• BoPo

Film zo života ako sa hovorí. Najvačším plusom je že Washington nehraje zasa policajta. 2* ani o chlp viac.(15.9.2009)

• Cival

Film, který staví na za vlasy přitaženém a nesnesitelně uplakaném scénáři, jehož největší devizou je stereotypně nudné herectví Denzela Washingtona, nemá o Vánocích v televizi co dělat. Pokažený Boží hod:-)(25.12.2003)

Tento film má několik kladů a několik záporů. Nejvýraznějšími klady jsou Denzel Washington, dobrý námět dle skutečné události a silné emoce. Co je však horší je samotné zpracování. Jsou tam scény, nad kterými mi rozum zůstává stát (to už není ani kýčovité, ale přímo směšné), scénář je průměrný, atmosféra filmu je chabá a znatelnou nevýhodou je i přemíra známých tváří. To vše mi dává výsledek 3 slabé hvězdičky a producenti by se měli stydět, jakým způsobem zahodili tak úžasný námět.(21.12.2009)

• lesumir

Tak tohle se oskarovým hercům Washingtonovi a Duvallovi nepovedlo, styďte se, hoši :)(10.12.2006)

Poplavu proti proudu, ale mě tenhle film jednoduše zaujal a bavil. Vykalkulovanou dojemnost, naivitu a nereálnost děje jsem ochotná překousnosnout, jakkoliv ten závěr teda filmaři pěkně pomrvili. Ale neberte mě moc vážně, mám prostě ráda Denzela Washingtona :-). 71%(4.11.2008)