálo, mě se to moc líbilo. 4,5*. 85%(14.1.2010)

50% - SPOILER - John Q byl koukatelný film. Pokud nepočítám ubrečenou mámu a tuny klišé a deux ex machina, posouvající film z kolonky "ze života" do kolonky "WTF?". Nebýt toho, Denzel by zachraňoval syna za cenu vlastního života, protože by mu nic jiného nezbylo. Ne, že bych byl morbidní, ale tak by se mi to líbilo. Takhle ještě 3* i díky pár zmínkám o kulturistice... :)(24.8.2008)

• KevSpa

Něco tak nudného, kde je každá vteřina ukázkou těch největších filmových klišé, jsem už dlouho neviděla. Divák si klidně může celý film dopředu odcitovat, protože snímek je od první do poslední minuty neuvěřitelně průhledný. K tomu je ještě nesnesitelně sentimentální a vy, místo abyste plakali, začnete dostávat nekontrolovatelné záchvaty smíchu. Nakonec si říkáte, že by byl dobrý vtip, kdyby Johnova syna (po úspěšné operaci srdce) přejelo třeba auto. Ano, až takový cynismus ve vás paskvil tohoto druhu může vyvolat. Jen mi nedochází, proč roli v téhle příšernosti vzalo tolik skvělých herců.(18.6.2002)

• - Tento film je posledním pro režiséra Teda Demme. (Valsadora)

• - Odkaz "Pre Sashu" pred koncom a začiatkom titulkov je pre režisérovu dcéru Sashu Cassavetes. (Inspector)

• - Scéna, kde Denise (Kimberly Elise) volá Johnovi (Denzel Washington) z nemocnice, musela byť natočená znova, pretože herečka mala na sebe nesprávne šaty. (Inspector)